Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiulekkkk** 17

Jak ugotować zupę z brukselką ?

Polecane posty

Gość Asiulekkkk** 17

Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sugestie ....
najzwyczajnie w swiecie - wrzucasz brukselki przekrojone na cwiartki do zupy jarzynowej :) albo jak chcesz taka typowo brukselkowa, to glownie brukselki i wywar/bulion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulekkkk** 17
Czy ktoś jeszcze może napisać jak ugotować taką zupę? Z jakimi warzywami mogę łączyć brukselkę ?Na jakim mięsie gotować taką zupę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z brukselką robię jarzynową
w sezonie letnim robię mieszanki warzyw pokrojona marchewka,pietruszka, groszek, kalafior, brokuł, fasolka szparagowa, brukselka i z tego wychodzi przepyszna jarzynowa :) z lenistwa możesz kupić gotową mrożoną mieszankę warzyw i dorzucić brukselkę (jak masz świeżą brukselkę to musisz ją gotować wcześniej niż mieszankę mrożonych warzyw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulekkkk** 17
Google od rana mi strajkuje nawet strony nie otwiera :( Autorce postu powyżej bardzo dziękuję za przepis :-) Brukselkę dostałam od ciotki a jestem sama z bratem i chciałam zrobić z tego jakąś zupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek co ci do głowy przyjdzie - to jest najlepszy sposób na zupę :) ja bym dała ziemniaczki i kalafior, a na koniec zmiksowała to na krem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu z tym olejem rzepakowym
karaibska a rzepakowego (czyt kujawskiego) nie dolewasz do tej zupy? bo na innych tematach robisz kryptoreklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z brukselką robię jarzynową
Nie ma za co :) Oczywiście zapomniałam napisać o ziemniakach :D Też obowiązkowo dodaję pokrojone w kostkę do jarzynowej :) Ale mam smaka na taką jarzynową, moja ulubiona :) Najlepsza ze świeżych warzyw prosto z ogródka ale wiadomo że nie każdy ma możliwość zasadzić sobie własne warzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×