Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Zauważyłam że sporo kobiet na kaffe pracuje w domu?Zastanawiam się co robcie.Ja też chciałabym pracować w domu ale jedyna myśl która mi przychodzi do głowy to chałupnictwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tłumaczem
pisemnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszą tylko ze pracują w domu
żeby nikt im nie napisał że siedzą na utrzymaniu mężów :o Ich praca polega na gotowaniu obiadu, sprzątaniu, zmienianiu pieluch i siedzeniu na kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz sprzedawac rzeczy przez internet, tlumaczyc teksty, pilnowac dzieci, wyszywac, robic naszyjniki, hodowac kury na jajka...duzo tego w sumie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy pracuja
w domu ja np jestem jeszcze w pracy do 17 dzis od 7 siedze niedawno obiad w pracy jadlam i tu weszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam firmę swoją i chłopm w terenie a ja biurowa praca;/ choc czasem wolałabym zwykły etat a tak 24 h zawsze cos ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiej sie smiej..moja kumpela ma 80 kurek niosek i 800zl z tego na miesiac:D jedynie co to raz dziennie musisz wrzucic zarcie,wode i 2 razy dziennie zebrac jajca. dalej smieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie kury to bym sobie
hodowała :classic_cool: ale co z tego jak pracuje poza domem do wieczora i kto by mi tego pilnował 😭 Na wsi mieszkam i tu sporo ludzi przyjezdnych pyta o jajka swojskie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy pracuja
ja tez mam tylko prace biurowa czasem zdarza sie tak ze przychodze na 7 a wychodze o 13 a czasem przyjde na 7 a siedze do 20 albo tak jak dzis do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w serwisie internet
internetowym. zajmuje sie kilkoma rzeczami. spokojnie mozna wszystko zrobic z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tak szczerze-nie denerwuj się tak z przekąsem się śmiałam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz: -pracować na swoich zasadach, -podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać się, -zarabiać konkretne pieniądze, -doskonale się bawić, -poznawać świetnych ludzi, - pracować w domu w dowolnych godzinach -dostosować pracę pod swoje życie, a nie życie pod pracę, Wystarczy wysłać wiadomość na e-maila pracuj.w.domu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w korpo, robię w domu to samo co w biurze, mam zdalny dostęp do sieci firmowej i służbowy telefon. Załatwiam wszystko w ten sposób, piszę maile, dzwonię, żadna różnica. Jak mi się nie chce jechać do biura, to po prostu zostaję w domu, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel badawczy poszukuje osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!

Zarejestruj się w jednym z największych portali dających możliwość dorabiania przez internet poprzez wypełnianie ankiet na najróżniejsze tematy. Będziesz brać udział w kreowaniu nowych produktów, wypowiadać się na tematy społeczne i polityczne!

Ankiety będziesz otrzymywać naprawdę często, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.

Zarejestrować się mogą wszystkie chętne osoby w różnym wieku - wystarczy wypełnić formularz na poniższej stronie internetowej!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel badawczy poszukuje osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!

Zarejestruj się w jednym z największych portali dających możliwość dorabiania przez internet poprzez wypełnianie ankiet na najróżniejsze tematy. Będziesz brać udział w kreowaniu nowych produktów, wypowiadać się na tematy społeczne i polityczne!

Ankiety będziesz otrzymywać naprawdę często, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.

Zarejestrować się mogą wszystkie chętne osoby w różnym wieku - wystarczy wypełnić formularz na poniższej stronie internetowej!

http://www.opinie-rejestracja.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2012 o 17:38, kasias4 napisał:

Zauważyłam że sporo kobiet na kaffe pracuje w domu?Zastanawiam się co robcie.Ja też chciałabym pracować w domu ale jedyna myśl która mi przychodzi do głowy to chałupnictwo:-)

jeśli ktoś z Was jest chętny do podjęcia pracy jako sprzedawca kosmetyków przez internet serdecznie zapraszam do kontaktu. Poszukuje osoby zaangażowanej i sumiennej. Z mojej strony zapewniam dobre zarobki elastyczny grafik oraz prace całkowicie zdalna. Decydując się na prace ze mną otrzymasz możliwość odbycia darmowych kursów i szkoleń oraz pomoc przez cały okres pracy  Kontakt a.karczewskalr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×