Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suczkaaaaa

szef+ łóżko

Polecane posty

Gość suczkaaaaa

mam dylemat, dostałam niemoralną propozycje, zastanawiam się nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nad czym się tu
zastanawiać ? daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczkaaaaa
hmmm.. podwyżka w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nad czym się tu
wolałabym nie mieć tej podwyżki szanuj się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa śniegu 25
Współczuję szefa :O W jaki sposób Ci to powiedział, prosto z mostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczkaaaaa
prosto w oczy, albo pójdę z nim do łózka,albo za 3 miesiące mogę już nie pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagraj go
i wytocz sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczkaaaaa
bozeeeee...nasze pieprzone prawo,sobie pozwalają, bo i tak wiedzą że są bezkarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa śniegu 25
To straszne, nie wyobrażam sobie, jak tak można, niektórzy mnie przerażają :( A Ty co mu na to odpowiedziałaś? Mogę spytać jaka to praca, tak ogólnie możesz napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczkaaaaa
no jak to co...zamurowało mnie... powiedziałam że muszę to przemyśleć... pracuje w firmie konsultingowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadaj z nim o tym jeszcze raz, jakie warunki stawia i co się stanie, jeśli nie pójdziesz z nim do łóżka. Tym razem jednak z dyktafonem w kieszeni. Powiedz mu, że wszystko co powiedział zostało nagrane i żeby przygotował się na rozprawę. Potem idź z tym do inspekcji pracy. Obyś skurwiela ujebała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, i najczęściej zdrada. Takich skurwieli trzeba uwalać, a nie ich popierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama nie wiem...
Mój składał mi podobne propozycje. Ale on swoje, a ja swoje. Nie doczekał się ;-) Oczywiście, w zamian, nie dostawałam premii... Ale cieszę się, że mu nie uległam. Swój honor mam :-) Niech spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam czy żonaty nie bez powodu. Bo z mojego punktu widzenia wygląda to tak: Szansa, że szefa ktoś uspokoi est bardzo mała. Chyba, że pracujesz w wielkiej korporacji o wyjątkowo sztywnych zasadach i porozmawiasz z odpowiedzialnym za zasoby ludzkie a onzareaguje. Ale nawet wtedy - będzie trudno. Szansa, że on odejdzie (zmuszony) a Ty zostaniesz - bardzo mała. Jeśli odmówisz może Cię szykanować. Dupa blada. Możesz donieść do PIP albo nawet na policję. I jeśli chcesz go nagrywać to od razu Ci mówię: NAJPIERW zgłoś się na policję a potem nagrywaj. Ale niezależnie od wyniku Twoja sytuacja w pracy będzie nieciekawa. Możliwości są dwie: znajdziesz inne miejsce w tej samej firmie i załatwisz sobie przeniesienie. Albo: odejdziesz z firmy ale ugrasz przy tym jak najwięcej dla siebie. Jakbyś umiejętnie postraszyła go żoną itp. to może nawet i roczną odprawę byś dostała, bez obowiązku pracy. :-) Niemiłe, ale życie bywa niemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa śniegu 25
Nie rób tego wbrew sobie autorko, już lepiej zmienić pracę. Może on Cię tylko sprawdza "nie na poważnie", w sensie "jeśli się zgodzi, to fajnie, jeśli nie, to jej nie zwolnię, bo boję się, że na mnie doniesie i stracę dobrą opinię/rodzinę". Przytulam Cię, oby szef zrozumiał, że to draństwo co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa śniegu 25
mam malego ale to nic za to mam duze jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×