Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość etyka . . .

szukanie pracy a operacja

Polecane posty

Gość etyka . . .

Witam! W grudniu stracilam prace. Przez poltora miesiaca nie szukalam pracy, chcialam odpoczac ... no i od połowy lutego zaczelam jej ponownie szukac ale ... w miedzyczasie dowiedzialam sie, ze jestem na cos chora i w maju bede miala operacje i teraz nie wiem co robic. Czy Waszym zdaniem szukac pracy i ewentualnie ja rozpocząć i isc na ta operacje, czy przeczekac ten czas i w czerwcu zaczac dopiero jej szukac ? Wiem, moze jestem glupia, ale chcialabym byc uczciwa w stosunku do pracodawcy, bo co to za pracownik, ktory jest zatrudniony i po miesiacu idzie na chorobowe ;/ Co byscie zrobily ? Z kasa jest narazie u mnie ok, ale do czerwca to bedzie krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppooii
ja miałam pracę, poszłam na operację. Zaraz po niej zwolniłam się, bo wkur....mnie okropnie. W między czasie wysyłałam CV. Kilka dni później dowiedziałam się o nowotworze... Na szczęście udało mi się załatwić zasiłek chorobowy. Wszystko zależy od syt. finansowej i od zrowia. Przecież byś poszła na operacje musisz mieć ubezpieczenie zdrowotne, nabywasz je po zarejestrowaniu w urzędzie pracy. A zarejestrować się możesz pod warunkiem,że jesteś zdrowa, czyli zdolna do podjęcia zatrudnienia. Musisz popytać w UP i ZUSie. Pamiętaj- najważniejsze jest zdrowie. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etyka . . .
o ubezpieczenie sie nie boje bo jako studentka podlegam pod ubepieczenie rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppooii
to to OK :) dla mnie wcześniej najważniejsza była praca. Myślałam, że jeszcze poczekam z operacją, bo młoda jestem, niezniszczalna... A tu takie kwiatki wyszły. Nie piszesz jaka operacja, ale raczej jest jakaś rekonwalescencja po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etyka . . .
przepuklina pepkowa. z tego co pisza ludzie na pewno przez jakis czas nie bede mogla dzwigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppooii
to może lepiej zrobić porządek i zacząć szukać. A co Twoi rodzice Ci doradzają? Ja na razie nie szukam pracy, bo jeszcze się leczę, ale zerkam na oferty pracy, orientuje się, jakie mają wymagania. Mnie interesuje praca w adm. więc ściągam sobie ustawy, zawsze można się przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×