Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam slabe kosci co robicoo

Mam słabe kości ,czeka mnie chyba osteoporoza.. Co robić ?

Polecane posty

Gość tyczkaa
Pani magister w aptece poleciła mi stavin bo jest właśnie w formie syropu, a ja mam problemy z wątrobą i nie mogę przyjmować tabletek. Polecam każdemu kto ma podobne dolegliwości co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłekk
podpisuje się pod wypowiedzią tyczkii, syrop to niekiedy błogosławieństwo w kupie tabletek do połykania i niekiedy zastrzyków w nogę :*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku miesięcy przyjmuję suplement na stawy Stavin właśnie z myślą o tym by uniknąć w przyszłości kłopotów z osteoporozą, profilaktyka to ważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja nie lubię spamerówww
Nigdy nie kupię preparatu stavin ze względu na nachalną reklamę na kafeterii. I nie tylko, bo takich spamerów namnożyło się też na innych forach. Wszystko, tylko nie stavin! Poza tym znajoma to brała, żadnej różnicy w porównaniu z innymi nie widzi, a stosunek ceny do wydajności jest co najmniej słaby ( dla niekumatych napiszę prosto - syropek jest drogi,niewydajny i dość kiepściutki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzysiestka z poznania
przeraża mnie, że coraz częściej wśród moich znajomych ktoś ma stwierdzoną osteoporozę :( a to osoby około 30-tki, chcę iść się przebadać! zapisałam się już nawet do specjalistycznej poradni leczenia osteoporozy na konsultacje, niedawno otwarli taką poradnię w naszym poznańskim certusie, ale nie wiem czego spodziewać się na pierwszej wizycie? o co będą pytać? czy coś ze sobą zabrać? miałam kiedyś robione prześwietlenie nogi, czy te zdjęcia mogą się przydać? proszę poradźcie jak się przygotować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co piszesz
Fatalnie się odżywiasz.Zacznij normalnie jesć,dużo warzyw,ryby,kefiry,no i codziennie podobno plaster żółtego sera.Właściwa dieta na pewno poprawi stan twoich kosci,a na pewno nie spowoduje dalszego pogorszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczele mleczko Mleczko pszczele polecane jest często w okresie przekwitania oraz przy zaburzeniach krążenia wieńcowego, podwyższonym ciśnieniu tętniczym krwi i schorzeniach miażdżycowych naczyń kończyn dolnych. Podawanie mleczka pszczelego w chorobach przewodu pokarmowego spowodowanych upośledzonym trawieniem i wchłanianiem u osób starszych takich jak zaparcia, niedożywienie i otyłość jest również uzasadnione. Niemałą rolę odgrywa ono także w osteoporozie, czyli zrzeszotnieniu kości, w złamaniach i innych schorzeniach układu kostnego. http://www.pasieka.pszczoly.pl/index.php?s=vjufile&grkat=apiterapia&artplik=2006_04_kedzia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KkOla
Kup sobie OsteoSanum z Vision to nie dopadnie Cię osteoporoza i będziesz mieć mocne kości. ------------------------------------------------------- kow.olga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
We Wrocławiu dr Kempista leczy żywieniem naturalnie w 6 tygodni osteoporoze bez tablek suplementów i chemii itp cudów na kiju. Zobacz jej filmiki na youtub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zmiana diety i przede wszystkim wit. d, któa pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, zębów oraz prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Ja po złamaniu ręki brałam D-Vitum Forte 1000 j.m. Może też spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale kosci nie skłądaja sie z samego wapnia co ty plecisz,sam wapn to ci sie bedzie odkłądał jako złogi wapniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś witamine D masz teraz na słoneczku naturalna,najlepsza,jeszcze potrzebny jest fosfor i magnez przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vit D3 + naturalny wapn (ze skorupek jaj sie najlepiej przyjmuje, bo jest pochodzenia organicznego, ten sztuczny mozna rozbic o kant doopy) + duzo wit. C - dla zbudowania tkanki lacznej, bo bez tkanki lacznej w kosciach ani rusz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez magnezu tez kosci ani rusz,wapnia to mamy az za duzo wiec nie ma potrzeby jedzenia skorupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadmiar wapnia wrecz jest szkodliwy i moze prowadzic do zwyrodnien i osteooporozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam osteopenie, to jest stan przed osteroporozą dostałam od lek.wit. D3 1x dziennie i calperos 1000 1x dziennie poza tym mam jeść dużo ryb morskich : śledzie, sardynki, makrela itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w/w leki kupuję w aptece internetowej, są dużo tańsze. jeśli skorupki to z jaj gotowanych. zbyt dużo wapnia prowadzi do zwapnienia żył. dużo ludzi nie może pić mleka, zresztą w starszym wieku jest ono niewskazane. lepsze są twarogi i sery żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to te chemiczne leki ci napewno nie pomoga,czyli osteoporoza bedzie sie rowijac,dlaczego nie spozywasz duzych dawek magnezu??bez magnezu wapn sie nie wchłonie tylko sie odłozy twarzac złogi i zatory zylne,twardzine skóry,skóra starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wellu
Witaj:) Słabe kości to brak aminokwasów i podstawowych substancji budulcowych w organizmie. Doskonałe rezultaty daje suplementacja płynnym kolagenem. Znam wiele przypadków odbudowania kości u dorosłych i dzieci.Zerknij tu, może Cię zainteresuje.W razie pytań pisz na tusia898@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ruch jest wazny,ale tez witamina K2 która odprowadzi wapn z zył do kosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz za wczasu do lekarza, mogę polecic Ci tego ginekologa www.one-med.pl na pewno wczesniejsza wizyta pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wczasu pojsc do lekarza, ja tez mialam problemy z osteoporoza, ale dzieki leczeniu u www.one-med.pl udalo sie jakos tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również radziłabym wybrać się do lekarza, bo lepiej przeciwdziałać wszelkim chorobom :) Aby mieć zdrowe kości należy dbać o nie przez całe życie. Spore znaczenie ma ruch oraz zdrowa dieta, która powinna być bogata w wapń i witaminy - to skuteczna profilaktyka osteoporozy, a także ograniczenie jej skutków. Tutaj przeczytasz więcej na ten temat - http://www.doppelherz.pl/wiedza/mocne-kosci-przez-cale-zycie.html Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradnik „Jak leczyć osteoporozę” przedstawia najnowsze zasady postępowania i leczenia tej choroby. Zawiera bardzo ciekawe i użyteczne informacje, przydatne zarówno dla chorych oraz członków ich rodzin i zapewne także dla lekarzy rodzinnych i specjalistów z innych dziedzin medycyny. http://tylkorelaks.pl/588-jak-leczyc-osteoporoze-9788379006656.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra w tym wieku takie problemy :( Ja na stawy biorę takie tabletki LithoMax od firmy Alg-borje one są z algami morskimi i maja duzo magnezu i wpania, z tego co wiem to według badan najlepsze tego typu tabletki na rynku, są własnie udokumentowane badaniami efekty a nie tylko puste obietnice. Może sprobuj? Ja zamawiam na http://sklep.alg-borje.pl/ chyba warto jeśli jest tak kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×