Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwyklamama

nutramigen wybawienie po bebilonie pepti?

Polecane posty

czesc dziewczyny! moja mala ma 5msc probowalam troszke zaczac dokarmiac butla mm , i dostalam na recepte pepti ale jak wypila wieczorem 30-60ml to nastepnego dnia ulewala jak nie wiem co az boje sie co to bedzie bo musze zaczac ja odstawiac bo nie wyobrazam sobie karmic piersia dziecka z zabkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuwu
zwyklamama, ja tez jestem z łodzi i u mojego synka ta sama historia... napisz co wymyślili w tym szpitalu i czy już jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WytrwałaMama
Do zwyklamama; Moj synek jak miał 3 m-ce tez go strasznie wysypało na całym ciele ,a twarz z horroru wzięta!!! Chodziłam do pediatrów i do dermatologa. Masi sterydowe z hydrokortizonem i nie pomogło. Nie chciałam ich za długo stosować bo skóra robi się bardzo cieniutka więc całkowicie je odłożyłam. Na swędzenie pomógła nam robiona w aptece zawiesina pudrowa, pamiętam że synkowi przynosiła ogromną ulgę, przepisała nam ją Pani dermatolog. Borysek ma teraz 5 miesiecy od 6 tygodni jestem na diecie eliminacyjnej wykluczającej wszelkie białko krowie ,jaja kurze. Czytam etykiety co zawierają dane produkty.... ale postęp jest ;) Wysypka zniknęła całkowicie. Powinnam dodać na wstępie ,że karmie malucha wyłącznie piersią bo wiem że w przypadku takiego schorzenia dla dziecka jest to najlepszy pokarm. Jest to niestety wyrzeczenie bo dieta jest bardzo restrykcyjna, ale opłaciło się. Proces pozbywania się wysypki trwał bardzo długo ok 1,5 miesiąca. Skóra na buźce była fatalna! łączące się krosty rozlewające się czerwone plamy. Sucha jak tarka ze schodzącą skórą. Kapałam w emolientach Oliatum baby na buźkę oilatum soft, oilatum baby i ballneum, smarowałam kilkanaście razy do dnia! . Ciałko emulsja Emolium. Wszystko pieknie się wygoiło ale trwało i trwało i trwało. Synuś drapał się po główce i uszkach bo tam też wysypka się pojawiała i także noce niespokojne ,płacz mj z bezradności, a jego z powodu świądu. Dziecko nie powie ci gdzie go swędzi!!! ;( Na początek zaczełam studiować strony internetowe starając się dowiedzieć jak najwięcej o tego typu przypadkach. Nie wiem czy mój syn ma Azs ale na to wygląda ;( na pociechę podaje link do strony , która mnie osobiście bardzo pomogła w uporaniu się z wysypką za pomocą diety ;) http://pinkcake.blox.pl/2009/09/Restrykcyjna-dieta-bezmleczna-i-bezjajeczna.html Mam nadzieje ,że wszystko w końcu u was się unormuje a ty bądź wytrwała ...na pewno z tego wyrośnie;) Musisz także pamiętać że nawroty się zdarzają przy AZS. Wytrwałości i jeszcze raz wytrwałosci. daj nam znać jak to się potoczyło po tym szpitalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1988
Witam, mój syn przez 3 tygodnie pił belilon pepti 1 i nagle dostał wysypki, co godzinę upominał się o jedzenie oraz zaczął wymiotować oraz płakać. Dziś byłam u lekarza i przepisał nutramingen, a mały bez problemu pije go i nawet wypił 140 mil., a ma dopiero 2 miesiące. Mam nadzieję że to mleko mu pomoże i wysypka zniknie oraz że syn zaczne robić kupki regularnie a nie co 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia198524
Tak wszystko ładnie pięknie moja córeczka pije nutramigen 1 i co się okazało ze znika z półek aptek bo wprowadzili nutramigen lgg lipil,no i sprobowalismy nawrocily się kolki ulewania itp,a bebilonu pepti nie toleruje co teraz? Dziewczyny pomocy jestem u kresu sil ja i moja niunia non stop ryczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×