Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Zastanawiam się nad oriflame

Polecane posty

Tak sie zastanawiam, czy nie przystąpić do oriflame, w sumie na własny użytek. Może wiecie, czy przesyłkę z zamówieniem i katalog można dostać pocztą do domu za darmo, czy trzeba za to płacić? Bo, że można odebrać z biura, to wiem. Że można dostać pocztą do domu, też wiem, tylko czy jest to bezpłatne? A jeśli płatne, to ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba od jakiejś kwoty zamówienia jest darmowa dostawa. Ale nie pamiętam dokładnie ile, bo moja siostra dawno temu się w to bawiła... Jakoś ok. 20 zł chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upkaaaa
a ja sie zastanawiam co wy widzicie w tych kosmetykach katalogowych jak oriflame czy avon????:-( dla mnie to jest szajs, nie rozuemiem co was ujeło w tych kosmetykach. nie dosc ze stosunkowo wcale nie tanie to jeszcze jakośćiowo zadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no ciekawe, jak teraz jest, bo w sumie 20 zł to nie jest duże zamówienie a co mnie przekonuje do oriflame? właśnie niskie ceny - w promocji i -30% marży, którą bierze przedstawiciel - to wychodzi tanio całkiem nie mówię o jakiś kremach, bo oriflame do żadna wielka marka jak dla mnie, ale np. płyn do kąpieli, który kosztuje 6 zł - to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×