Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bleufille

Czy kupujecie jeszcze prawdziwe obrazy?

Polecane posty

Gość Barbara

Nie zgadzam się zupełnie  z powyższą wypowiedzią. Obrazy malowane przez prawdziwych artystów mają wielką wartość, przede wszystkim kulturalną, ale i po czasie sentymentalną. Oczywiście, że obcować ze sztuką można w galerii, ale można mieć też namiastkę galerii we własnym domu. My z mężem regularnie odwiedzamy Piękna Gallery w Warszawie, czasami też licytujemy on-line, polecam zajrzeć i zobaczyć co oznacza wysokiej jakości sztuka nowoczesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.01.2019 o 16:30, Gość Barbara napisał:

Nie zgadzam się zupełnie  z powyższą wypowiedzią. Obrazy malowane przez prawdziwych artystów mają wielką wartość, przede wszystkim kulturalną, ale i po czasie sentymentalną. Oczywiście, że obcować ze sztuką można w galerii, ale można mieć też namiastkę galerii we własnym domu. My z mężem regularnie odwiedzamy Piękna Gallery w Warszawie, czasami też licytujemy on-line, polecam zajrzeć i zobaczyć co oznacza wysokiej jakości sztuka nowoczesna.

Też ostatnio licytowałam tam obraz, udało się, mam pięknie dopełnione wnętrze właśnie taką sztuką jak chciałam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyan

Nie. Wystarczy mi jeden obraz. Zresztą ukończyłam malarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Galerii Kolor w Gorzowie znajdziesz niepowtarzalne obrazy artystów, głównie z województwa lubuskiego. Polecam z całego serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.02.2019 o 13:59, Gość gość napisał:

Też ostatnio licytowałam tam obraz, udało się, mam pięknie dopełnione wnętrze właśnie taką sztuką jak chciałam!!:)

Co to za galeria ta Piękna Gallery? Napisszesz coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam bardzo dobre doświadczenia jeśli chodzi o zamawianie replik obrazów od pana Zająca (znanego szerzej jako Cortez: cortezmalarz.pl). Dotrzymuje terminów, jest niezwykle precyzyjny, zwraca uwagę na detale co przy tworzeniu kopii jest fundamentalną sprawą. Jeśli chodzi o konkretnych malarzy których repliki robi naprawdę dobrze i wiernie to na pewno Kosssak, Matejko, Chełmoński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Oczywiście, że kupuję obrazy, nie wyobrażam sobie wnętrza bez obrazów na ścianach. Kupuję raz na pół roku jeden obraz, ostanie dwa kupiłam w tej galerii: https://www.personalart.pl/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasinka

oczywiście, że kupujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Ja nie mam w sumie chyba aż takiej potrzeby, bo odwiedzam bardzo często fantastyczną galerię o nazwie V.A. Gallery w Wysogostowie pod Poznaniem. Myślę, że obrazy mogą znajdować się w domu, ale jednak najlepszym dla nich miejscem jest wyjątkowa galeria, jaką jest miejsce w Wysogostowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregory3

Moja żona uwielbia obrazy olejne i chciałem zamówić taki obraz do domu na jej urodziny https://obraznamiare.pl/ jesteśmy z Warszawy, więc akurat ta pracownia mi odpowiada. Można tutaj wybrać dowolne zdjęcie i zostanie odtworzone na płótnie. Znacie w Warszawie kogoś innego, kto wykonuje obrazy olejne i warto go polecić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podarowanie obrazu na prezent może być dobrą opcją, aczkolwiek polecam wcześniej zorientować się jakiego typu obrazy lubi dana osoba. Jak również jaki ma wystrój domu. Inne obrazy wiesza się we wnętrzach klasycznych, inne we wnętrzach nowoczesnych. 

Jeśli szukacie oryginalnych obrazów do salonu ( malowaanych ręcznie), polecam stronę

https://obrazysztuki.pl/product-category/obrazy-do-salonu/

Można zamówić obrazy malowane w wielu róznych technikach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malowanie może być jak najbardziej naszym hobby. Jest to bardzo kreatywne zajęcie jakie potrafi budzić wyobraźnię oraz umiejętność przekazywania emocji. Oczywiście na samym początku przygody musimy skupić się na podstawach. W internecie bez problemu znajdziemy zupełnie darmowe szkolenia, często prezentowane przez doświadczonych malarzy. W telewizji też znajdzie się na przestrzeni ostatnich lat, kilka programów na ten temat. Jeżeli chodzi o wyposażenie to nieocenione są sztalugi - https://www.sklepmatejko.pl/sztalugi-i-rysownice jakie kupimy w kilku wariantach. Poza tym potrzebne będą dobrej jakości pędzle, szpachle malarskie oraz płótno. To jak je wykorzystamy będzie zależało od tego jaki efekt końcowy chcemy uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na FB jest taka grupa obrazy na sprzedaż i spory ruch tam się zrobił... coraz więcej obrazów się sprzedaje począwszy od akwarelek (bardzo dobrych) za kwotę 40 zł + wysyłka po obrazy wycenione na 70 tysięcy : ) tu na nabywcę pewnie ciut dłużej trzeba poczekać... Ale trafiłam dzisiaj na obraz Henryka Mastalerza (pogodna wersja Beksińskiego) też drogie ale bardzo ładne, jak ktoś chce inwestować w sztukę to myślę, że warto się zainteresować.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×