Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem o co chodzi !

" Węszy " jak piesek. Nie wiem o co chodzi !

Polecane posty

Gość Nie wiem o co chodzi !

Córka - 7 miesięcy od kilku dni dziwnie się zachowuje, tzn. dziwnie robi noskiem, tak jakby szybko oddycha, szybko wpuszcza i wypuszcza powietrze. Głupie to porównanie, ale jak pies który węszy jak czegoś szuka, przy czym jej minka przypomina małą świnkę ( aż mi głupio tak o własnym dziecku pisać ). Myślałam, że może jakaś kózka się tam schowała, ale nie. Myślałam, że może głębiej coś przyschnęło w nosku, więc użyłam soli morskiej i aspiratora, ale też nie, nosek czysty. Powiem szczerze, że zdurniałam i nie wiem o co chodzi, czemu tak robi ? Dzisiaj też kombinowalismy z mężem na tym i jedynie co nam przyszło do głowy to może to że może zaczęła reagować bardziej na zapachy. Szukałam jakiegoś info w necie, ale znalazłam tylko to: " W drugim półroczu życia kształtuje się gust zapachowy. Już 6-miesięczne dziecko sygnalizuje, jakie ma upodobania, np. odtrąca potrawy, które nie pachną tak, jak lubi." Dodam, żCórka - 7 miesięcy od kilku dni dziwnie się zachowuje, tzn. dziwnie robi noskiem, tak jakby szybko oddycha, szybko wpuszcza i wypuszcza powietrze. Głupie to porównanie, ale jak pies który węszy jak czegoś szuka, przy czym jej minka przypomina małą świnkę ( aż mi głupio tak o własnym dziecku pisać ). Myślałam, że może jakaś kózka się tam schowała, ale nie. Myślałam, że może głębiej coś przyschnęło w nosku, więc użyłam soli morskiej i aspiratora, ale też nie, nosek czysty. Powiem szczerze, że zdurniałam i nie wiem o co chodzi, czemu tak robi ? Dzisiaj też kombinowalismy z mężem na tym i jedynie co nam przyszło do głowy to może to że może zaczęła reagować bardziej na zapachy. Szukałam jakiegoś info w necie, ale znalazłam tylko to: " W drugim półroczu życia kształtuje się gust zapachowy. Już 6-miesięczne dziecko sygnalizuje, jakie ma upodobania, np. odtrąca potrawy, które nie pachną tak, jak lubi." Dodam, że ona często taki robi jak przyklada coś do buzi, np. ostatnio doczłapała się do zasłony i zaczęła ją "obwąchiwać" W sobotę smażyłam rybę i też tak robiła. Powedzcie mi mamy, czy waszym dzieciaczkom tez się zdarzało tak robić, czy to raczej nie jest normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem o co chodzi !
COŚ MI SIE POKOPIOWAŁO ! PONIŻEJ POPRAWNY TEKST ! Córka - 7 miesięcy od kilku dni dziwnie się zachowuje, tzn. dziwnie robi noskiem, tak jakby szybko oddycha, szybko wpuszcza i wypuszcza powietrze. Głupie to porównanie, ale jak pies który węszy jak czegoś szuka, przy czym jej minka przypomina małą świnkę ( aż mi głupio tak o własnym dziecku pisać ). Myślałam, że może jakaś kózka się tam schowała, ale nie. Myślałam, że może głębiej coś przyschnęło w nosku, więc użyłam soli morskiej i aspiratora, ale też nie, nosek czysty. Szukałam jakiegoś info w necie, ale znalazłam tylko to: " W drugim półroczu życia kształtuje się gust zapachowy. Już 6-miesięczne dziecko sygnalizuje, jakie ma upodobania, np. odtrąca potrawy, które nie pachną tak, jak lubi." Powiem szczerze, że zdurniałam i nie wiem o co chodzi, czemu tak robi ? Dzisiaj też kombinowalismy z mężem na tym i jedynie co nam przyszło do głowy to może to że może zaczęła reagować bardziej na zapachy. Dodam, że ona często taki robi jak przyklada coś do buzi, np. ostatnio doczłapała się do zasłony i zaczęła ją "obwąchiwać" W sobotę smażyłam rybę i też tak robiła. Powedzcie mi mamy, czy waszym dzieciaczkom tez się zdarzało tak robić, czy to raczej nie jest normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhe6666
Hehe, nie zapomnij w przyszłości posłać jej do szkoły detektywistycznej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem o co chodzi !
Bardzo zabawne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryła, że tak może robić i ją to bawi :) poczekaj jeszcze trochę to wszyscy zobaczą jej język bo spodoba jej się jego pokazywanie itp. To taka forma zabawy. Nie martwiłabym się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn tez tak robi
gdy chce mnie rozsmieszyc.nazywam to minka krecika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie odpowiedziałaś :) ze poznaje zapachy i ja to interesuje, niucha tam gdzie cos pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.............A
Moja tak zawsze robiła z bólu kiedy szły jej ząbki. Nie przejmuj się durnymi odpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostrzenica też miała "fazę" na obwąchiwanie wszystkiego. Zapytaj córkę, czemu to robi - moja siostrzenica powiedziała, że Morales (moja suczka) tak robi i ona jest ciekawa, co Morales tak czuje wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglesina Trip
Moja ma 7 miesięcy i też tak robi. Wy macie przynajmniej jakiś powód w postaci zapachów, u nas córcia zachowuje się tak bez wyraźnego powodu. Też co chwilę sprawdzam czy to katar czy coś innego. To nawet pocieszające, że inne dzieci też to robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglesina Trip
Zapytać 7-miesięczniaka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - 7 miesięcy... Wyleciało mi z głowy, jak pisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem o co chodzi !
Lomu - jak będzie starsza to ją zapytam dleczego tak robila jak miala 7 miesięcy :D Inglesina Trip - ja nie jestem pewna czy to chodzi o zapachy, ale nic innego mi do głowy nie przychodzi, bo nosek ma czysty i też za każdym razem sprawdzam. A.............A - a może to faktycznie bedzie związane z ząbkami, nie ma jeszcze ani jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×