Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jessie1207

Testy ciążowe

Polecane posty

Gość kaska300
quick vue . Jest bdb i daje pewny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzyj na allegro
u nas w aptekach dopuszczane sa testy co wykrywają stężenie 20 Uml/ml bhcg, a na allegro są często sprowadzane testy z zagranicy która mają czułość 10 Uml/ml. Ja osobiście radze poczekać i zrobić takim testem co jest mniej czuły bo dużo ciąż w wczesnym stadium się nie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja dziś zrobiłam Amil strumieniowy. Tylko zamiast zrobic na wyznaczone miejsce to też poleciało na to okienko gdzie kreski sie pokazuje..Więc nie jestem pewna czy jest wiarygodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki 25mIU/ml nie jesat wiarygodny? o co chodzi z tym 10 czy 25 czy 15 mIU/ml ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
czy którejś z was w dniu spodziewanej miesiączki a nawet 2 dni po terminie (jesli wiedziałyście ze okres sie spóźnia, a nie ze po prostu owulacja się przesunęła) test ciążowy nie wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
moze sprecyzuje - chodziło mi o to czy test ciążowy byl negatywny a potem okazał sie ze jestescie w ciąży jednak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka w ciągu dwóch miesięcy zrobiła 4 testy i ani jeden nie wyszedł pozytywnie, poszła do ginekologa i okazało się, że 2 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzyj na allegro
z tymi 10 20 25 Uml/ml chodzi o czułośc testu im niższa tym badziej czuły. Chociaż u każdej kobiety hcg wydziela się szybciej lub wolniej i równiez do zagnieżdżenia może dojść szybciej lub później więc wszystko zalezy od tego kiedy się robi testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrrtrtr
mojej znajomej testy wychodziły negatywne do 7 dnia po terminie a...potem dopiero słaba kreseczka się pojawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzyj na allegro
wszystko możliwe. Umownie początek ciązy ustawia się na termin pierwszego dnia cyklu dla tych co mają cykle 28 dni, dla tych co mają dłuższe odpowiednio dłużej. Co jest faktycznie jakieś 2 tygodnie przed owulacją. Zagnieżdżenie może trwać do 12 dni chyba nawet co daje kolejne dwa tygodnie i dopiero potem się wydziela hcg się zaczyna wydzielać na tyle żeby byc wykrywalna przez test. a jeszcze zakładając że w danym cyklu może się owulacja przesunąć nawet te 2 tygodnie i mamy jak w mordę strzelił półtora miesiąca. Poza tym normy przewidują że nawet w 5 tygodniu (3 tydzień od faktycznego zagnieżdżenia) hcg rzadko kiedy ma poziom poniżej 20 Uml/ml. Ostatnio tutaj jakaś dziewczyna pisała na którymś temacie że testy jednej firmy jej w ogóle nie wychodziły mimo że robiła wszystko wg instrukcji, dopiero jak zrobiła test innej firmy to wyszedł pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×