Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrek28

Citeam zakupy

Polecane posty

Gość Piotrek28

http://citeam.pl/oferty/kupony-allegro/stylowy-zegarek-dla-aktywnych?utm_source=citeam-newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter-2012-03-03%2000:45:00%20+0100-kupony-allegro-7780-8423-8395-8507-8520-8465-8250-8305-8191-8360-7799-8460&e=c&uid=1175033&nid=6764&t=d8a6f1b25926813a4f7b3c354978f37e425e2ade&utm_term=Sklep%20internetowy Witam! Chciałbym, aby mi ktoś tą ofertę wytłumaczył na chłopski rozum. Otóż w ofercie na citeam.pl jest jak wyżej w linku zegarek, za który zamiast 54zł płacimy 27zł. Tak więc zakupów muszę dokonać poprzez allegro.pl, gdzie ten zegarek jest za 54zł. Kupuję na citeam.pl kupon rabatowy za 27zł, który później podaję na allegro i zmniejsza mi to kwotę 54zł na 27zł. Więc wychodzi na to, że i tak muszę za zegarek zapłacić 54zł, więc co to za oferta. Może mi ktoś to wytłumaczyć? Pozdrawiam Smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandy570
Jeśli chodzi o zakupy grupowe, to uwaga na sklep www.group-shop.pl , prowadzony przez firmę Atina Poland Sp. z o.o.! Oszukują, jak tylko się da. Po wpłaceniu pieniędzy towaru nie dostaniesz, a sklep mnoży kolejne wymówki, próbując mydlić klientom oczy. Potrafią nawet zmienić status zamówienia na "otrzymane", chociaż paczki na oczy nie widziałeś. A biuro obslugi klienta odpisuje forumowiczom w arogancki sposób, w ogóle nie czując się odpowiedzialnym za te matactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandy570
Jeśli chodzi o zakupy grupowe, to uwaga na sklep www.group-shop.pl , prowadzony przez firmę Atina Poland Sp. z o.o.! Oszukują, jak tylko się da. Po wpłaceniu pieniędzy towaru nie dostaniesz, a sklep mnoży kolejne wymówki, próbując mydlić klientom oczy. Potrafią nawet zmienić status zamówienia na "otrzymane", chociaż paczki na oczy nie widziałeś. A biuro obslugi klienta odpisuje forumowiczom w arogancki sposób, w ogóle nie czując się odpowiedzialnym za te matactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga2012
Hej, słyszeliście o Familo? W Familo masz mozliwość zarabiania na codziennych zakupach i ja z tego korzystam. Zakupy przywiozą Ci do domu, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze. Przyłącz się i Ty. Art. AGD, RTV i komputery na przełomie grudnia i stycznia. Nie ponosisz żadnej inwestycji, bo przeciez zakupy i tak robić musisz. Zrób je w Familo i poleć sklep innym. Prościej zarabiać się juz nie da. Tesco nie da Ci zarobic na Twoich zakupach. Tutaj mój blog na ten temat. Jest nam nagranie wideo. http://familo-zakupy.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszka393
Niedawno prześledziłam różne systemy zakupów grupowych, i godny zaufania wydał mi się Gruper. Mają naprawdę bogatą ofertę. Jako jedyni posiadają ofertę kulturalną, dzięki niej możemy obejrzeć wystawę czy wysłuchać koncertu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawap
odradzam www.group-shop.pl prowadzony przez atina poland. Totalna porażka. Towar odsyłam. Na szczęście mieszczę się w 10 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafiss
odradzam zakupy w sklepie GROUP SHOP, zaplacilam a towaru w ogole nie dostalam, probowalam sie skontaktowac z firma ale bezskutecznie!!!!! dałam spokój, bo ciągle wymyslali nowe wymówki, 50zł przeżyję ale wiecej nic nie kupie juz na grouponie w ogole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCIN99
NIE KUPUJCIE NIC NA STRONIE GROUP SHOP A SZCZEGOLNIE OMIJAJCIE FIRMĘ ATINA!!!! TOWAR DOSTALEM PO 2 MIESIACACH, BUBEL!!! ODESLALEM CELEM ZAREKLAMOWANIA I DO TEJ PORY ZERO KONTAKTU, MINELY 3 MIESIACE I NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nidan77
Atina - firma kant i oszust !!! Nic tam nie kupujcie!!!! Nawet jeśli będzie to za pół ceny !!! To i tak w sklepie znajdziecie taniej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p4ti
zamowiłam własnie łyżkę Golden Spoon w firmie Atina... Zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana1
Potwierdzam opinie na temat firmy Atina-Poland. Już ponad miesiąc oczekuję na zakupiony towar. Miał być po 14 dniach - oczywiście nic nie otrzymałam, nawet informacji czy jest opóźnienie w wysyłce. Po mailowym przypomnieniu się otrzymałam odpowiedź że to producent nie dostarczył im na czas towaru i zapewnienie że wyślą towar "najpóźniej do środy" .Od tej pory minęło już trzy tygodnie i towaru nie ma a na maile brak odpowiedzi. Dziwię się że Groupon z taką "firmą" współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Group-shop.pl / Atina Poland sp.z o.o. to OSZUŚCI. Dostałem przesyłkę bez paragonu, a kiedy odesłałem (towar był do niczego) z prośbą o zwrot kasy (55zł), odpisali mi, że bez paragonu nie dostanę zwrotu. Myślę, że kasę robią na dużej ilości małych przekrętów, bo ludzie pieniądze przelewają, a że kwoty małe, to nikomu nie chce się z tym potem po sądach łazić. I biznes się kręci dla sukin...nów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absintha
Może to nie ten sam typ portalu, ale bardzo dobra strona jest zlotewyprzedaze.pl. Maja tam super towary, markowe, sprzedaz jest ograniczona czasowo, ale za to jakie ceny:) ostatnio tez maja opcje travel i mozna za grosze fajne wczasy zarezerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×