Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halooo to jaaa

3 etap konkursu w sądzie Jak wygląda?

Polecane posty

Gość halooo to jaaa

proszę o odpowiedź dobre dusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Connie....
wykonujesz podskoki z jednoczesnym klaśnięciem powyżej głowy, czyli tzw. pajacyka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camerun
Biegasz nago po lesie i płoszysz cietrzewie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo to jaaa
dodam, że jest to rozmowa. na czym polega? raczej trzeba przygotować się merytorycznie (ustawy, zakres obowiązków w sądzie) czy opowiadać coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppooii
mogą pytać np.: - dlaczego chce pani pracować w sądzie, - czy wie pani na czym polega praca, - jakie są pani mocne strony, jeśli pytasz o ustawy... możesz poczytać: 1. ustawa prawo o ustroju sądów powszechnych, 2. " o pracownikach sądu i prokuratury, 3. zarządzenie m.spr. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych i innych działów administracji sądowej, 4.rozporządzenie ministra sprawiedliwości - regulamin urzędowania sądów powszechnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo to jaaa
o tych katach prawnych akurat wiem :) dzięki :) a co z językiem obcym? jest rozmowa w tym języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo to jaaa
aktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppooii
o ang. nie ma mowy, serio. Czy w ogłoszeniu o pracę było o nim wspomniane? Jeśli tak, to chodzi o podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo to jaaa
nie, nic nie było mowy o jezyku :) a z ustaw o co mogą zapytać? o ustrój sądów czy raczej o pracę biurową? ustawę o ustroju sądów jakoś się czyta ale to zarządzanie w sprw. organizacji jest straszne :P wiesz czy dlugo taka rozmowa trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppooii
ok. 10-15 min, więc niedługo :) mnie pytali czy wiem na czym polega praca w sądzie - protokołowanie, wysyłanie korespondecji (odpisów dok.), przygotowywanie wokand sądowych, sporządzanie notatek urzędowych, ogólnie wykonywanie zarządzeń sędziego, doszywanie pism do obwolut, archwizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo to jaaa
i wygrałaś konkurs? u mnie jest 10 osób na miejsce bo eliminacji w 2 etapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo to jaaa
po*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppooii
dostałam się, zawsze jest lista rezerwowa, więc jak ktoś zrezygnuje, odejdzie itp to biorą os. z listy. :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo to jaaa
dzięki :) poczytam ustawy, przygotuję się z zadań na ''moim'' stanowisku Może starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×