Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

kobiety- co dobrego umiecie

Polecane posty

strzelba, no czytam i nie zmuszaj mnie do wpisowek to ja zmuszam? nie chciałem , wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torty mi nie wychodzą,nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego onijasz moja jajeczni
na deser idzie pianke z jajek i galaretki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczekzpolewa
dera co konkretnie Ci nie wychodzi?;)torty sa prostrze niz niektore ciacha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczekzpolewa
do kremu trzeba cierpliwosci i odp temperatury skladnikow jesli chodzi Ci o krem taki typowo maslany:) ale tort mozesz tez zrobic z bita smietaną:) biszkopot polecam Ci ze strony moje wypieki blox zawsze udaje się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki spróbuje,zobacze co mi wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiety- co dobrego umiecie" - Prawdopodobnie potrafię nieźle wkurzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc revolver - ja wlasnie upichcilam. :P w piekarniku siedzi zapiekanka krczakowo-makaronowa :P za 10 minut gotowa, och, ach, mniaaaaam!! mozna powiedziec, ze tak jak mezczyzni imponuja kobietom swoja zaradnoscia zrobienia czegos (B. wlasnie zrobil mi dzisiaj swietna podkladke pod laptopa :P), tak samo kobiety imopnuja mezczyznom gotowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z gdyniiii
ja umiem robić tylko jajko z mąką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiety- co dobrego umiecie" - Prawdopodobnie potrafię nieźle wkurzyć nieźle SIEBIE wkurzyć? :P glitch mozna powiedziec, ze tak jak mezczyzni imponuja kobietom swoja zaradnoscia zrobienia czegos (B. wlasnie zrobil mi dzisiaj swietna podkladke pod laptopa ), tak samo kobiety imopnuja mezczyznom gotowaniem? glitch siema mężczyźni imponują przede wszystkim zaradnością zrobienia mamony - choćby w produkcji podkładek pod laptopa - natomiast kobiety rzeczywiście potrafią imponować np. gotowaniem mężczyźni potrafią docenić te walory , których nie posiadają - kobiety za to często potrafią gardzić facetami, jeśli mają przewagę i wyższe umiejętności ponieważ uważają , że to ujmuje mężczyznom..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na deser idzie pianke z jajek i galaretki przynajmniej wiem , o czym rozmyślasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, mamona. jesli o mnie chodzi to serio, ale mam to w dupie :classic_cool: a moze jestem jeszcze zbyt mloda? :P mężczyźni potrafią docenić te walory , których nie posiadają - kobiety za to często potrafią gardzić facetami, jeśli mają przewagę i wyższe umiejętności ponieważ uważają , że to ujmuje mężczyznom.. jakie walory posiadaja kobiety, ktore sa obiektem zazdrosci u mezczyzn? co do drugiej czesci - niestety prawda. Nie moglabym byc z kims od kogo bylabym - madrzejasza, zaradniejsza, z glowa na karku, z kims iscie tylko i wylacznie romantycznym etc. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego onijasz moja jajeczni
uwierz mi na slowo, deser mniamus, podroba ptasiego mleczka Tobie jak glodnemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie walory posiadaja kobiety, ktore sa obiektem zazdrosci u mezczyzn? wg mnie dla normalnego faceta - żadne dla zazdrości ... dlatego , że facet nie ma powodu być zazdrosny o to , co potrafi kobieta ponieważ jest innym człowiekiem i ma prawo umieć inne rzeczy - to nawet wskazane ... co innego gdy w grę wchodzi kobieta u innego faceta - wtedy ten z piękną kobietą może wzbudzać nutę zazdrości i udzielać przygnębienie - kobieta potrafi nawet , gdy o tym nie wie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi na slowo, deser mniamus, podroba ptasiego mleczka gustujesz w piratach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta zazdrosc to bardziej w cudzyslowiu. czy ja wszystko musze pisac tak dokladnie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego onijasz moja jajeczni
a co, Ty z acty, juz ? poczekaj, chce napisac jeszce kilka prezentacji maturalnych 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego onijasz moja jajeczni
a to temat o kuchni co ja umiem :) kochac umiem, potrafie, tracic tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko, no może oprócz bardziej skomplikowanych ciast z jakimiś tam kremami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to temat o kuchni co ja umiem kochac umiem, potrafie, tracic tez umiesz kochać w kuchni czy kuchnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, że faceci szaleją za kluskami śląskimi z dobrym mięchem i sosem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie dokladnie byc ... ekhm... wybzykana. w innych przypadkach dokladnosc jest mniej istotna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego onijasz moja jajeczni
do wszystkiego potrzeba odrobine milosci czulosc i..pieprzu wtedy ani nie przesolone ani nie... a w sam raz :) dobrej zycze i smacznej tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×