Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreammm

ile czasu potrzebowaliście?

Polecane posty

Gość dreammm

zeby zapomniec o ex, wyleczyc sie z milosci. Ale chodzi mi tu o glebokie uczucie, które trwalo kilka lat... u mnie minał rok, a ja czuje ze wracam do punktu wyjscia ;/ znow o nim mysle... beznadzieja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 wieczór :) uwaliłem sie Whisky z kumplem w barze na drugi dzien już było lepiej po tygodniu panna dla mnie już nie istniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muti60
ja wciąż trwam w dołku ogromnym choć minęło raptem 6 tygodni to ja niemogę zmyć z siebie myśli o niej a czas niewiem jak bardzo będzie dla mnie łaskawy:(Wiem że grunt to niepatrzeć w wstecz ale niepotrafię tak żyć już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
zakochać sie na nowo to wcale nie takie proste ale chyba jedyne lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tetsuo S.
Tylko 1 rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez ponad rok
minął i myślę. już nie tak często jak kiedyś, jednak wiem że będę dobrze wspominał do końca lat nie próbuj wyrzucić z siebie uczucia na siłę. daj sobie czas. kiedyś spotkasz kogoś innego kto sprawi że poczujesz się lepiej, a kto wie może ten o którym tak myślisz też o tobie myśli i jakoś się jeszcze kiedyś spotkacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×