Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwa ona

Mąż nigdy nie widział mnie nago,nie rozmawiamy o seksie....

Polecane posty

No juz chyba nic innego nie pozostaje mi napisac ze dobrze ze ja nie mam problemu z wlasna sexualnoscia..ech:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz chyba nic innego nie pozostaje mi napisac jak to ze dobrze ze ja nie mam problemu z wlasna sexualnoscia..ech:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
nie masz? to poka cycki :D idę stąd, bo to koorwa gorzej jak w cygańskim taborze się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa ona
Dzięki za niezwykle cenne rady - bardzo mi pomogliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bingo! Nie dziwie sie tobie skoro atmosfera w waszej tj jego rodzinie jest daleka od dyskrecji i tolerancji. Widac bardzo konserwatywna rodzina ktora nie potrafi sie otworzyc wystarczajaco na potrzeby chwili. Ja ci sie nie dziwie ze nie masz orgazmu skoro braciszek wam wlazi do pokoju bez pukania .Pora aby maz oswietlil braciszka o paru prostych zasadach wychowania i wspolzycia w rodzinie. Popracuj nad mezem aby poprosil rodzine aby byla bardziej dyskretna wobec "jego" rodziny !:) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa ona
Dowiedziałam się że jestem dziwolągiem i powinnam się leczyć:/ I że to ściema:P Ech na co ja liczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
ja już dawno skorzystałabym z tych rad tutaj. Ale Ty masz je gdzieś- chyba lubisz taki stan rzeczy i pasuje Ci, ze masz wymówkę, zeby nie rozbierać się przed męzem. Kropka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa ona
mariner3 Wiesz ja uwazam ze 23 letni mldoy chlopak ktory ma dziewczynę wie co i jak.mąż go wtedy zbesztal okrutnie ale co to dało? w mojej rodzinie tez nikt nigdy nie pukał wchodząc do pokoju.I widzisz - niby seks to normalna sprawa Ale juz widze minę teściowej jak jej powiem ze mają pukać bo my się mozemy akurat kochać - zaraz się dowiem ze jestem bezwstydna.Póki musze mieszkać z tesciową wolę nie psuć atmosfery kłótniami i głupimi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa ona
Musze uważać na to co mówię i robię żeby nie rozsierdzić tej starej zołzy:P A seks to u niej temat tabu - ja się dziwię jakim cudem ona ma 4 dzieci??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydliwa ona Musze uważać na to co mówię i robię żeby nie rozsierdzić tej starej zołzy A seks to u niej temat tabu - ja się dziwię jakim cudem ona ma 4 dzieci??/ w kapuscie znalazła 😴 takie dewoty to największe zdziry w łózku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź autorko już nie wymyślaj tylko zainstaluj zasuwkę i tyle. Jak któryś raz z kolei familia rozbije nos o zamknięte drzwi to już ich problem. Podobnie z ubieraniem się i przebieraniem - rób to w pokoju. To, że ktoś ci wejdzie to on powinien się wstydzić że takie "fo pa" zrobił a nie ty. Poza tym jak już będziesz miała zasuwkę to problem samoistnie się rozwiąże z nieporządanymi osobami w twoim pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydliwa ona-pogadaj z mezem,zamontujcie w drzwiach zamek..toc nie jestescie dziecmi na boga!o prywatnosc walcz jak lwica i sie nie daj tesciowej.tymczasem zycze udanych STOSUNKOW,adieu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręce opadają, weź się puknij w ten głupi łeb! Nikt Ci nie każe mówić, żeby pukali do drzwi, bo chcesz uprawiać seks z mężem, po prostu chcesz mieć prywatność i chcesz, żeby sygnalizowali wejście. I to mąż powinien porozmawiać ze swoją rodziną. A jak nie to załóżcie ten cholerny zamek i po problemie, przecież się nie obrażą? Jak chcesz coś zmienić w swoim życiu to musisz zacząć działać, a nie czekać, aż się sama sytuacja rozwiąże. Zresztą dam sobie rękę uciąć, że jakbyście mieszkali sami, to i tak znalazłabyś milion wymówek, żeby nic z tym nie zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa ona
fioletowa żaba Zamki w drzwiach są ale kluczy nie ma - mąż pytał szanownej mamusi co się z nimi stało to powiedziała,że zgubione.A jak powiedział,że wykręci i wstawi nowy to rozpetało się piekło -że to jej dom jest i nie będziemy jej dziur w drzwiach robić.Ze ona ma prawo poruszac sie swobodnie po domu,że bedziemy się pewnie "gzić" jak ona jest w domu - i sto bzdurnych poysów.Całe szczescie za pół roku się wyprowadzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa ona
Przy takiej tesciowej jak moja - kazda sekunda spokoju jest na wagę złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
jak chcecie się bzyknąc to jedzcie poza dom proste!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To be honest...
No to wyszedl tu drugi problem z sucz tesciowa.kazdy ocenia innych swoja miarka,ona sie gzila gdzie popadnie wiec i zaklada ze Tu tez taka jestes.a z ta wyprowadzka to ja daje rok nie pol,zawsze cos wychodzi i przeszkadza.najlepiej byscie juz teraz chaty szukali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko jasne. Skoro jesteś tchórzem, to poczekaj aż się wyprowadzicie i jeśli nic się nie zmieni to wracaj na forum. A jestem przekonana, że tak będzie... No i nie przesadzaj z tym zamkiem, sama kiedyś wymieniałam, więc wiem, że koszt wkładki to jakie 20 zł i nawet głupia blondynka by sobie z tym poradziła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
są pokoje na godziny,samochód dla chcącego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydliwa ona Notak! wspolczuje i tylko tyle moge :) bo w zasadzie nie ma sensownej rady na to co opisalas.Jedyny sposob to wyniesc sie na swoje ale zapewne z przyczyn ekonomicznych szans nie macie A nie mozecie sobie czasem zrobic jakiegos wypadu na domek kampingowy ,namiot w lecie ? takie cos daloby wam wiecej prywatnosci niz w domu tesciow .Bo cos mi sie wydaje ze pol zycia zmarnujecie zanim posmakujecie co to znaczy dobry i skrepowany seks.Jednym slowem sytuacja bez wyjscia .Wyrazy wspolczucia ale o zelu Elektra pomysl :) to tylko 30zl ale jaki dopalacz! Jest jeszcze na rynku wiele produktow "dopalajacych " ekstaze seksualna.Poszukaj w supermarkecie z kosmetykami polki z produktami seks.Tam poszukaj zelu z nazwa HOT ,Wiele firm produkuje takie zele a sluza one wlasnie podbudzenia pozadania i zwiekszenia przyjemnosci plynacej z seksu.cena 15-30 zl Moze to cos ci pomoze !? ja w kazdym razie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialem sobie tez ze sa tzw oliwki do masazu intymnego . Mam wtej chwili w rece produkt firmy KY o nazwie Touch Massage ( body massaging+ personal lubricant)Kosztowalo ok 15 zl i wystarczy na rok:) bo duzo nie potzreba aby sobie zrobic dopal:),Szukaj czegos podobnego lub kup te lepsza Elektre+ Zycze samych radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinta
Autorko! Moim zdaniem to nie powinnaś szukać porad na takim forum jak to - gdzie wypowiadac się może każdy - od gimnazjalisty po starego zboka. Szukaj porad na forach specjalistycznych albo u seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko! Ja jako stary zbok uwazam ze warto pojsc do seksuloga.:) Koszt jak u dentysty :) Ceny sie roznia 50-150 zl za wizyte wiec warto zapytac przy umawianiu sie prze z telefon ale zanim udasz sie po porade to wykorzystaj te oliwki i kremy ktore ci polecalem .Moze pomoga a kasa to kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinta
mariner Nie maiałam na mysli twojej osoby Śledze różne tematy i widze,że twoje wypowiedzi są logiczne i przemyślane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi :) i dziekuje :) Milego popoludnia bo zdaje sie ze temat sie wyczerpal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roland_wawa
Nie czytałem całości ale przypominasz mi moja Panią z przed kilku lat. Może zadziała to w Twoim przypadku ale ja ją po prostu namawiałem na różne ekscesy. Zaczęliśmy od zgaszonego światła i smaków jej ciała, aż doszliśmy do zabaw i zakładów erotycznych. Teraz jest super pewną siebie suczką ale bez partnera będzie Ci ciężko chyba, że się sama przełamiesz. Prawdopodobnie mimo, że jesteście razem to jednak wewnętrznie masz jakieś opory w kontaktach z mężem (przeczytałem że umiesz się sama dobrze zaspokoić) więc musisz się przełamać. Może zacznij od tego jakiś drobnych spraw, jak przegra ma CI np, pokazać swojego a jak Ty to będziesz chodzić np, po mieszkaniu bez bielizny w sukience albo zrobisz sobie dobrze przed nim. Krok po kroczku i trzeba przełamać opory a jak nie będziesz w stanie to w końcu niestety nie wytrzymacie z sobą. Moja Pani nawet jak się ze mną kłóci to przebiera się zupełnie rozbierając i nie stanowi to problemu ale kiedyś było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roland_wawa CVzesc pomyslow sluszna ale problempolega na tym ze tesciowa rzadzi w mieszkaniu i dyskrecji to oni nie maja .Chyba ze po 23ciej Sytuacja kompletnie chora ! kazdy im wlazi do pokoju kiedy chce i nie pukaja ! a zamkow nie pozwalaja zalozyc bo to nie "ich" Nie ma wyjscia .Jedynie w lecie na camping lub namiot :) lub bzykac sie w nocy i po "cichu" bo matka uslyszy ! :) Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roland_wawa
Tak teraz doczytałem ale to dobra wiadomość bo za 6 miesięcy mają szanse na normalność a wiosna się zaczyna więc będą okazje na spontaniczny plener. Lepiej że mają problem z lokalem niż z sobą wzajemnie. Choć przyznam, że takie sytuacje też stanowią wyzwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×