Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukurydzianka2231

sałatka z kukurydzą

Polecane posty

Gość kukurydzianka2231

Macie jakieś przepisy na sałatkę/surówkę z dodatkiem kukurydzy? Kupiłam wczoraj kilka puszek w promocji i teraz nijak wiem jak je wykorzystać :) Czekam na propozycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marffomana
kukurydza, ogórek zielony, tortellini, ser żółty i ewentualnie jajko gotowane plus jogurt naturalny i łyżka majonezu - yami :D ewentualnie jeszcze por, seler ze słoika, kukurydza, ananas, ser żółty i jabłko i taki sam sos jak wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smacznegokuku
pomidor 1 szt. sałata lodowa 1/3 główki cebula 1 szt. ogórek 1 szt. kefir 1/3 kubka kukurydza 1 puszka pietruszka sól pieprz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurydzianka2231
dzięki! będę próbować, dam znać jak wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy kwiatek
puszka kukurydzy puszka groszku puszka czerwonej fasolki pamietaj ze trzeba ja oplukac wloz to do cedzaka aby porzadnie ocieklo z jakas godzinke przed robota:) 4 jajka duza papryka 2 duze korniszony 1 cebula majonez sol pieprz pyszna salatka i szybko sie robi polecam:) dzisiaj ja zrobie:) pychota do mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my ding ding dong
kukurydzę możesz też dodać do zapiekanek albo do farszu do naleśników ;) poza tym całkiem dobra jest sama kukurydza z ziołami, albo z dodatkiem jajka na twardo, ogórków i majonezu polecam też sałatkę z kukurydzą, ananasem, kurczakiem i odrobiną majonezu :) na dobrą sprawę odrobinę kukurydzy możesz dodać do smaku do większości surówek np do surówki z białą kapustą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukurydza pekinska tunczyk ogor kiszony jaja na twardo majonez kukurydza makaron jaja na twardo kiszony ser zolty kukurydza ziemniaki czerwona cebula jaja na twardo kukurydza szczypior pekinska ser zolty tunczyk kukurydza grillowany kurczak majonez czerwona cebula pekinska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszka kukurydzy, puszka tuńczyka, 2-3 jajka, kaszka kuskus, starty ser żółty (niekoniecznie), majonez (ja wymieszałam majonez z dodatkiem jogurtu), posiekana pietruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zrobilam z pekinskiej jaj na twardo szczypiorku majonezu i drobno pokrojonego zoltego sera salatka rewelka kukurydza do niej tez pasi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivianaaaa
Moja najukochańsza sałatka, której nigdy nie mam dość: kukurydza prażony słonecznik (prażyć na suchej patelni) usmażone kawałki piersi z kurczaka ryż (ugotowany oczywiście :P) majonez opcjonalnie ananas - ja nie daję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurydzianka2231
dziękuje Wam za wszytskie przepisy, będę testować po kolei! na razie pierwszą zrobiłam i była pyszna(tylko nie dałam tortelini bo nie miałam ale jakoś się obeszło:), dzięki marffomana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×