Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejhejuuu

PYTANIE DO NAUCZYCIELI SZKÓŁ PUBLICZNYCH - BARDZO PROSZE O ODPOWIEDŹ

Polecane posty

Gość hejhejuuu

mysle o pracy w szkole ale zastanawiam sie czy bede w stanie utrzymac sie za ta pensje. wszyscy w kolo narzekaja ze nauczyciele malo zarabiaja, a jak patrze na srednie zarobki nauczycieli w necie, to owszem sa jakies informacje ale SREDNIE. a mi chodzi o konkret. np w duzym miescie ile dokladnie w tym momencie NA RĘKĘ dostaje nauczyciel np kontraktowy z magistrem za jeden etat. bardzo prosze kogos o odpowiedz bo zastanaiwam sie nad wyobrem zawodu, nie chce wybrac zawodu gdzie nie bedzie mnie nawet stac na kredyt na mieszkanie.. prosze tez o powstrzymanie sie od komentarzy typu ze nauczyciele to nieroby i tyle kasy chcą itd. nie chcę tutaj licytacji. liczę na szczerą odpowiedź jakiegos nauczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejuuu
PROSZĘ jesli czyta to jakis nauczyciel to bardzo zalezalo by mi na odpowiedzi. nie znma niestety zadnego osobiscie by sie moc zapytać.. np znalazlam przed chwila w necie ze kontraktowy srednio moze liczyc na ok 2000-2300 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejuuu
ale czy to jest netto czy brutto? jesli brutto to ile to bedzie netto z tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejuuu
mam wygolona pipke, czy zademonstrowac ja moim uczniom na lekcji biologii o rozmnazaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabag
Wrocław około 2500 ( w tym dodatki za wychowawstwo i motywacyjny) na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejuuu
ok dziekuje a bez wychowawstwa? i jak sie pracuje w skzole na calym etacie to jest czas na dodatkową prace po poludniu by sobie dorobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcint,m
tak jest czas, możesz sobie dorobić W AGENCJI TOWARZYSKIEJ, prędzej czy później z pewnością będziesz pracowała w agencji towarzyskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabag
Etat nauczyciela to 18 godzin + 2 karciane ( niepłatne) w sumie 20 h Wychowawstwo to 170 zł , a motywacyjny zależy od dyrektora jest to około 200-250 zł na etat. Poza tym masz zastepstwa ( około 21 na rękę za godzinę) oraz różne dodatkowo płatne kółka. W marcu 13, a w lipcu wakacyjne około 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejuuu
dyrektor szkoly w ktorej chce pracowac podobno sprawdza wszystkie kandydatki na nauczycielki, czy to chodzi o te sprawy z gumką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejuuu
teraz do mnie zadzwonił ten dyrektor i powiedział: Jak lubisz ssać to przyjdź od poniedziałku do pracy. CZY TO JEST MOLESTOWANIE CZY KOMPLEMENT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejuuu
napiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejuuu
ok czyli 2500 - 170 za wychowawstwo i ok 250 motywacyjnych zostaje ok 2000 zł. to dla kontraktowego tak? bo wiem ze stazysta to mam duzo mniej ale to tylko pierwszy rok pracy.. czyli 2000 zł.. hmm zastpestwa nie zawsze sie zdarzaja wiec tez nie ma co liczyc.. ale trzeba wieczorami czesto przychodzic na zabrania i rady pedagogiczne, plus szkolenia to duzo czasu zabiera i obawiam sie ze nie mozna raczej pracowac dodatkowo gdzies.. a utrzymac sie da za 2000 zł w duzym miescie, np we wroclawiu? i jest szansa na kredyt na mieszkanie za taka pensje ? ehh nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×