Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juhbiu

Warszawa jak wygląda obchód po porodzie ??????

Polecane posty

Gość juhbiu

Czy jest standardem,ze podczas obchodu nadal zaglądaja w krocze na sali kiluosobowe poporodwej? ile osób robi obchód ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee-ci-nk
wiocha czy Warszawa w dupe zagladaja na obchodzie dla twojego dobra zeby spawdzic czy wszystko ok.....nie musisz chyba patzrec sasaidce z lozka w tylek ? ona tez ci nie zajrzy a jak tak to co jej zalujesz niech se luknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he hi hi
A Ty myślisz,że w Warszawie to tylko jeden szpital mamy? Jak taka jesteś wstydliwa,to sobie opłać jedynkę i po problemie. Poza tym przecież to nie wygląda tak,że stajesz na środku sali i wypinasz się lub rozkraczasz publicznie... skąd Ty się urwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee-ci-nk
nie no..w wawie juz taka nowoczesnosc ze krocza sie nie oglada po porodzie na obchodzie zeby dzikuski sie nie musialy krepowac,pzrezytek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigaziga
leżysz na łożku i lekarz podchodzi i mówi "prosze pokazać wkładkę" ;))) a Ty odchylasz majty i to wszystko;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłam 2 razy - sn i przez cc, w dwóch różnych szpitalach. Przy porodzie naturalnym pamietam, ze raz faktycznie ktos ogladal krocze, pisze ktos, po nie pamietam, czy to lekarz, czy pielegniarka, ale powiem tylko, ze w najmniejszym stopniu ta sytuacja nie skrepowala mnie. generalnie bardziej interesowal ich moj brzuch, lekko naciskali, sprawdzali, czy dobrze sie obkurcza. Po cc nikt nie zagladal mi TAM oczywiscie, ogladali rane, uciskali brzuch, co bylo bardzo nieprzyjemne wtedy, przez pierwsze 12 godzin lezalam jak kloda, wiec wkladki wymieniala mi pielegniarka, potem juz nikt ich nie ogladal :-P dodam tylko od siebie, że po 1 - nie widzisz krocza innych kobiet, jak ci zaglaDAJA, WIEC TWOJEGO TEZ NIKT NIE OBEJRZY, BO takie kobiety raczej albo zajmuja sie dzieckiem, albo odpoczywaja/drzemia po porodzie, albo maja gosci, generalnie maja w DUPIE twoja cipkę :-D A po 2- jak juz tak bardzo cie to przeraza, mozesz wziac sobie pojedyncza sale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie,wielka mi przyjemność jak z lekarzami włażą jeszcze studenci którzy ledwo się w sali mieszczą a my pokazujemy cip..do badania-no radość wielka.W moim na szczęści nie oglądali tylko brzuch odsłaniałam.Wystarczy że przy porodzie się napokazywałam-wiem że to w sumie dla mojego dobra ale ja nie jestem z tych co im to nie przeszkadza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanytanty
Jak leżałam na sali to codziennie był obchód i różny.. raz tylko lekarz i pielęgniarka, albo lekarz i 2 pielęgniarki, innym razem lekarz i 2 studentów.. no i oczywiście lekarz kazał pokazywać krocze :P ale miałam to już naprawdę gdzieś, chciałam jak najszybciej wyjść do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanytanty
A studenci są od pon. do pt. , ja rodziłam przez weekend, więc był spokój, cyrk się zaczął w pon. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhbiu
czyli ogółem każa pokazac wkładkę patrza jakie jest krwawienie a nie patrzą na krocze np.jak jest zszyte :O ?? pytam bo nie rodziłam w PL pierwszego dziecka,i tam nikt nie zaglądał kobiecie w intymne miejsca :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
Normalnie oglądają lekarze na obchodzie krocze, czy wszystko się dobrze goi, to normalne. Piersi też oglądają czy wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhybolk
chyba żartujesz z tymi piersiami :O tez trzeba pokazac??? :O a co jak kobieta chce karmic tylko butelka? musza jej oglądac? czy jakas kobieta nie pozwoliła sobie oglądac krocza na sali ogólnej :O ?? czemu jestescie takie chetnie do obnazania :O ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awawaeaeaw
Ja rodziłam w Katowicach 3 lata temu i drugi raz miesiąc temu i przy obchodzie nikt nie zaglądał w krocze ani nie sprawdzał wkładek , jedyne co to naciskali na brzuch żeby sprawdzić macicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczzkodan
Wiesz co ja tez jestem raczej taka niedotykalska i nic publicznie,ale w okresie okoloporodowym zwlasczcza po czlowiek jest jakis taki bardziej otwarty hehe:)maz kobitki z pokoju byl obecny,polozna przyszla mnie uczyc karmic i cycki na prawo i lewo a ja to mialam gdzies :) A tak w ogole.po porodzie bezposrednio patrzyli w krocze,na.porodowce,a potem juz nie tylko pytali,czy jest krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczzkodan
A co do cyckow-czy chce karmic butelka,czy nie,nawal sie pojawi i sama sie zaniepokoisz stanem swoich cyckow. ja sama poszlam do poloznych,zeby mi zbadaly,a tam juz przede mna stala jedna kandydatka,co urodzila dzien przede mna i skarzyla sie na to samo-goraca,guzy,rozpieranie. ale zmuszac nikt nie zmuszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×