Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinaaaaaaaa

1-wszo klasista-wyslac juz na lekcje jezyka angielskiego?

Polecane posty

Gość ewelinaaaaaaaa

czy na razie niech sie uczy w szkole? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaa
"1-wszo":Oto sie popisalam ta "wszą":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jeśli dziecko chce to poslij, ale jesli to twój wymysł to sobie odpusc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaa
a ktore dziecko chce w tym wieku chodzic na angielski?:) wiadomo,ze bajki lepiej w tym czasie ogladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Tylko jesli mialby go uczyc rodowity Anglik / Angielka, dziecko w tym wieku nauczy sie szybko poprawnego akcentu i bedzie mowic naprawde dobrze po angielsku. W innym wypadku nie ma raczej sensu, slowek i gramatyki nauczy sie rownie dobrze w szkole, a jeszcze zostanie dosc czasu na ogladanie bajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatryca
Dać sobie spokój. To czas na naukę czytania i pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście też mi się nie wydaje żeby to był dobry pomysł. Na razie wystarczy mu to, co ma w szkole. Angielski dodatkowy polecałabym dopiero gdzieś od 3 klasy. Sama udzielam lekcji angielskiego i miałam dwójkę uczniów w tym wieku i widzę, że to jednak za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojeeeeeeeeeeee
Jak ma w szkole to jeszcze nie ma potrzeby, a jak nie, to by się przydało. Moje dziecko uczy się od 3 roku życia angielskiego w przedszkolu 15 do 30 min codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaa
ok-wezme sobie Wasze rady do serca i..poczekam:) tym bardziej ze to mala miescina i trudno o "rodowitego Anglika";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaa
ma w szkole...na dodatek i ang i niem... ale nie wiem po co az tak malym dzieciom 2 jezyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponinna
Takie lekcje z panią nauczycielką, czytaniem czytanek i rozwiazywaniem cwiczeń to kiszka. Dziecko się zanudzi. Lepiej sobie weź babysitter (o ile BABYsitter można wziąć do 6-latka ;) ) na godzinkę dwa-trzy razy w tygodniu, jakąś angielskojęzyczną, i niech się z nim bawi, niech mu nawija po angielsku - to jedyne, co ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie sa fajne krotkie
filmiki ang dla dzieci, zapie akcent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chodził dodatkowo ,ale po paru mieś , bardzo chciał abym go wypisała bo powiedział że bardzo się nudzi ,jako jedyne dziecko z grypy chodził do przedszkola i to czego pani uczyła on już dawno znał ,a w szkole nie ma grupy gdzie mogłabym go przepisać są tylko dużo starsze dzieci i w poziomie zaawansowanym ,więc go wypisałam ma w planie zajęć dwa razy w tyg angielski .Jak będzie chciał może w przyszłym roku to go zapiszę gdzieś na lekcje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×