Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Potrzebuje rady

Dywan typu Shaggy help!

Polecane posty

Gość Potrzebuje rady

Witajcie... Nie wiem czy dobry dział wybrałam, ale ten wydawał mi się odpowiedni :) Właśnie z męzem urządzamy mieszkanie. Dzisiaj mamy zamawiać już ostatnią serię rzeczy w tym własnie dywan shaggy... Mamy psa- Labradora ( właściwie kundel, bo bez rodowodu, no ale chodzi mi o typ psa). Jak pewnie wiecie (albo i nie) te psy mają dość sztywną sierść, która wbija się we wszystko dosłownie jak igła. Żeby tego było mało, te psy linieją calusieńki rok i to w ilościach przekraczających wszelkie możliwe wyobrażenie ( ponoć jedne z najbardziej liniejących psów). nasz pies jest bardzo jaśniutki, więc postanowiliśmy kupić dywan w jego kolorze ( zastanawialiśmy się czy nie brać fioletowego...ale po ok godzinie od odkurzania już będzie widać kłaki). I teraz pytanie... Słyszałam kiedyś, ze te dywany nie brudzą się miejscowo tylko całościowo... czy to prawda? Słyszałam również, że odkurzacz pięknie zbiera z nich sierść. Natomiast nie mam pojęcia jak należy prać taki dywan w przypadku ewentualnych plam? Czy ktos mógłby mi doradzić coś w tym temacie????? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaibska powie kujawski
olej rzepakowy najzdrowszy czemu więc by nim nie spróbować?uprać dywan , mówi ,że najlepszy na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje rady
:D tiaaaaa.... to tak jak koniecznie wymieć powietrze w oponach z zimowego na letnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej hej hejjjjj
mam taki dywan, wbrew pozorom jest bardzo praktyczny i swietnie sie odkurza, nie wiem niestety jak z czyszczeniem ew. plam bo nigdy nam sie nic nie wylalo itp. No i tez mamy w takim kremowym kolorze. chcialam jeszcze dopisac, ze strasznie mnie rozsmieszyl wybor koloru dywanu pod kolor psa :D kocham labradory, mam nadzieje, ze kiedys bede mogla sobie pozwolic na posiadanie psiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 podobne dywany przy 2 malych dzieci-co prawda nie linieja,ale brudza pewnie bardziej niz pies:)pralam je kilka razy vanishem,trzepie i odkurzam regularnie i nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje rady
Gdybym kiedys usłyszała, że ktoś kupuje dywan pod kolor psa to bym go uznała za wariata :D No niestety przekonałam sie na własnej skórze jak trudno czystość utrzymac przy takim futrzaku... tak to chociaż nie będzie widać w razie niespodziewanej wizyty czy coś :D co do prania... skoro piszesz, że schodzi po vanishu i pierze sie dobrze, to bardzo mnie to cieszy :D W sumie to i tak teraz po ptakach bo go już zamówiłam ;P Dzięki dziewczyny za radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Poszukaj w necie specjalnej końcówki do odkurzacza zbierającej sierść .A takie dywany idealnie pierze się karcherem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×