Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiaciarenka

jakie bezpieczne i ładne bajki oglądają wasze dzieci?

Polecane posty

Moja córeczka lubi większość bajek, najchętniej puszczam jej jakieś disneya, albo właśnie Myszka miki, świnka pepa i inne które teraz często puszczają w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masza i Niedzwiedz ;) Rosyjska bajka, czadowa! Moj maz znalazl ma youtubie, a maly uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumisie, smerfy, czerwony kapturek... Na szczęście jest jeszcze w czym wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masza i niedzwiedz jest bardz fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne bajki można znaleźć na bajkowa.tv są idealne dla dzieci;) kolorowe, bez przemocy i ciekawe;) a jak się znudzą bajki to są też gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MUMINKI ! piękny język, bogate dialogi, poruszane głębokie tematy. Gumisie też są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ciekawskiego georga to super bajka dla maluchów, Uczy rozwiązywania wielu problemów i życzliwości w codziennym życiu. Wiele odcinków można obejrzeć na http://e-bajkidladzieci.pl pozdrawiam justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia K
Ja a raczej Stasiu uwielbia dinozaury i znalazłam fajną strone z bajkami dla małych dzieci baby-dinosaurs.com są bezpieczne te bajki a na stronie są jeszcze opisy dinozaurów w prosty sposób dla dzieci. Podam link do strony może: http://baby-dinosaurs.com/bajki/ A zna ktoś może podobne bajki lub strony? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek 2,5 roku oglada: Franklina, Dora swiat poznaje, Stacyjkowo, Tomek i przyjaciele, My little pony, Strażnicy Miasta, Masza i Niedzwiedz, Misiowanki, Swinka Peppa, Max i Ruby, Listonosz Pat, Strazak Sam, Pszczolka Maja, Ul, Umizoomi, Agi Bagi, Klub przyjaciol Myszki Miki, Mis Uszatek, Finley woz strazacki, Traktor Tom, Sloniczka Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka 2l 3msc ogląda miś w dużym niebieskim domu, klub przyjaciół myszki miki, lew eryk (nowa bajka z mini mini baardzo fajna) , masza i niedzwiedz-fenomen od kilku dni, tak strasznie sie rechocze jak to ogląda i komentuje-prosi " mamusiu włącz jak maszka gotuje kaszke i jej wyleciała"-ulubiony odcinek, lubi też franklina, domisie i peppe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika dla pluszaków, Klub przyjaciół Myszki Miki, Świnka Peppa,Henio Tulistworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak Muminki są supe! To moją ulub bajka z dzieciństwa a teraz moje dzieci ją oglądają na you tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pouczające, refleksyjne, przyjemne i bez obrazów przemocy poleciłabym dla maluszków: Dobranocny Ogród, Świnka Peppa i Pajączek Woolly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia i tymek. peppa. lew Eryk. pajączek wooly. klub myszki miki. pies dougi. Kate morag. i ogólnie c beebes lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salad fingers, bardzo pouczająca, łatwa w przyswojeniu dla najmłodszych, jest na youtubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwulatka- "Nouky i przyjaciele", "Hotel Furchester", "Klub przyjaciół myszki Miki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Pingwiny z Madagaskaru ;) I teraz spin offa na Pulsie - z królem Julianem ;) Od niedzieli ma drugi sezon być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech żyje Król Julian to i ja uwielbiam :) Tak, ma być drugi sezon na TV Puls o 19.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Disney ma fajne bajki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sama zlecić elfibajka.pl napisanie takiej bajki specjalnie dla Twojego dziecka :) Koszy nie są duże, a radość bezcenna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyy

Rick and Morty, wszystkie mają już ponad 160iq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×