Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężatka_juz_zdradziłam

Zdradziłam z kolegą z pracy ale nie było sexu do końca - co on o mnie pomysli???

Polecane posty

Gość mężatka_juz_zdradziłam

Jestem mężatka, ostatnio na imprezie firmowej z kolegą się całowalismy, on mnie macał, wkładał rękę pod majtki, pieścił, ja mu wzięłam do buzi. Trwało to chwilę, bo słyszeliśmy że ktoś idzie i musieliśmy przerwać. Potem już było tylko całowanie w ukryciu. Po imprezie zachowujemy się normalnie. Raz na korytarzu wpracy jak nikogo nie było się całowaliśmy. On wie że ja mam męża, on ma żonę.... Czy zachowalam sie jak pierwsza lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brun-et
Nie rozumiem twojego głupiego pytania w tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikeeeeeeeee
na pewno nie jak pierwsza lepsza, tylko jak tania dz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_juz_zdradziłam
podnieca mnie on, a ja jego. jak mysli o mnie "zle" to tak samo i ja moge myslec o nim, bo on tez wolny nie jest. nie bylismy wcale pijani, moze po 1-2 drinkach na imprezie, a potem w pracy na korytarzu podczas calowania zero alkoholu. wiec pelna swiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienna
jestem w podobnej sytuacji i mam ten sam dylemat co ty - tylko u mnie to trwa juz kilka miesiecy ale zaczelo sie tak jak u ciebie .3maj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pelna swiadomosc to jest jeszcze gozej. z pelna determinacja zdradzasz faceta, ktoremu przysiegalas wiernosc do konca zycia. do tego niszczysz innej kobiecie zycie. oczywiscie wszystko to dotyczy tez jego ale to nie o nim temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_juz_zdradziłam
ale u ciebie doszlo do stosunku? ile razy?jestescie w zwiazkach malzenskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość williii
to nic takiego, teraz dają już panny młode na swoim ślubie, albo w okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy zachowalam sie jak pierwsza lepsza?" Zachowałaś się jak druga, gorsza.. Pierwsza, lepsza od razy by dupy dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka a ja ja a o o k i 1
Tak zachowałas się bo zdradziłas męża. Ja tak zrobiłam ale nie mam nikogo mimo to żałuję bo miałam być dziewicą do ślubu a się popier.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienna
zaczynało sie jak u ciebie ale z czasem doszło do pełnego sexu i teraz to w miare regularnie .oboje jesteśmy w związkach małżeńskich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa80
tak sie koncza imprezy integracyjne :) jeden dwa drinki i juz luzniej,wyluzuj stalo sie i juz czasu nie cofniesz pytanie co zrobice dalej? jak powiedzielisci juz A to moze czas na dalsza literke alfabetu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_juz_zdradziłam
zobaczymy co los przyniesie. nie tak latwo sie umowic i gdzie jak oboje mamy rodziny. musimy dzialac w ukryciu, tez w pracy sie nie ujawniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa80
pewnie tak, ale sprobowac mozecie macie dwa rozwiazania albo ro skonczyc teraz albo ciagnąć az sie wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wódz Szczota Bromden
Najlepsze jest to pytanie, co on o mnie pomyśli. Powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah jak to czytam to marzę o tym by potrącił Cię autobus.Zdradzasz męża niszczysz własny związek a koleś z którym to zrobiłaś ma Cie za zwykłą rozrywkę.Ulzy sobie i skonczy gdy mu sie znudzisz.Oczywiscie mozesz sie z nim pieprzyć dalej tylko nie rozumiem tego postu na forum.Przeciez wiadome co on o tobie mysli a nie ma pół seksu jak ktoś już mądrze powiedział.Zdradziłaś męża i teraz się zastanów głupia pindo.Albo przestań to robić i wróć do męża i modl sie by sie nie dowiedział albo rozejdz sie z mezem i wróć do pana jebaki który rzuci Cie po miesiacu albo rób to dalej mąz dowie sie ze go zdradzasz rzuci Cie wszyscy sie o tym dowiedza i beda Cie mieli za szmate zreszta słusznie a twoj jebaka i tak Cie wkrotce rzuci hahah :D i jak Cie słucham to ta ostatnia wersja najlepiej mi sie podobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnica izałra
"Czy zachowałam się jak pierwsza lepsza?" zdecydowanie "tak":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnica izałra
Ja nałogowo zdradzam :D Ale tylko w myślach:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też zdradzam,
ale z różnymi mężczyznami i nie żałuję. Pomyśl sobie, że twój mąż nie zdradza tylko dlatego, że nie miał jeszcze okazji. Prawda jest taka, że każdy facet zdradzi jak będzie miał możliwość. Nie warto być wierną mężczyźnie. Po co te wyrzuty sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkujikuy
Ja bym chciał kobietę z takim podejściem do seksu. Nie musiałaby mnie zdradzać, bo robilibyśmy sobie trójkąty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim zdradzicie
zastanówcie sie czy warto!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz ktory nie zdradzil
jasne. Isaura ze sa tacy ,ja nigdy nie zdradzilem a okazje byly. Jest na to prosta recepta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienna
ale też nie wiem co robić dalej , a najgorsze jest to że ja go kocham a mam wrażenie że on pierdo+.li że mnie kocha a tak naprawde tylko po to żeby sobie poużywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tort pudrowy
juz bym wolal zeby moja zona sie rznela z jakims typem niz mu mialaby robic loda. Seks wybacze a loda nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie prawie zawsze chcemy pouzywac bo lubimy się p******ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzyciel w tym kraju 2012.03.05 koleżka11 2012.03.05 Oczywiście, aż dwa projekty Kokeja w akcji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×