Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia.....

37tc i 2cm rozwarcia

Polecane posty

Gość kasia.....

witam. Właśnie wróciłam od ginekologa. Jestem w 37tc i mam 2cm rozwarcia. Czy któraś z was tak miała a mimo to dotrwała do 40tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris26
Po pierwsze 2 cm to nie w cale dużo na 37 tydzień.A po za tym za tydzień możesz spokojnie rodzić bo 2 tyg wczesniej lub 2 tyg później to normalny poród jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Moja koleżanka miała 1cm rozwarcia w 6 miesiącu i dotrwała do 41 tc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moik
a jaka długość szyjki? i czy rozwarcie jest po całości czy też np. tylko zewnętrzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yksińska
od 37 tygodnia to ciąża donoszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam podobnie
No właśnie jaka szyjka??Moja była całkowicie skrócona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszmaszmaszmisz
ja urodzilam wlasnie w 37 tyg, nic sie nie martw jestes juz w bezpiecznej strefie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
ja urodzilam 40+4(porod wywolywany) a rozwarcie na 2 cm mialam juz ok 28 tygodnia, od 37- 4 cm a pozniej dwa tygodnie 5 cm a synek siedzial sobie w brzuchu i nic z tego nie robil:) Porod za to 1 godz 15 min od momentu przyjecia na porodówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja "chodziłam" z 2centymtrowym rozwarciem od 35 tygodnia a urodziłam pierwszego dnia 40-tego. polecam się oszczędzać i jak najwięcej leżeć. Mimo,że to już ciąża teoretycznie donoszona to tydzień czy dwa dobrze dziecku zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla dziewczynki i chłopca
końcówka aukcji, zapraszam http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6736329 a swoją drogą ja też chodziłam z takim rozwarciem i to ma swój plus bo poród postępuje szybciej ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynki w czekoladzie
ja od 6 mc miałam skróconą szyjkę, a w 37 tygodniu tak jak Ty miałam 2 cm rozwarcia, urodziłam idealnie w 40 tygodniu w dniu na który miałam termin, lekarz zalecił mi dużo odpoczynku, a i od momentu jak pojawiło się rozwarcie miałam globulki dopochwowe w razie gdybym poczułam jakieś pieczenie lub świąd, bo przy rozwarciu istnieje duże ryzyko infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtf
Dnia 8.03.2012 o 00:50, saleminkaa8 napisał:

aprzeciez37tc to juz ciaza donoszona po co na sile trzymac sie za wszelka cene do 40tc ?????

Po to że im dłużej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×