Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamamkah

14miesieczniak nie chce pić mleka co robić

Polecane posty

Gość mamamamkah

od paru dni moja corka nie chce mleka, ani z kleikiem ani smakowego np waniliowego:( niewiem co robic i czemu nie chce pić. jadlaby tylko bulke z maslem szynka, zupy, jajecznice, danonkow takze niechce a lubiła. moze przejadlo sie jej mleko? jak to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozka Annija
u nas jest podobnie wiec daje porcje mleka jak jeszcze spi ok 5 - 6 rano. A potem kaszka na sniadanie i na kolacje tez kaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwojeczki
Moj tez w tym wieku nie chcial juz modyfikowanego (a twoja jakiego nie chce?), wiec pil normalne krowie. Do dzis je pije, jest zdrowy, zadnych alergii itd. (ma 2 lata i 7 miesiecy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evfcadx
moje dziecko konczy 11 miesiac i tez wydziwia z mlekiem,najlatwiem mu wchodzi mleko z kaszką :O cherbatkami tez gardzi z butelki predzej sam ze szklanki tylko,ze połowe rozleje i nie sadze zeby zaspokoił pragnienie,nawet teraz marudzi wie cchyba spróbuje podac mleko :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek tez odrzucil butelke z mlekiem jak mial roczek, je za to jogurty, bialy ser i zolty, czasem wypije kakao; nie chce to nie zmuszam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamkah
tak modyfikowane. tez probuje w nocy jej dawac wtdy wypije:o kaszki tez nie chce, tylko kakaowa z bobovity i to nie zawsze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko moze uda sie przemycic w np. budyniu? mozna robic tez koktajle: zmiksowane owoce i troche mleka;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamkah
bialego sera tez nie chce:o masakra, niewiem czy juz mogę dac jej kanapke z zoltym serem?? albo kakao np puchatek na modyfikowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamkah
ona widze butelke albo jogurt to juz kreci glowa na nie:D a jak obiad ziemniaki mieso to zjadai z apetytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latynoska25
hahahahah,a moja to za to tylko w mleku by siedziała.Jak widzisz,różne są dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamamkah niewiesz czy mozesz podac kanapke z serem? Pewnie ze mozesz:) Moja mleka nie tykala juz od 8 m-ca! I jej nie zmuszalam, podawalam to na co miala ochote czyli jogurtyowoce serki - zolty, topiony, kaszki takie jakie widzialam ze jej smakuja a jak miala 14 m-cy jak Twoja to juz jadla wszystko to co i my:) Ma teraz ponad 3 lata i okaz zdrowia (odpukac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
mój mleka nie pije od 6 m-ca życia!! tylko z łyżeczki je z kaszką smakową - a od 13 m-ca życia jada na śniadanie mleko z płatkami z bobovity - niby są od 18 m-ca życia ale ja podaje synek je bardzo lubi i w taki sposób mleko zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrtgdqwer
mamama17 a te c hrupki to na mleku modyfikowanym czy krowim ?? Ja tak sobie myśle.ze najgorszy problem jest z tym,zeby dziecko nie odwodnić... moje coraz bardziej gardzi mlekiem,prędzej zypije z jakims dodatkiem kaszki-i nie wiem czy znudziło się butelką,czy to dziąsła bolą ??? dziecko ma górne przednia zabki i dolne i może zle mu ssac,bo czasami jak zaczyna ssac to robi miny jakby mu to ból sprawiało? :O ,cieżko mu dac herbate z butelki,próbuje cwiczyc picie z łyzeczki czy szklanki ,ale nie widze tego,zeby juz teraz dziecko porzuciło butelke na dobre.. to znacyz sa plusy,ale co dalej? jak trzeba gdzies wyjsc i najwygodniej zbarac mleko do picia w butelce :O u nas kubki niekapki sie nie sprawdzaja narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLOKLOKLOOOO
Dziś rano dziecko wypiło 150 ml mleka z kaszką , potem 1/3 szkl herbatki,kilka łyków soku :O potem znów ze 100 ml kaszki plus zupa ze słoiczka,ziemniaki z maslanką kilka kęsów.. :O przeciez tym dziecko nie zaspokoi potrzeb na płyny :O.Wczoraj dziecko nie chciało na noc mleka,choc próbowałam kilka razy podac,był wrzask :O wiec odpusciłam,teraz tez dziecko śpi i nie wiem czy próbowac podac mleko :O,nie bede ukrywac,że szkoda mi wylewac całej porcji do zlewu jak łaskawie nie wypije :O,mleko które kupuje kosztuje 50 zł na duze opakowanie :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja butelke odstawiła jak miała 4 m-ce!!!!!!!!I tylko łyzeczka ja karmiłam (mleko zageszczałam, lub kaszki) no a od 8 m-ca mleko całkowicie poszło w odstawke! Czemu nie uczycie dziecka od małego pic herbatki z butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamkah
wszystko sie wyjasnilo:) juz pije mleko- tylko z butelki co herbate i soki. po prostu nie chciala z butelki na mleko. dziwne to. zrobilam jej w butelce od herbaty i wypila wszystko. teraz musze kupic szybko butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
moje dziecko wypija soczek dziennie i ze 150 ml wody - nie odwodni ci sie niepijąc tyle mleka ile uważasz! dziecko w tym wieku wystarczy ze zje 1 porcje mleka z 210 ml wiec twoj jada i tak sporo nad to co do płatków to normalnie do modyfikowanego - robisz mleko jak mleko i wsypujesz platki a co do kubeczków to polecam ci kubek z TT http://allegro.pl/pierwszy-kubek-tommee-tippee-4m-190-ml-kolory-i2168760200.html ja mam taki i synek ma 1,5 roku i do teraz pija tylko z niego - nauczył sie w 2 dni pić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×