Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona-zalamana-a

ZARĘCZA SIĘ Z INNĄ .. !

Polecane posty

Gość ona-zalamana-a

A ja nie potrafię się z tym pogodzić.. jak żyć, kiedy mężczyzna, którego kocham właśnie zaręcza się z inną kobietą..?! pękło mi serce...chyba nie ma sensu już żyć..chyba odwiedzam cafe po raz ostatni..chyba sobie coś zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-zalamana-a
"mój" zamieszka z nią w sierpniu... kupują wspólne mieszkanie... Straciłam go... nie mam już sił, by żyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszofy flamink
ile można płakać za kimś kto was nie chce i układa sobie na poważnie życie z kimś innym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-zalamana-a
też zadaję sobie te pytanie... życie jest zbyt skomplikowane.. dlatego nie rozumiem wielu rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she24
powiedz mu to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszofy flamink
@poziomka777 - i co ty sobie wkręcasz, facet mieszka z inną planuje zaręczyny i gdzie tu miejsca dla ciebie? chyba że chcesz być kochanką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-zalamana-a
a druga sprawa - poziomka masz rację! nie jest do końca pewne czy mnie nie chce... chociaż skoro postanowił się zaręczyć - to samo przez siebie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mówiłam, że mi na nim zależy itd..jeszcze nie dawno chciał sie ze mną spotkać..ale pewnie sie nie spotkaliśmy przez tą jego, może miał wyrzuty sumienia, a może mnie zbywał..ale przecież wtedy by poprostu powiedział że nie chce..a ja głupia sie z nim pożegnałam..bo myślałam że zatruwam mu życie..teraz żałuje i jak to odrócić? skoro powiedziałam mu że nie bede już go dreczyć? a wciąż nie moge zapomnieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-zalamana-a
tylko po co mówił, że chce być ze mną..? że chce, żeby ona znikła..? po co ? nie mógł powiedzieć,że i tak z nią zostanie..? dlaczego nie był szczery.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-zalamana-a
poziomka - ja również się z nim pożegnałam... dokładnie ten sam scenariusz co u Ciebie...dziś przypadkiem dowiaduję się,że się zaręczają... nie wierzę w to co dzieje się wokół mnie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powalczyło by sie jeszcze, ale jak? skoro sie już pożegnałyśmy..szkoda że nie możemy odpowiedzieć sobie na te pytania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
Mój się nawet ożenił i co z tego? Krzyż na drogę, tylu fajnych facetów na tej ziemi :) Rozejrzyjcie się i przestańcie żyć przeszłością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
Mój Boże, marnujesz LATA swojego życia na rozpamiętywanie przeszłości z palantem, który wybrał inną????? Ogarnij się natychmiast i zacznij żyć normalnie, nie było wam pisane być razem ale zapewne pisane Ci to jest z odpowiedniejszym facetem, uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokahontas z lasu
ehhh przerzyłam to 2 razy. ten pierwszy nagla sobie o mnie przypomniał jak juz ma żone i pisze teskne maile. a ten drugi twardy jak skała - milczy (tez juz żonaty), ale kilka maili wymienilismy, po czym jak doszlo do konkretow czyli ze mozemy sie spotkac nagle nie wiem czemu urwal kontakt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×