Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozliwe to??

odkurzacz ktory sam sprzta jeszcze podloge umyje

Polecane posty

Gość mozliwe to??

http://www.oleole.pl/odkurzacze/csc610.bhtml#opis czy ktos z forumowiczow posiada takie cos? lub widzial u kogos, sprawdza sie czy nie bozastanawiam sie czy meczyc meza o takie cudo czy szkoda kasy,w mieszkaniu mamy panele i kafelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbzhgztft
tez sie zastanawialam nad zakupem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam roomba i scooba - ze Stanow kiedys przywleklam. I - qrde, nie uzywam :-(. Ani Maz, ani ja - nie umiemy ich zmusic do pelnej pracy, virtual walls nie dzialaja jak trzeba (a w domu schody), scooba - sie wiecznie psuje - beznadziejne toto. Serwis koszmarnie drogi... Poszla kupa kasy, a i tak zasuwam ze starym Hooverem po domu :-(. Teraz bez przerwy na wszelkich zakupach grupowych sa te sprzeta w granicach 500 zl max - wiec - moze tam kup. Pojawiaja sie doslownie co kilka dni. Chociaz - ja jestem zrazona, wiec mnie to nie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melody 26666
Miałam podobny (tylko droższy za 4 tyś.) wzięłam na test ale nie przyjął się i oddałam. Nie sprząta dokładnie i tyle. Nie ma to jak zwykły odkurzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe to??
no tak mnie zachwycil oppis i pierwsze co pomyslalam:bede sobie pic kawke a dom sie sam sprzatnie i ede miala wiecej czasu dla corci" i kurcze napalilam sie jak nie wiem co , szukam opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
to przykre, że musisz "męczyć męża", aby ci kupił odkurzacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociazby
odkurzacz a odkurzac limfa co ty porownojesz 900 zl do marnych 300,przykra y=to jestes ty,autorka napewno miala cos innego na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryybka
mam Roombę do odkrzania na około 60m2 chyba z 7 lat temu dałam za nią około 1900zł sprawdza się bardzo dobrze szczotka z włosim zbierze kurz a szczotka gumowa ładnie wyświeci podłogę , kiedyś wyjechała mi z salonu na balkon i nie spadła bo ma wbudowany czujnik wiadomo raz na jakiś czas trzeba odkurzyć normalnym a jeśli chodzi o myjący to Pan mi udzielił informacji że sprawdzają się tylko przy terakocie , nie nadają się do paneli ani parkietu ja swój poleciłabym jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armani srani guczi sruczi
może jeszcze taki z funkcją wibratora ? za taką cenę lepiej pojechać na wycieczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaibska powie kujawski
olej rzepakowy najzdrowszy czemu więc by nim nie spróbować?uprać dywan , mówi ,że najlepszy na wszystko żaden odkurzacz tak nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
to nie chodzi o cenę. po prostu śmieszą mnie kobiety, które muszą prosić męża o zakup czegokolwiek do domu. to naprawdę smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe to??
limfa a gdzie wyczytalas ze ja bede prosic, poprostu pewne wydatki finasnowe trzeba przedyskutowac, a maz napewno bedzie uwazal ze to jakis szajs dlatego zanim sie nakrece na to cudo musze zebrac opinie czy wogole warto zawracac mu glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roonbadruga
Ja też polecam roombę. Jak jedna wysiadła na amen po 4 latach to migiem kupiłam drugą. Z kawką to tak średnio przy odkurzaczu ale idziesz do pracy i puszczasz ustrojstwo.Wracasz czysto i wtedy kawa smakuje trzy razy bardziej. Ja mam panele i terakotę. Bez dywanów. U mnie problem jest taki że część mebli mam na nogach pod które nie wiedzie roomba. Tam muszą poprawiać:( Pozatym mam sierściucha i skomplikowany układ ścian. Roomba daje radę. Uprzedzam wymaga dośc regularnego czyszczenia szczotek. No i sprzątanie trw dłużej niż odkurzanie ręczne. Ona jeździ i jeździ i jeździ.. ze 2-3 godziny na 60 metrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę odkurzania
MamaZonaKobieta - o jakich zakupach grupowych mówisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
wyczytałam to z tego zdania: "zastanawiam sie czy meczyc meza o takie cudo". od razu przed oczami stanęła mi moja koleżanka, która w mojej obecności prosiła męża, żeby wyraził zgodę na zakup zmywarki. byłam zażenowana sytuacją, bo skoro obydwoje pracujemy to obydwoje decydujemy co kupić. a nie, że trzeba prosić chłopa o zgodę na zakup sprzętu ułatwiającego sprzątanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie o gruponie, gruperze i citeam - co kilka doslownie dni sie te zakurzacze pojawiaja ;)! Zagladam praktycznie codziennie ;). Sa tansze kosmetyki i mnostwo "sprzeta domowego". Nabylam ostatnio 3 patelnie ceramiczne (cudowne - jak moglam pracowac z teflonem to nie wiem ;) ), salad chef, a wlasnie czekam na szybkowar - o taki: http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/inpost/3618616 Niekoniecznie jest prawda cena umieszczona na gruponie, ale - zawsze minimum 150 jestem do przodu! Kupilam kilka kosmetykow, kilka rzeczy dla Dzieciakow, posciel, walizke nawet udalo mi sie fajna wyhaczyc. Polecam grupowe shoppingi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak jakoś nieufnie patrzę na te grupowe zakupy - słyszałam, że jakieś przekręty się dzieją tam. Ja ufam znanym sklepom - dlatego wszystkim mogę polecić robienie zakupów agd czy rtv w Avansie - można wtedy spać spokojnie nie martwiąc się, czy ktoś nas nie oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradxam, choc zalezy, jesli
masz puste male mieszkanie, malo spretów to ewentualnie. jesli wieksze to wciaz trzenba oiczyszczac zbiornik, zaklinowywuje sie. Milam juz przerozne odkurzacze, niektproe n=z wielkimi bajerami - i najlepije mi sie sparwdza staka plaska zmiotka? do odkurzania na dlugim kiju. Co do meczenia meza - męzom akurat taki odkurzacz nie wydaje sie sprzetem pierwszej potrzeby, wiec nie rozumieja chceci jego nabycia . Tak jak reszta kobieta moze nie zrozumiec kolejnej super wiertarki w domu - i wtedy on ja o nia męczy- tak to jest. Tzn - oboje przekonuja siebie , na co warto wydac wspolne pieniadze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cudownych odkurzaczy to testowałam kiedyś Robocleana. JEstem w nim zakochana, sprząta, usuwa roztocza, nawilża powietrze, pierze, trzepie, cud miód... co prawda nie robi tego sam, bo trzeba jednak go włączyć, wyłączyć, trzymać w ręku... ale ma jeden minus- kosztuje 5 tysięcy... więc póki co pozostaje mi o nim marzyć latając z mopem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna **
hej, ma ktos moze scooba 385? taki - http://www.ceneo.pl/2103478s czy szczotki tego robota piaracego trzeba czyscic po kazdym uzyciu? i czy to jest mniej skomplikowane niz czyszczenie filtra wodnego? czy jak ustawie go na mycie to dywan mam usunac? wczoraj odkurzalam i mylam na kolanach podloge zeby lepiej sie zmylo a dzis rano mam syf i bol plecow wiec jesli ten robot moze chociaz przyzwoicie sprzatnac to go zaraz zamowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna **
A wiec- scooba nie odkurzy a jedynie umyje przygotowane (zamiecione) podloze. Jak chcemy miec jedno i drugie trzeba kupic 2 roboty- wlasnie do dystrybutora dzwonilam. Zostawienie wiekszych okruszkow moze uszkodzic system robota myjacego.. szkoda, juz chcialam kupic.. Dziwne bo wykonuje 2 rodzaje czynnosci a nie mozna ich oddzielnie wlaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortor
Zależy do jakich powierzchni, ja to do garażu, kostki używam odkurzacza Karcher- nadaje się do tego idealnie i nie są mu straszne pył i kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_rodak
Ja wszystkim znajomym polecam odkurzacz Sebo Felix. To niesamowity kosmiczny odkurzacz. Inteligentna bestia. Jest idealny dla alergików ponieważ nie posiada wyrzutu powietrza. Cały brud wciągany przez Sebo jest zasysany do środka i naprawdę nic nie wylatuje na zewnątrz:) Wszyscy są nim zachwyceni i wyglądem i funkcjonalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageria
ja bym chciała robojeta. cena przystępna, koleżanka ma i chwali sobie. ostatnio my sobie siedziałyśmy na balkonie i kawkę piłyśmy a jej się w domu sprzątało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki automat to świetna rzecz, ale chyba tylko jak się nie ma żadnych dodatkowych przeszkód w mieszkaniu, bo nie wierzę, że poradzi sobie w pomieszczeniu, w którym stoją fotele, krzesła, i dodatkowe "przeszkadzacze" w postaci rur od kaloryfera ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe to??
jeszcze taki co skosi trawę , wydupczy i męża zastapi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam- sprawdza się jeśli nie masz zagraconego mieszkania. Wychodzę do pracy- nastawiam, wracam- jest czysto. Tylko mój kot się chyba zakochał, włazi na niego i miauczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralkafrania
ja mimo wszystko jestem za standardowym odkurzaczem. znaczy, nie do końca standardowym, te z filtrem wodnym ponoć świetne, o mpm bora słyszę tylko dobre opinie, dla alergików jest wprost stworzony, bo zbiera wszystkie syfy, no i nie śmierdzi podczas samego odkurzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×