Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amelka_:*

Bershka- rozmowa kwalifikacyjna, zarobki-proszę o info:)

Polecane posty

Hej:) Mam prośbę zostałam zaproszona na rozmowę do nowo otwieranego sklepu bershka (ostatnio byłam na rozmowie w Weltbild ale jeszcze nie dzwonili) i chciałabym prosić wszystkich którzy mają jakieś doświadczenia z tą firmą albo w ogóle z inditexem abyście się podzielili doświadczeniami: - jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna- ja mam rozmowę w poniedziałek:) - jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie - pytam ponieważ chciałabym się dobrze przygotować Podczas rozmowy tel. zostałam poinformowana, że to będzie rozmowa w formie grupowej i może trwać od godziny do półtorej. Masakra nigdy nie byłam na takiej rozmowie zawsze były to rozmowy przeprowadzane indywidualnie a teraz w grupie. Proszę pomóżcie bo się stresuję:) Na pewno są dziewczyny które pracowały w tej firmie albo słyszały od kogoś jak rozmowa wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia12340
Hej, ja wlasnie tez ide na to spotkanie:) Jakies 1,5 tyodnia temu bylam na rozmowie kwalifikacyjnej a teraz to spotkanie. Tez sie zastanawiam jak to bedzie wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. ty już miałaś rozmowę tak i teraz idziesz na drugie spotkanie tak? Bo ja złożyłam CV 3 dni temu i dziś dzwoniła Pani i zaprosiła mnie na rozmowę na poniedziałek ale to jed=st pierwsza rozmowa. Proszę napisz jak wyglądała Twoja rozmowa i jakie zarobki można podać ogólnie napisz wszystko jak to wyglądało na tej rozmowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia12340
Tak to moje drugie spotkanie bedzie. pytala sie mnie dlaczego ten sklep, co robilam w poprzedniej pracy, co w tym sezonie modne, dlaczego nie pracuje juz w wczesniejszej pracy itd... w pon mam byc na 13-30 w bomabolu a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam być w poniedziałek na 13.30 w Baronie w Lubinie a Ty w jakiej miejscowości? Dziwne, że u nas nie było indywidualnych rozmów tylko taka grupowa. A u Ciebie otwierają nowy sklep i kompletują zespół czy potrzebują jednej osoby? A jak z zarobkami? Wiesz coś? Pytali Cię co byś zrobiła gdyby... - takie scenki sytuacyjne (np. gdyby koleżanka ukradła bluzkę?) pytam bo słyszałam że w sklepach z ubraniami lubią zadać to pytanie żeby sprawdzić lojalność wobec kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia1240
tez w lubinie. takiego pytania nie bylo. a co do zarobkow to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze:) Nie spodziewałam się, że "spotkam" na forum osobę która nie dość, że jest z tego samego miała to jeszcze idzie na tą samą rozmowę:D Ale ciekawe dlaczego masz być w bomabolu. Ja mam być na tą samą godzinę ale w Baronie na Skłodowskiej koło giełdy. A jak do Ciebie dzwonili to co mówiła? Mówiła coś że to drugie spotkanie to już podpisanie umowy czy coś czy nie wiesz w jakim celu to spotkanie? Ja wysłałam CV w środę i dziś zadzwoniła do mnie i zaprosiła na tą grupową rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia1240
pomylilo mi sie ja tez w baronie:) powiedziala tylko tyle ze zaprasza mnie na grupowe spotkanie i czy jestem dalej zainteresowana ich oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super:) to się spotkamy:D a byłaś gdzieś jeszcze na rozmowie, tzn szukasz tak intensywnie pracy czy wysyłasz tylko jak Ci się coś spodoba? Pytam bo widziałam, że w galerii będzie się otwierało kilka sklepów. Bo ja we wtorek wysłałam tylko 2 CV i z dwóch firm oddzwonili z jednej w środę z zaproszeniem na czwartek a z Bershki dziś. A słyszałaś, że w tych wszystkich sklepach Zara, Bershka, Stradivarius jest tak, że zatrudniają ok 13-14 osób na umowę zlecenie na okres próbny i po tym okresie zazwyczaj jest to ok 3 miesięcy zwalniają połowę i zostawiają sobie tych najlepszych na umowę o pracę. Także robi się taki "wyścig szczurów" bo każdy chce zostać. Ale myślę, że jak do Ciebie zadzwonili i zapraszają na drugie spotkanie to spokojnie nie masz się co martwić na pewno Cię zatrudnią. Bo z tego co wiem oni zazwyczaj robią jedno spotkanie takie grupowe i jak im się ktoś spodoba to od razu dają papiery i wyrażają chęć zatrudnienia. Także masz tę pracę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha chciałam jeszcze zapytać jak zamierzasz się ubrać, bo nie chciałabym ubrać się za elegancko ani przesadzić z luzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia12340
spodnie ciemne jeansowe i jakas bluzka lub koszula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżankę pewnie jesteś z Lubina ?? Też byłam na rozmowie w weltbild i w poniedziałek idę do bershka.Może na się uda :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita06 - hej:) a Ty też jesteś z Lubina:)? I jakie masz wrażenia po rozmowie w weltbild, byłaś na rozmowie na stanowisko sprzedawcy tak? Mają zadzwonić w tym tygodniu. Gdyby zadzwonili i z weltbild i z Bershki to co byś wybrała? Tak jestem z Lubina, kurcze już 2 dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z Lubina rozmowa w weltbilt jakoś poszła dziwna ta starsza kobieta odniosłam takie wrażenie i nie które pytania typu "JAK BYŚMY PANIĄ ZATRUDNILI CO BY PANIĄ NIE POKOIŁO" powiem ci, że sama nie wiem ale nie wiem też czy wybiore sie na ta rozmowę jutro po tych opiniach które usłyszałam i cyrku który jest na rozmowie jakoś odechciało mi się pracy w indexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odniosłam takie samo wrażenie jak Ty do jednej jak i do drugiej firmy. Ja miałam takie wrażenie jakby ta starsza babka jakby czekała na błąd z mojej strony. Co do pracy w tym weltbild plusem jest umowa o pracę na rok i fakt, że płacą więcej niż najniższa krajowa. A jeśli mogę wiedzieć to ile powiedziałaś jeśli chodzi o oczekiwania finansowe i jak ta babka zareagowała? Pytam bo nigdzie nie mogę znaleźć info o zarobkach. Co do pracy w bershce to ja traktuję ją jako drugie wyjście bo właśnie to traktowanie pracownika mnie przeraziło jak się tego wszystkiego naczytałam a jednak to co piszą nie jest wyssane z palca. I jak dla mnie słabe jest to, że masz cały czas pół etatu ja sobie nie wyobrażam pracować cały czas na pół etatu bo to za mało. Ja też sie zastanawiałam czy iść na ta rozmowę idę na rozmowę z bershki bo nie wiadomo czy z tego weltbild zadzwonią a lepiej mieć coś rezerwowego niż zostać na lodzie, a ja bardzo chcę iść juz do pracy. Także ja liczę że zadzwonią z weltbild jak nie zadzwonią to wtedy się zdecyduję na bershkę - jak mnie w ogóle wezmą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
Amelka, to Twoja pierwsza rozmowa w Bershce? Ja idę na godzinę 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest moja pierwsza rozmowa w bershce ale nie wiem już sama czy w ogóle na nią iść bo naczytałam się negatywnych opinii a po za tym opi nie dadzą mi całego etatu a na takim mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasiakasiakasia
napiszcie jak było! ja idę na taką rozmowę w innym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrezygnowałam i nie poszłam na rozmowę. Dziewczyny dajcie znać jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałam już dwa lata w j galerii i niestety wiem ile można zarobić przeciętnemu kowalskiemu nie ma co ukrywać że jest to 1100-1200 zł netto i tak też im powiedziałam,oczywiście pisze o stanowisku sprzedawca. Natomiast na kierownika powiedziałam tyle ile zarabiałam w poprzedniej pracy. A mowili kiedy dadzą znać? Bo mi mówiła że wyślą email ale już nie pamiętam kiedy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedziała, że bez względu an decyzje zadzwoni i telefonu można się spodziewać od poniedziałku do piątku bo pracę zaczęłybyśmy od 12 lub 13.03 także ten tydzień trzeba czekać. A otwarcie jest planowane na 1 kwietnia. Na jakie Ty stanowisko aplikowałaś w weltbild, sprzedawcy czy kierownika? A co do pracy w galerii to miałam tę wątpliwą przyjemność pracować rok i zarabiałam mniej niż piszesz ale na szczęście to dawne dzieje. Bardzo chciałabym zostać zatrudniona w weltbild bo całkiem dobre warunki proponują ale jak oni zatrudniają tylko 4 osoby to nie wiem czy wyróżniłam się z tłumu:) czymś żebym mogła zostać zatrudniona. A byłaś w Bershce? Jeśli tak to napisz jak było. Ja miałam iść ale stwierdziłam, że nawet jeśli mnie nie przyjmą w weltbild to praca w bershce nie ma sensu bo ja szukam pracy na cały etat a w bershce dają pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy już żadna z dziewczyn które były na rozmowie tutaj nie zagląda?? nikita06- jakby do Ciebie oddzwonili z Weltbild to daj napisz tutaj będę wiedziała, że nie mam po co dłużej czekać. Ta nie pewność jest straszna, tracę nadzieję, że mnie przyjmą. A Ty aplikowałaś na stanowisko sprzedawcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safgbdnfjghvh
Ciesz się, że nie poszłaś na rozmowę w Bershce, bo nie warto. Do mnie nawet jak oddzwonią to nie przyjmę. Harować za małe pieniądze to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mi napisali email niestety nie przyjeli mnie. A jak u ciebie dostałaś sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie przyjęli:) A w Bershce na rozmowie byłaś czy też tak jak ja zrezygnowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakie Ty stanowisko aplikowałaś bo piszesz i o stanowisku sprzedawcy i o stanowisku kierownika: 1100-1200 zł netto i tak też im powiedziałam,oczywiście pisze o stanowisku sprzedawca. Natomiast na kierownika powiedziałam tyle ile zarabiałam w poprzedniej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia21
wczoraj dowiedzialam sie ze jest nowo otwierany ten sklep,widze ze kolezanki sa juz w tym temacie zapoznane.wiem ze na poczatku przyjmuja duzo osob a stopniowo robia selekcje. . .czy jest jeszcze jakas mozliwosc zlozenia cv?? pracowalam 9 mies w sklepie ale przeniesli go do innego miast i teraz szukam na gwalt pracy. . moze ktoras wie cos na ten temat?? bardzo prosze o odp:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karcia21 a o którym nowo otwieranym sklepie mówisz? o weltbild czy berska? Do bershki rekrutacja jest raczej zakończona bo rozmowy były w poniedziałek, a jeśli chodzi o weltbild to rozmowy były tydzień temu a w tym tygodniu informowali osoby które zostały przyjęte i w następnym tygodniu już rozpoczynamy pracę. Ja miałam iść do bershki na rozmowę ale tam zatrudniają tylko na pół etatu a dla mnie to za mało i naczytałam się że mają tam złe warunki i nawet na rozmowe nie poszłam licząc że z weltbild się odezwą i zadzwonili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia myślę, że możesz wysłać CV i po prostu jak ktoś odejdzie (a zawsze ktoś odchodzi) to wtedy oddzwonią do Ciebie. żeby wiedzieć o nowo otwieranych sklepach wystarczy śledzić ogłoszenia, szczególnie polecam pracuj.pl, careerjet.pl, praca.money.pl, i na tych portalach sieciówki dają ogłoszenia, widziałam gdzieś chyba na money ogłoszenie do Pawo do galerii i w którymś sklepie sportowym ogłoszenie na witrynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia21
pisalam akurat o bershka bo o tym drugim wogole nic nie slyszalam wiec nawet nie wiem co to jest:P zazwyczaj wchodzilam na lubin.pl albo na urzad pracy nie pomyslalam o tych stronach ktore wymienilyscie za co bardzo dziekuje:D to zycze owocnej wspolpracy i moglybyscie dac znac na tej stronie i wspomoc jakbyscie o czyms slyszaly lub gdyby w waszej pracy znalazly sie miejsca:) pozdrawiam i zycze udanego weeekendy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×