Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mająca wątpliwości

Jaki telewizor kupić - plazma czy LED

Polecane posty

pierwsze slysze o takich gadzetach, sterowanie telewizoremz kanapy, wygodne w leniwe wieczory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mandarynka__03 LED 40 cali 5500 zł ale warto" taki rozmiar to nawet u mnie sie zmiesci, musze chyba pomyslec o wzieciu go na raty:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thule1
Jest to szczególnie fajna opcja w zimowy wieczór kiedy nie chcę się wynurzyć choćby skrawka ręki po pilota. Wtedy komenda wyłącz smart tv rozwiązuję problem. Samsungi z serii 8 nie są na nóżce to seria 7 jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
jest to chyba jakiś rodzaj podstawki,a le można przyjąć, ze jest to nóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
a co z tą funkcją allShare z czym to się łączy? podłącze każdego Smartphone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"thule1 Jest to szczególnie fajna opcja w zimowy wieczór kiedy nie chcę się wynurzyć choćby skrawka ręki po pilota. Wtedy komenda wyłącz smart tv rozwiązuję problem." o tak, to prawda, czego to juz nie zrobia, zeby ulatwic nam zycie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"allegra_1604 a co z tą funkcją allShare z czym to się łączy? podłącze każdego Smartphone? " skoro all to chyba kazdy;p ale tez chetnie sie dowiem do kogos kto zna sie na rzeczy jak to dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thule1
Telefon łączy się z każdym telefonem, który posiada DLNA. Znakomita większość Samsungów z androidem się połączy, bardzo fajna jest ta aplikacja all share

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.olka
pewnie, że LED- ja mam taki i bardzo sobie chwalę. A jak masz wybór wśród tych dobrych i droższych tv to tylko pozazdrościć możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytujacy
plazma ma bardzo ładny obraz ale jak jest jasny pokój, słoneczny to nic nie widać, bierz LEDowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytujacy
poza tym, polecam rozejrzeć się wśród modeli od Samsunga Smart TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thule1
Napisałem bzdurę oczywiście chodziło o łączenie telefonu z każdym telewizorem a nie telefonem. Plazmy uważam, że są super, ale trzeba mieć ciemny pokój i wtedy dostajemy w nagrodę fantastyczną głęboką czerń, do wszystkich innych pomieszczeń polecam ledy Samsunga, bądź czekanie jeszcze z 2 lata aż wyjdą oledy. Zapowiada się wtedy prawdziwa rewolucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledoled
>>>>Telefon łączy się z każdym telefonem, który posiada DLNA. Znakomita większość Samsungów z androidem się połączy, bardzo fajna jest ta aplikacja all share>>> DLNA to co innego, to taka siec w sieci, media server a podlaczenie telefonu moze służyc np do sterowania TV telefonem telefon musi miec aplikacje i android

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixowajka
LEDy od Panasonica z serii smart Viera też mają kompatybilność DLNA i możesz je skomunikować z innymi urządzeniami, jakie masz w domu. ja ogólnie jestem za LEDem, bo nie dość, że to oszczędność kasy bo mniej płacisz za prąd a dwa po prostu nieporównana jakość obrazu, kontrast, odtwarzanie ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia199
Zdecydowanie LED tv. Po pierwsze oszczędzają energię, po drugie mają bardzo dobrą jakość obrazu. Sam mam LED od philipsa. Mój model ma dodatkowo ambilight, który po prostu muszę pochwalić! Super się z tą świetlną aureolą ogląda, szczególnie wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyldaa
Ja też mogę się tylko podłączyć pod te wszystkie opinie. Oczywiście, że LED i nawet nie ma się co nad tym zastanawiać. Ja jak koleżanka powyżej, tez mam tv Philipsa i potwierdzam, ambilight to cudo! Jeśli będziesz kupować tv to zastanów się nad Philipsem, bo ta świetlista aureola, jest wprost genialna - stwarza fajną atmosferkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci polecam
Samsung UE32ES6300 za te pieniadze nie ma nic lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philips
mam philipsa z ambilight i co?tv do beki ......papa nigdy więcej tej marki,po za tym matryce mają Samsunga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-u-d-i
ja ostatnio wymieniałem telewizor i zdecydowałem się na LCD http://www.nokaut.pl/telewizory-lcd/ . LEDY może i są dobre, ale te z górnej półki, plazma się wypala z czasem... ale to kwestia przez jaki czas ma nam służyć ten zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaretto 1
Zależy jakiej marki plazma! Na pewno nie można tego powiedzieć o plazmach Panasonic. Kupujesz coś z VT50 i przez lata ci służy. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nintendo
Plazma, neoplazma co więcej. Sama technologia jest mocno ulepszona. Zresztą skoro już wymieniamy firmy, to rzeczywiście w kategorii plazmy dalej liderem jest panasonic, zanim mała przerwa. Nie jest oczywiście w żaden sposób nastawiony negatywnie do LEDów, natomiast nie mam na razie przekonania do zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio_77
Nie zgodzę się z tym, ze plazma się z czasem wypala. Ja mam plazmę panasonica już długi czas i nie narzekam. Przy zakupie takich rzeczy trzeba po prostu inwestować w dobre modele znanych marek. A jeśli chodzi o Panasonica to według mnie jest jednym z lepszych biorąc pod uwagę plazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryuuu
No ale Panasonic uderzył mocno w LEDy, więc to też w pewnym sensie oznaka, że rynek się zmienia. Z tym, że coś schodzi z półek rynkowych z reguły czeka się cale lata, a to że pojawiają się nowe wersje plazm świadczy, że samej plazmie jako takiej nie zagrażają te zmiany póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakta
Philips podobno jeśli chodzi o ledy to ma najlepsze wyniki jeśli chodzi o energię (nagrody EISA). dlatego wybrałam właśnie tę firmę. Rachunki stają się mniejsze, szczególnie że wyrzuciłam kilkunastoletni tv, a oglądam dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_portalu
Polecam Ci Philipsa z serii 6007 lub najnowszej 6008 i wyżej. Dlaczego? Jakość materiałów, wykonania, użyte technologie, super oszczędność energetyczna, zdecydowanie więcej oferują w tej cenie aniżeli konkurencja no i przede wszystkim świetny Smart/NET TV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajną promocję mają teraz w Selgrosie - model Panasonica, full hd, 32 cale w cenie 1068 zł! :)polecam, chyba tak niskiej ceny jeszcze nie było :) no i można kupić on line na selgros24, a przy zakupach powyżej 100 zł, wysyłka gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×