Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola 32

nie wiem co o tym myśleć!!!

Polecane posty

Gość ola 32

Witam was serdecznie. Jestem samotną osobą po rozwodzie i wychowuję dwójkęmałych dzieci. Do tej pory nie myślałam o żadnym nowym facecie ale dzieci rosną a ja coraz bardziej czuję się smotna. Ostatni udało mi się wyrwać z domu i poznałam pewnego mężczyznę wśród moich znajomych spędziliśmy miło wieczór przy rozmowie bardzo lużnej i niezobowiązującej było ,iło i wesoło dużo śmiechu potem tańce na małej imprezce. Wymieniliśmy się numerami tel.i nie mogę mówić nie odstępował mnie na krok. Od tamtego czasu piszemy do siebie esy ale takie bardzo koleżeńskie np. co u Ciebie czy jak spędziłeś dzionek. Wszystko by grało ale czasem dostaję esa pt. Miłycz czy słodkich snów itakie podobne z rana i powiem wam szczerze nie wiem jak mam to potraktować . Czy to tylko miły facet który ma taki sposób bycia czy może ma na myśli jakąś znajomość.Fakt przy tamtym, spotkaniu doszło do pocałunku ale nie wiem czy on coś oznaczał.Jestem w kropce bo nie wiem czy powinnam nastawiać się na jakąś znajomość czy jemu chodzi tylko o poprostu miłego esa dla znajomej. Powiedzcie co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinnaś luźno podejść zwłaszcza teraz - na początku. Niewiele możesz o nim powiedzieć i wywnioskować bo zbyt krótko go znasz. Spokojnie, zobaczysz jak to dalej bedzie, jak się rozwinie. A może akurat coś będzie...? Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prześpij się z nim
a później zadecydujesz, co dalej. W końcu musisz kiedyś zrozumieć, że szkoda każdej chwili w życiu. Aha, jak będzie kiepski, albo ucieknie, to znaczy, że to nie było to, ale w sumie czy naprawdę wiele byś ryzykowała idąc z nim do łóżka? No to jak to już przeczytałaś, to wiesz, czy cię to oburzyło, czy nie i wiesz, co masz robić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op
jeśli facet wysyła ci smsy wieczorem z życzeniami miłych snów, a rano, że życzy ci miłego dnia to znaczy, że przed zaśnięciem i po przebudzeniu o tobie myśli. śmiało łap szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×