Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość próbujęmyslećsłonecznie

Lublin...

Polecane posty

Gość próbujęmyslećsłonecznie

Witajcie, piszę ten post chyba po to by dać upust swojemu rozczarowaniu i żalowi. Mieszkam w Lublinie, poszukuję pracy i co... załamanie. Wczoraj odbyły się targi pracy w Lublinie i takich tłumów to ja w życiu nie widziałam. Obrazuje to na pewno stopień bezrobocia w tym cholernym mieście. Nie jestem zarejstrowana w MUP bo nie mogę (nie spełniam kryterów). Skónczyłam studia, zrobiłam technika policealnie a teraz jeszcze jestem w trakcie robienia nastepnego. Może są tu lublinianie w takiej samej sytuacji? Może będzie mi raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezrobocie w lublinie? jakie bezrobocie ? Nie mialem problemu ze znalezieniem pracy , wyksztalcenie zawodowe , prawo jazdy kat c+e , zarobki okolo 3000zl na rączke , pozdrawiam i życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie jest jak piszesz:
KOSZMAR!...Ja też miałam na te targi się wybrać, ale rozmyśliłam się i dobrze. Nic ponoć tam ciekawego nie było, a UP musiał pulę przeznaczoną z Unii na te targi wydać i tak, i tak. CV (a mam naprawdę dobrze zrobione)wysyłam wszędzie tam, gdzie uznam, że się nadaję, ale cisza... Oczywiście znajomi wiedzą, że szukam pracy, więc w razie czego mają dawać znać, ale ja już tracę nadzieję, a mam na utrzymaniu dziecko...Dlaczego w tym cholernym państwie zdrowy, dyspozycyjny i chętny do pracy człowiek nie może znaleźć zatrudnienia?:o...Ktoś może powiedzieć, że zawsze byle gdzie można znaleźć. Tak, pracowałam kilka dni "byle gdzie". Najpierw szkolenie, później już sama pracowałam, ale to wszystko za darmochę i bez umowy. Pracodawca obiecał po miesiącu dopiero sprawdzić jak mi idzie i wtedy ewentualnie zacznie płacić 5,5/h. Tak, to nie żart! Zrezygnowałam, bo i tak wydałam na dojazd (na drugim końcu miasta) i po 12h zapieprzałam nie wiedząc czy w końcu będę pracować tam dłużej czy nie? Czy zapłaci czy nie? I czy będę miała umowę czy też nie?...Za ten tydzień pracy, nie dostałam pieniędzy...Takie hieny żerują na ludziach, którzy desperacko szukają pracy...Mam nadzieję, że i oni kiedyś będą w podobnej sytuacji:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie jest jak piszesz:
No cóż...nie każdy ma prawo jazdy kat C+E :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie jest jak piszesz:
Poza tym facetowi ZAWSZE jest łatwiej znaleźć pracę. Taka prawda! A ja intensywnie szukam od trzech miesięcy i dupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbujęmyślećsłonecznie
O widzę, że ktoś się odezwał. :) Zgadzam się z tym, że facetowi jest łatwiej znaleźć tutaj pracę. Ja nawet nie mam prawa jazdy bo najzwyczajniej w świecie boję się jeździć i nawet jakbym kiedyś zrobiła to na pewno nie wsiadłambym za kierownicę. Jestem już naprawdę w takim dole:( Pani do mnie zadzwoniła, że zaprasza mnie na rozmowę (wydawało mi się fajne ogłoszenie więc wysłałam CV) a jak poczytałam o tej firmie w internecie to matko kochana... akwizycja tylko w lepszym wydaniu. Eh, jak tam dalej pójdzie wpadnę w depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie jest jak piszesz:
Depresję już mam, ale z innych powodów mi się przyplątała jakiś czas temu. Na razie w stopniu "umiarkowanym". Wstaję z łóżka bo wiem, że muszę zrobić dziecku jeść itd. itp. ale gdybym była sama to kto wie czy w ogóle bym wstawała?:o. A tak poza tym, to nic mnie nie cieszy, na nic nie mam ochoty. Brak pracy potwornie człowieka dołuje, spycha na margines. Człowiek czuje się bezużyteczny, nikomu niepotrzebny. Najchętniej bym uciekła, pytanie tylko DOKĄD?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbujęmyślećsłonecznie
Zgadzam się z Tobą niestety. Nie mam po co wstawac z lóżka, chyba tylko po to by odpalić kompa i znowu rozczarowac się ofertami pracy:( Heh, jak dzisiaj patrzyłam w ogłoszenia, kilka wydało mi się odpowiednich dla mnie, ale liczna osób wysyłajacych aplikację mnie przeraziła - 700 zgłoszeń na jedno miejsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela***
Ja mieszkam w okolicy Lublina. Szukam pracy w szkołach, w placówkach pedagogicznych, w biurach, w gazetach - kiszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela***
Ale nie poddaję się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela***
Dziewczyny, a szukałyście poza Lublinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamyszaszara
dokładnie.. przeciez dojeżdżanie to nie jest taka straszna sprawa ;) możecie sobie przeczytać tu http://praca.eniro.pl/2012/03/dojezdzamy-do-pracy/ że tak naprawdę to coraz powszechniejsze jest, ze jeździ się codziennie po kilkadziesiąt a nawet kilkaset kmów do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie jest jak piszesz:
Wysyłam CV także poza Lublin. Nie przeraża mnie to, bo pomimo posiadania dziecka, jestem dyspozycyjna. Oby tylko ktoś dał mi umowę (już nawet o pełnym etacie nie marzę) i choć ciut więcej niżeli najniższa krajowa, bo przecież za coś do tej pracy jeździć trzeba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana sytuacją....
Mieszkam w Lublinie a pracuję 30 kilometrów dalej. Zarabiam 1330 zł i z tego opłacam dojazd - 600 zł Dramat :-0 Ale pracuję i dojeżdżam bo co mam robić?! Szukam innej pracy, ale same wiecie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbujęmyślećsłonecznie
Witam ponownie:) Coś nowego? Może jakaś pozytywna zmiana?:) U mnie dalej nic... Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie spelanic marzenia
ja znalazlam prace w swidniku jako sekretarka. bede dojezdzac z lbln, lepsze to niz siedzenie i nic nie robienie:( na co dzien studiuje h.sztuki i udzielam korkow z franca. nie wiem jak to wszystko pogodze, ale jakos trzeba zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się dołaczę...
Koszmar! Lublin to koszmar! Nie widzę tu żadnych perspektyw, żadnych. Połowa moich znajomych ze studiów wyjechała do Warszawy. druga część poszła na staże i później też pewnie wyjadą. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze Świdnika...a gdzie szukali sekretarki? Ja ma rozmowę w lidlu na zastępce kierownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lublin srublin
Te miasto to koszmar. A przyszło mi w nim żyć:O Tu albo trzeba znaleźć bogatego męża albo mieć szerokie plecy! Taka prawda i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej. pięcioro spośród moichznajomych znalazło tu pracę tylko i wyłacznie dzieki znajomosciom! Inaczej sie nie da, po prostu nie da. Inni zatrudnieni są w rodzinnych firmach albo siedzą na słuchawce w orange. Dobra, chociaż się wyzaliłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radekfilip
Piękne miasto, ładną mają starówkę. Z mojej strony mogę polecić hotel, wpisujecie w wyszukiwarkę apartments in lublin i macie świetne miejsce na nocleg http://www.kamienicamuzykow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Lublinie i podoba mi się to miejsce. Niedawno zdecydowałam się na zakup mieszkania, które znalazłam za pomocą biura nieruchomości http://www.wronarentals.com i jeżeli chcecie kupić lub wynająć mieszkanie w lublinie to polecam wam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Lublinie bez większych problemów można znaleźć prace m.in. w usługach i w gastronomii, ale tutaj pracodawcy stawiają raczej na studentów, bo taka opcja zatrudnienia bardziej im się opłaca. Na pewno ciężko mają o prace absolwenci studiów humanistycznych i pedagodzy. Jeśli szukacie aktualnych ofert, to na tym portalu http://lubelskie-praca.pl/k/lublin/ są ciekawe ogłoszenia. Ja pracuję w logistyce i tutaj akurat nie ma kłopotu z praca, a nawet sporo wolnych miejsc czeka…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj no rozumiem, nie łatwo znaleźć wymarzoną pracę. Ale wiesz co zawsze warto zainwestować w dobre CV. To na prawdę procentuje. Ja zrobiłam swoje CV w tym kreatorze, https://szybkiecv.pl/ rzeczywiście bardzo się wyróżniało no i ławiej było mi się umówić nawet an same rozmowy rekrutacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Lublinie od kilu lat, przyjechałam na studia i zostałam już na stałe. Moim zdaniem to miasto, które ma swój urok i wiele atrakcji, a przy tym , co ważne, to coraz lepiej się tutaj dzieje w temacie pracy. Na tym blogu https://lublin-praca.pl/ o naszym mieście jest masa informacji dla turystów, studentów oraz osób poszukujących pracy, które wiążą przyszłość z Lublinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Pracuję w C2C i nie narzekam 🙂 Praca jak praca, nie ma co narzekać. Jak się chce pracować to na pewno nie będzie się narzekać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Kto szuka pracy ten znajdzie :) https://interkadra.traffit.com/public/form/a/1725  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×