Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lela***

Co Wasze dzieci jedzą w przedszkolu??

Polecane posty

Gość gość
kolejny durny temat ludzi bez wyobrazni 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pytanie do niektórych mam: czy mozna dziecku podac bułkę zamiast bułeczki a kotleta zamiast kotlecika czy to aby będzie dla szkrabka smaczniusie? x buahaha dobre,tez jak czytałam o tych kotlecikach to się zastanawiam czy pisza to matki czy przedszkolaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko chodzi do prywatnego przedszkola http://www.promyk.szczecin.pl/ i je śniadanie – kanapki z wędliną, serek i warzywami, potem je drugie śniadanie – najczęściej owoce, jogurt lub kanapka, potem dostaje dwudaniowy obiad a popołudniu podwieczorek – pizzę lub ciasto przygotowane przez przedszkole lub kanapki i do tego soki. Jak zostaje w przedszkolu od 7 do 17 to nie muszę się martwić że jest głodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u synow w przedszkolu jest wlasna kuchnia i znam panie gotujące wiem ze dobrze gotuja, w kuchni bardzo czysto pachnie świeżym jedzeniem, jesteśmy zapisani do radosnego sloneczka miejsce rzeszow;) sa tu inne mamy z Rzeszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wprawdzie mieszkamy w Niemczech,ale rok temu jeszcze moja córka chodziła do przedszkola (już teraz jest w szkole). Z pewnych względów chodziła niestety do przedszkola tylko ten jeden rok,ale to właśnie tam m.in. przekonała się do większości warzyw. Na śniadania było pieczywo,zazwyczaj 2 rodzaje, czasem dzieci same sobie robiły tosty, czasem płatki z mlekiem,musli . Do tego np. w miseczce obok pomidorki koktajlowe. Na obiady różnie, często różne makarony, spaghetti, ze szpinakiem,bolognese ,z różnymi sosami. Fishburgery z warzywami w środku, placki ziemniaczane. Czasem było coś takiego jak Monstersuppe :D, ale moja córka nie chciała tego jeść,bo..." mamo,ta zupa była zielona!!!!". Haha. :D Pewnie jakaś brokułowa albo z zielonych warzyw,no ale nie chciała jej jeść. :) Czasem mieli też pizzę z warzywami. No ogólnie córka była zadowolona z jedzenia w przedszkolu; nie zawsze jej pasowało,ale jednak zazwyczaj tak . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam czerwony balonik w warszawie - cena tego przybytku nie jest wygórowana, a placówka jest w pełni wyposażona i posiada wykwalifikowane opiekunki. Co więcej podają zdrowe obiadki które według mojej córeczki są wyjątkowo smaczne.Dojazd jest bezproblemowy, dzieci są dobrze traktowane i przychodzą zadowolone do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko też chodzi do przedszkola Promyk w Szczecinie, mają tam bardzo smaczne jedzonko bo mój syn który w domu jest niejadkiem tam zawsze wszystko zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Radosnym Słoneczku działa ich własna kuchnia ze smacznym i zdrowym jedzeniem.Dzieci z problemami typu nietolerancja glutenu mają tutaj osobno przygotowywane posiłki. Przedszkole jest bardzo ładnie urządzone, przytulne i przyjazne. Ponadto Radosne Słoneczko jest otwarte dość długo, żeby zapracowani rodzice mogli odebrać swoje dzieci o dogodnej dla nich porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole, które wybraliśmy dla dzieci to przedszkole ze zdrową własną kuchnią - panie pieką, robią przetwory - wgl wszystko tworzą same. Szukając przedszkola poszukiwałam właśnie czegoś takiego, teraz wiem że moje dzieci zdrowo się odżywiają i nie musze się martwić ze serwują im jakieś zupki z proszku czy inne niezdrowe produkty. Jeśli ważna jest dla was ta kwestia to polecam zaznajomić się z prywatnym przedszkolem na Ruczaju w Krakowie - http://www.przedszkolembb.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko ma bardzo urozmaicone dania, ale co dla mnie najważniejsze - dania są przygotowywane we własnej kuchni przedszkola Radośni Odkrywcy Warszawa dla mnie bardzo duże znaczenie ma to, że przedszkole nie korzysta z usług firmy cateringowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w Tequeście posiłki są bardzo tradycyjne, dzieci są przyzwyczajone do takiej kuchni chyba, bo przynajmniej moje nie marudzą i zjadają wszystko co dostaną. A jedzą tam 4 posiłki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz napisać jakieś przykładowe menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w Akademii Rozwoju Malucha jest 5 posiłków dziennie, a że zostawiam dziecko na 11h to dla mnie super rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak są podzielone te posiłku u was w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko też stopniowo przyzwyczajało się do posiłków w przedszkolu, bo szkoda mi było żeby nie korzystało, skoro jedzenie jest naprawdę smaczne i zróżnicowane. U nas w Tequeście są 4 posiłki na całodzienny pobyt. Dziecko wraca najedzone i w domu je tylko lekką kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ARM te 5 posiłków to śniadanie, II śniadanie, obiad z dwóch dań i podwieczorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Czytam tę dyskusję i widzę, że poruszacie ważne tematy! Chciałabym Was zaprosić do nietypowego projektu “Mamy piszą książkę,” w którym mamy naprawdę napiszą książkę dla przyszłych mam! Grupa na FB - trzeba wyszukać: Mamy Piszą Książkę W skrócie, o co chodzi: “Mamy piszą książkę” to projekt, w którym Mamy WSPÓLNIE napiszą książkę dla przyszłych Mam. Po co? Ponieważ doświadczone Mamy to najlepsze źródło PRAKTYCZNEJ wiedzy na temat ciąży i macierzyństwa. A kilkaset Mam to już prawdziwa kopalnia wiedzy, a nie jedynie subiektywna opinia jednej osoby! To będzie pierwsza taka książka na rynku! Na czym polega projekt? W grupie na Facebooku: - Będziemy omawiać poszczególne zagadnienia merytoryczne książki. - Napiszemy poszczególne rozdziały. - Wybierzemy tytuł książki. - Opracujemy projekt okładki. - Zrobimy i wybierzemy zdjęcia oraz grafiki do książki. - Wytypujemy organizację charytatywną, do której trafi część dochodu ze sprzedaży. - Być może wspólnie nagramy audiobooka? :) Ale spokojnie! :) Nie trzeba od razu pisać całego rozdziału! Samo zaangażowanie w dyskusje merytoryczne jest równie cenne! :) Same decydujecie na ile chcecie się zaangażować. Co o tym myślicie? Zapraszam :) Grupa na FB - trzeba wyszukać: Mamy Piszą Książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informacje odnośnie przedszkola Tequesta, chcę tam zapisać dziecko na przyszły rok szkolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w przedszkolu - nie zmuszam dzieci do jedzenia. Kto chce to je, kto nie chce nie je, ale obowiązuje zasada, że w trakcie obiadu czy innego posiłku, wszystkie dzieci siedzą przy stoliku. Generalnie im dzieci starsze, tym lepiej jedzą. Szanuję to, że ktoś może nie lubić ryby albo buraków. Ja nie lubię krupniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 55
Jedzenie w przedszkolu powinno być zróżnicowane. Nie każde dziecko może wszystko jeść. Moja córka wysyłając swoje dziecko do przedszkola https://www.przedszkolka.pl/ ,zwracała uwagę jak skomponowane są posiłki i z tego co mi wiadomo jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne śniadanka, obiadki i podwieczorki. W http://www.elfik.pl/ stawiają na zdrowie i naprawdę pyszne posiłki dla maluchów tam mają. nasze dzieciaki są przeszczęśliwe i uwielbiają te posiłki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bloski
W naszym przedszkolu mamy ten luksus, że można wybrać dietę dla swojego dziecka. My postawiliśmy na vege, catering dostarcza https://almaverde.pl AlmaVerde i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina456
U nas w placówce zamawiamy dzieciakom catering z Kanzeon i w końcu dzieciakom coś smakuje i nie wybrzydzają. Posiłki przyjeżdżają bardzo smaczne i pełnowartościowe więc dają dzieciakom siłę na cały dzień i pozwalają prawidłowo się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Moje dziecko w swoim przedszkolu ma catering ze Smakusia i my jako rodzice jestesmy z tego bardzo zadowoleni, ponieważ Smakus ma zdrową ofertę żywieniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam w przedszkolu dwoje dzieci. Jedno zapytane o to, co było w przedszkolu do jedzenia, zwykle odpowiada że nic, albo że chlebek z masłem. Drugie, że zupka. W przedszkolu jedzą bardzo mało, od razu po przyjściu z placówki siadają do obiadu, mimo że teoretycznie 40 minut wcześniej był podwieczorek.

Jedzenie jest różne, czasem normalne, powiedziałabym że domowe, a czasem takie wymysły, że ja w życiu czegoś takiego nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
Dnia 10.09.2018 o 12:25, Gość Karolina456 napisał:

U nas w placówce zamawiamy dzieciakom catering z Kanzeon i w końcu dzieciakom coś smakuje i nie wybrzydzają. Posiłki przyjeżdżają bardzo smaczne i pełnowartościowe więc dają dzieciakom siłę na cały dzień i pozwalają prawidłowo się rozwijać.

U nas też jest katering od Kanzeon. Codziennie zdrowe jedzenie, które nasze dziecko chętnie zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek
Dnia 8.03.2012 o 10:45, Gość lela*** napisał:

Od września oddaję dziecko do przedszkola. Ciekawa jestem co Wasze dzieciaki dostają w przedszkolu na śniadanie, obiad i podwieczorek. I czy panie zwracają uwagę czy dziecko zjada posiłek? Z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂

Oddaję? Nigdy nie spotkałam się z w takim określeniem przedszkola..Daję.Brzmi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminska

Moje mają zapewniony catering z firmy My Space Catering ! Super opcja, bo posiłki są zawsze tak zrobione, że smakują każdemu dzieciakowi- a różnie to bywało z kuchnią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×