Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jarak22532323

czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Polecane posty

Gość gość
koneserki orgazmow hahaha zwykłe zdziry i tyle. takie owszem leca na duze penisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mięliśmy seks w 2m 1k i gość miał dużego tak ze 20 cm i gruby, nigdy jej nie widziałem takiej jak to robiliśmy razem...jęczała przy każdym jego pchnięciu...poźniej powiedziała szczerze że było jej lepiej...zę lepiej go czuła...wypełnił ją całą...od tamtej pory mój seks z nią nie jest taki jak wcześniej...co bym nie zrobił to nie dołożę tych 3cm...także tylko wielkość...a cała reszta to pier...nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 cm czy 17 cm to bez roznicy. Najwazniejsza jest grubosc czlonka a nie dlugosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola 2
Czy wy kobiety nie zdajecie sobie sprawy, że mężczyzna ma takiego penisa z jakim my kobiety ich urodziłyśmy?Wielkość penisa absolutnie od nich nie zależy. Przykre to, ze wy nie rozumiecie tego. Co ma zrobić mężczyzna z mniejszym penisem?Rzucić się pod pociąg? Czy wy wszystkie jesteście zadowolone ze swoich biustów?Czy facet was przez to porzuca, jeśli macie mniejszy niż inne?Proszę was - myślcie o tym co wypisujecie na ten temat, bo to jest żenujące dla płci żeńskiej. Jeszcze raz podkreślam, że wielkość penisa to nie ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie kur...a! Nie ma żadnego znaczenia.... Wsadź sobie gdzie chcesz (w du..e, oko, ucho, w piz....e) wykałaczke a potem wsadz sobie kredke albo rączke od szczotki do włosów...i sprawdź czy rozmiar wkładanych rzeczy ma znaczenie!!!! Co za pytania....gosci z kompleksami. Dramat. Tak rozmiar ma znaczenie ale równie duże ma znaczenie co z nim potrafi zrobić właściciel - czyt. połowa zależy od Ciebie a drugą połowe masz gratis od natury (każdy ma inny gratis). Skup sie nad tym na co masz wplyw i skończ szukać odpowiedzi jaką chciałbyś usłyszeć/przeczytać. Troche sie uniosłem....ale po takich wątkach o to nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola 2
Twoja wypowiedż jest chamska i nic nie wnosi do sprawy. niestety - prawda jest taka,że mężczyzna nie ma wpływu na wielkość swojego penisa i nie ma na to rady. My kobiety musimy to zrozumieć i przestać robić z tego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia jak jest średni albo powyżej ale nie więcej niż 19/14,5 bo to już monstrum znajdą się zwolenniczki ale ich jest tyle co kot napłakał kobiety wolą średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że ma znaczenie ale jeszcze lepiej jak facet umie się posługiwać tym co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ma znaczenie - rozmiar tez! Ale nie jest to kluczowy parametr skoro tak do tego podchodzicie. Lepiej mieć więcej niż mniej ale to nie wszystko...mój dobry kumpel nie ma za dużego (normalny wg mnie, średni - jak większość gości po treningu pod prysznicem) ale w łóżku daje z siebie maxa...wszystkie nasze kumpele, które z nim były to sam och i ach! o nim tylko mówią. Taki lekko rozbójnik, zadbany, wysportowany, z dowc**em i podobno bez hamulców w tych sprawach - czasem w męskich gadkach coś tam mówi ale mało (dyskretny) ale lubi się zabawić...jak to twierdzą laski z naszego towarzycha „ten to potrafi dogodzić kobiecie”. Tak więc rozmiar ważny ale inne rzeczy też sa istotne jak widać....próbowałem pare razy się dowiedzieć u kobiet co to takiego to coś i każda mówi o czymś innym...ma gość szeroki wachlarz umiejętności z tego wynika. I to jest klucz do szczęścia - nie tylko cm...choć też ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelson79
Mój ma 12cm i niestety tak jak w młodzieńczych czasach gdy zaczynałem swoją przygodę z seksem i moimi partnerkami były mało doświadczone kobiety, nieraz nawet dziewice to faktycznie nie miało to znaczenia. Później trafiła mi się szczęśliwie żona dziewica więc też tu problemu nie było. Jednak niestety się rozstaliśmy i w tym momencie dopiero kobiety doświadczone uświadomiły mnie, że ogierem to raczej być nie mogę, często zdarzały mi się dziwne sytuacje gdzie kobietę w trakcie zaczęła boleć głowa a to nagle musiała zadzwonić i wyjść albo też kazał mi z siebie wyjść i zacząć się lizać. Jest wiele kobiet również, które pytają wprost i jeśli chodzi o seks to raczej wycofują się ze spotkania... Spotkałem w końcu jedną kobietę, która gdy zaczęła mnie zdradzać i wpadła powiedziała mi to wprost . Zaproponowała mi układ cuckold, byłem w szoku ale zależało mi bardzo na niej i się zgodziłem. Było to jakieś rozwiązanie gdyż mogłem być w związku z bardzo atrakcyjną kobietą a ona jednocześnie miała możliwość seksualnego spełniania się z innymi, fajnie obdarzonymi mężczyznami. Związek się niestety skończył a ja póki co jestem w czarnej d... Choć może trafi mi się jeszcze taka kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKI

nic bardziej mylnego wszystko zalezy od jego operatora jak bedzie wiedzial jak nim poruszac w cipce to i 10 cm doprowadzi cie do orgazmu ze bedziesz wila sie z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

jak dla mnie to liczy  sie twardosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×