Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Akinga

Rozwod z orzeczeniem o winie

Polecane posty

Gość Luśka221
W takich sprawach warto mieć dowody, ja na uczniwośc męża już bym nie liczyła niestety. Można np. sprawdzić edetektywi.pl, dowody będą w parę dni. No albo mieć świadków, ale z tym to róznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż dostal orzecznie o winie, chociaż jego ex na rozprawie przyznała, że już od ponad roku nie działo się między nimi dobrze wyprowadził sie z domu po tygodniu od naszego spotkania - wcześniej pracował, nie pił, nie palił, zajmował sie dziecmi nie prowadził romansu za plecami przez lata, nie okłamywał - poprostu nie kochal i się wyprowadził, a to, że mnei poznał ułatwiło mu podjęcie decyzji nie był nawet na sprawie rozwodowej, która trwała dwadzieścia minut pomimo dwójki małych dzieci i majątku widocznie sąd też uznał, że małżeństwo już od dawna nie istniało i nie ma się nad czym zastanawiac czasem ludzie chcą się poprostu rozwieźc, bez wyciagania brudów przy świadkach i orzekaniu winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do : jwcbd a jak mąż pije, bije to też trzeba winy w żonie szukać? :-o jak ktoś chce zdradzić (czasami tylko z głupoty bo chce zobaczyć jak to jest z inną) to zdradzi i już, obojętnie jaka żona by nie była, może być 8 cudem świata a dla faceta to może nic nie znaczyć. Mój tata nigdy mamy nie zdradził, chociaż moja mama jest lekko przy kości, miss świata też nie jest, za to tata jest bardzo przystojny, ale zawsze powtarzał że nie kocha za wygląd ale za dobroć (chociaż czasami się kłócili) , znam też facetów którzy zdradzali żony z kochankami które intelektualnie i urodą nie dosięgały żonom, a jak romans wyszedł na jaw to uciekali do żony na kolanach.... jak dla mnie jak facet nie ma wartości w głowie poukładanych prawidłowo to obojętnie jaki w domu może mieć miód i tak może polecieć do innego ula bo tam znajdzie coś w swoim mniemaniu "lepszego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi121
@ Luśka masz rację. Niestety, lepiej czasem się przygotować. Edetektywi są dobrzy, w tym co robią . Przed rozprawa warto mieć dowody, bez dwóch zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka221
Wiem na pewno, że już działają od dawna :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2034
Akinga dasz radę!!! Po pierwsze bardzo dobrze, że On wniósł o rozwód. Na rozprawie będzie przesłuchiwany jako pierwszy więc Ty będziesz mogła ustosunkować się do Jego wypowiedzi On do Twojej już nie (tak było u mnie-ex złożył pozew) Spokój i tylko spokój Cie ratuje. Musisz być rzeczowa i konkretna w swoich wypowiedziach, wiem, że to są nerwy ale dasz radę. Jeśli chodzi o kochankę możesz ją nawet powołać na świadka. Ja tak zrobiłam i wygrałam mimo, że laska utrzymywała, że łącza ich tylko relacje koleżeńskie. Sąd nie dał temu wiary i uzyskałam rozwód z orzeczeniem o Jego winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2034
''jwcbd po prostu trudno spojrzeć na siebie obiektywnie, stąd wasze słowa a tak na prawdę baaaaardzo rzadko wina jest tylko jednej osoby'' Masz rację jednak sądzę, że nie zawsze odnosi się to do rozstania w wyniku zdrady. Jako kobieta wypowiem się na temat mężczyzn. Jestem sama od roku. W tym czasie "przystawiało" się do mnie trzech żonatych Panów. Twierdzili, że nie są szczęśliwi w małżeństwie, że żony ich nie rozumieją.... No ludzie!!!! Czemu nie rozwiązują swoich problemów z żonami??? Coś ich połączyło skoro są małżeństwem tak? Rozmowa jakaś terapia? Nie bo trzeba coś zrobić a po co robić skoro mogą znaleźć nową miłość? Ewidentnie szukają na boku żeby mieli już do czego odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszowy
Akinga i tu pojawia się rola dla detektywa, jeżeli dobrze wiesz, że to wina meża i zależy Ci na tym by sąd orzekł na Twoją korzyść to skorzystaj z usług wyżej wymienionych firm detektywistycznych. Lusia chyba coś tam pisała. Jeżeli chodzi o sprawy tak ważne jak rozwód lepiej nie opierać się na domniemaniu czy dany dowód wystarczy. Lepiej mieć twarde dowody na to kto zawinił, a jeżeli Twój "mąż" jest jaki jest, to detektyw szybko to wyłapie i zbierze dowody winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszowy
Akinga i tu pojawia się rola dla detektywa, jeżeli dobrze wiesz, że to wina meża i zależy Ci na tym by sąd orzekł na Twoją korzyść to skorzystaj z usług wyżej wymienionych firm detektywistycznych. Lusia chyba coś tam pisała. Jeżeli chodzi o sprawy tak ważne jak rozwód lepiej nie opierać się na domniemaniu czy dany dowód wystarczy. Lepiej mieć twarde dowody na to kto zawinił, a jeżeli Twój "mąż" jest jaki jest, to detektyw szybko to wyłapie i zbierze dowody winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech81
Może przyszłego małżonka lepiej wcześniej prze szpiegować i nie mówię tutaj o szpiegowaniu narzeczonego, tylko zastanawiam się, gdybym ja był rodzicem wynajął bym detektywa by chronić moje dziecko przed takimi sytuacjami. Bo jak się człowiek naczyta i napatrzy jak rodziny są rozbijane przez zdrady to przychodzi mi do głowy pewne powiedzenie hipokratesa:LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temida jest slepa
alez owszem toleruje z orzeczen SN bowiem wynika ze nie ma winy wiekszej i mniejszej, polecam zapoznac sie z tym jakze wspanialym produktem polskich sedziow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już się pogubiłem
To koniec końców jak mieszkam w Warszawie, którego detektywa wybrać bo już się pogubiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki898
Najlepszego! :D Posiadające kwalifikacje i renomę, nie jakiegoś pseudo-detektywa, który zbierze kiepskie dowody i przegrasz sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przedstawionych argumentów wynika, że są przesłanki do dochodzenia winy męża w rozkładzie pożycia małżeńskiego. Do złożenia pozwu trzeba jednak przygotować się odpowiednio, a w szczególności trzeba zgromadzić dowody potwierdzające zdradę i niewłaściwe zachowania męża. Więcej o gromadzeniu dowodów można poczytać tutaj: http://www.adwokat.krzesinska.com/dokumenty-do-pozwu-o-rozwod/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też radzę poradzić się dobrego prawnika http://kancelariasiwek.com/ nawet nie wiesz, jakie rzeczy mogą mieć znaczenie. Ważni są też świadkowie ich zeznania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też składałam papiery o rozwód z orzeczeniem o winie męża który ma problem z alkoholem i nie chciał sobie pomóc. Na szczęście wygrałam sprawę dzięki pomocy www.kancelaria-pwk.pl. Sama bym raczej sobie nie dała rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Kikut
Sama chcę się rozwieść z orzeczeniem winy swojego męża, który mnie zdradził lecz on się wypiera. Słyszałam o kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic, która ma na swoim koncie wiele tego typu spraw. Chcę za wszelka cenę udowodnić winę męża i odciąć go od wszystkie za to co mi zrobił, byłam okłamywana przez wiele lat, których już nikt mi nie zrekompensuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nikt ci nie zrekompensuje, to po co ci wojak pawlak z gliwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria4124
Współczuję, najgorzej właśnie jak po tylu latach poznajesz prawdziwą twarz człowieka w którym byłaś zakochana. W sądzie jednoznaczne dowody to podstawa. Nikt nie jest idealny twój mąż także więc prędzej czy później popełni jakiś błąd. Moja koleżanka z Wrocławia korzystała z usług detektyw Skrzypek, która pomogła jej znaleźć dowody na niewiernego męża. Z tego co mi mówiła jest bardzo skuteczna i szybka w znajdowaniu dowodów. Warto zainwestować i mieć spokój, bo użeranie się z takim człowiekiem to piekło na ziemi. całe życie przed tobą nie, ma co czasu marnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie chorzy na glowy,musicie sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2018 o 17:24, Gość Natalia Kikut napisał:

Sama chcę się rozwieść z orzeczeniem winy swojego męża, który mnie zdradził lecz on się wypiera. Słyszałam o kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic, która ma na swoim koncie wiele tego typu spraw. Chcę za wszelka cenę udowodnić winę męża i odciąć go od wszystkie za to co mi zrobił, byłam okłamywana przez wiele lat, których już nikt mi nie zrekompensuje.

Hej mam tak samo,jak się u Cb skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×