Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pozytywnie myśląca

08.03.2012-głodówka z okazji Dnia Kobiet:D

Polecane posty

Dzień 7:) Dziewczyny gdzie jesteście? Niunia3398-mam nadzieję, że nadal ze mną głodujesz:) Odezwij się Kochana:) clarice0612-zaczęłaś wczoraj głodówkę tak jak planowałaś czy jednak inna dietka?:) Ja mam dzisiaj wolne na uczelni więc do popołudnia siedzę w domku pełnym frykasów:P Najbardziej mnie ciągnie do wafli ryżowych posmarowanych Nutellą:D mmm:P aż się rozmarzyłam haha:P Ale już jestem spokojna, że nie wymięknę:P Czwarty dzień był decydujący, a teraz to już luzik. Odezwijcie się Lachonki, bo fajnie się Was czyta no:) Pozdrawiam i wytrwałości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia3398
Hej cały czas walczę ale mam straszne problemy ze wstaniem z łóżka dlatego w ogóle nie pisałam:) Czuję się słabo ale da się wytrzymać:) No i tak jak pisałaś okropny zapach z ust jest czasami nie do zniesienia ....Czasami odczuwam głód i te ssanie w żołądku ale zaraz zapijam to dużą ilością wody :) Ja tak samo na aerobiku muszę kilka razy stanąć bo moje serce bije jak szalone i mam wrażenie że mi zaraz wyskoczy ale tak jak ty daje z siebie wszystko:) A za nowa koleżankę trzymamy kciuki pamiętaj najgorsze są 3 dni a później w miarę się znosi głodówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..Jak poszło odchudzanie? był efekt jojo? Ja mam do zrzucenia bardzo wiele kilosów :( ale wiem, że naraz jest to niemożliwe, dlatego stosuję głodówkę od 31 października 6 dzień leci :) Planuję przynajmniej 10 dni, chciałabym 14 ale nie wiem jak będę się czuła. Na razie czuję się bardzo dobrze, jedynie ten nieprzyjemny smak w buzi doprowadza mnie do obłędu!! fuj ten nalot..jak sobie radzić z tym? Mycię zębów i czyszczenie języka ogólnie jamy ustnej nie pomaga zbyt wiele :( . Macie jakieś sposoby na to świństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×