Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwka29

Komisarz Alex.

Polecane posty

Gość Iwka29

Dziś pierwszy odcinek, losy trójki pracowników policji kryminalnej oraz towarzyszącego im owczarka alzackiego, Aleksa, który pomaga w rozwiązywaniu trudnych zagadek.Ciekawe czy będzie równie dobry jak ten co był wcześniej pokazywany w naszej telewizji p.t. Komisarz Rex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta z Sonenberg
Tez jestem ciekawa co to będzie za serial bardzo lubię jak w filmach grają psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłka
Jak się Wam podoba ten serial? Mi on osobiście się spodobał, bo ma ciekawe wątki, a i gra aktorska niczego sobie. Piesek bardzo fajny i mądry, zresztą zwierzaki są fajne. Ja będę śledzić wszystkie odcinki "Komisarz Alex". Jesteście za/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak na prawde bardzo fajny
jest ten film...w sam raz dla 14-latek wpatrzonych w Kubusia Wesolkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOPO
To czemu aż tyle osób ogląda ten serial, bo oglądalność jest bardzo wysoka? Ja tam oglądam i się do tego przyznaję, bo lubię tego typu seriale i cieszę się, że taki serial powstał w Polsce, w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
nie lubie wesołowskiego i nie mam 14 lat, sceny z psem naciągane, ale pamiętam z dzieciństwa "komisarza rexa"...wiec obejrzałam przyznam, że najbardziej sposobała mi sie...Łódź! Fajnie, że pokazują w tv miasto inne niż Warszawa/Kraków/Wrocław. Póki co widziałam tylko odcinek nr.1 którego akcja +scenariusz nie wykracza poza forme w-11 wiec cienizna. Ale dla Łodzi w tle może obejrze jeszcze kiedys jakis odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
a i komisarz Rex byl znacznie lepszy..taki naprawde thriller...albo takie mam ocdczucie bo jak ogladałam to bylam dzieckiem w podstawówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem naprawdę rozczarowana tym filmem obejrzałam trzy odcinki i na tym koniec pies jest prześliczny a reszta to kompletne dno łącznie z obsadą!!!!!!!!!!!!nie potrafią nic porządnego sami nakręcić sugerują się na filmach zachodnich i za co się wezmą to spieprzą żenada!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwsaaaaaaaaaaaa
kolejny, pieprzony plagiat. rzygac sie chce ze sami nie potrafia niczego wymyslec tylko robia przerobki tego co Amerykance/Szwabiki/Brazylijczyki wymyslili.... nie jestem w stanie tego obejrzec bo normalnie zwracam wszystko jak widze kolejne scierwo wyprodukowane na podstawie cudzego pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteściiie
Ale Wy małointeligentne jestescie. Komisarz Alex to nie plagiat,tylko film z wykupioną licencją. To samo dotyczy sie Ojca Mateusza i jakichś innych. Tak samo programy rozrywkowe też mają wykupiona licencję. Fiat 126 p tez był sanochodem z wykupioną licencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupawy ten film
Pomijając prostą fabułę. Gdzie w Polsce są komendy czy posterunki Policji wyglądające jak amerykańskie wielkie biura? Ostatnio "komendę" udawała Wyższa Szkoła Plastyczna . Policjanci siedzieli sobie tuż przy wielkich oknach na parterze tak, że każdy z zewnątrz mógłby zajrzeć im w monitory :P Jaki młody policjant zostaje przełozonym ludzi starszych od siebie o kilka - kilkanascie lat? I zarabia tyle, że moze mieszkać sobie sam w wielkim domu? Zauważcie że Łódź jest tam filmowana w specyficzny sposób, przeważnie teleobiektywem. Pewnie aby ukryc odrapane rudery i zrobić wrażenie nowoczesnego europejskiego miasta, którym niestety nie jest. Kolejna bajka bezmyślnie skopiowana z Zachodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda...w tym filmie Łódź
przedstawiona jest jako piękne,zadbane miasto,a w rzeczywistości jest inaczej :o To brzydkie,zaniedbane miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fanki z m jak zapraszam tu fanki magdy walach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ogladal odcinek znak szatana? a kto widzial odc 85? cos mnie tu nurtuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jak długo zawiesili emisję serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem fanka Magdy i tu jestem melduje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fanko widzialas dcinek znak szatana i to co bylo napisane w pamietniku ktory magda trzymala w rekach??? a w odc 85 nie wiesz po co ta zlodziejka schowala te rzeczy do szafki i dala sie zlapac policji nie bylo wtym sensu zadnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znow magda walach najpier w zakochana w bromskim a teraz w orliczu ale z bromskim nie zdazyli nic bo zginal swoja droga ona calkiem ldna a jej maz to da mnie porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×