Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobson_24

Ile najkrócej pracowaliście w jednej pracy? :)

Polecane posty

Gość bobson_24

Ile najkrócej pracowaliście w jednej pracy? :) I czemu tak krótko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 dzien, opieprzalam sie i mnie wywalili :) ale to byla praca przez agencje pracy tymczasowej, staaare czasy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobson_24
Haha :D Ja jestem na etapie zastanawiania się czy w jakiejkolwiek pracy da sie wytrwac dluzej niz 2-3 miesiące :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
tydzień, byłam na zastępstwie za koleżankę. ale to było dawno, jeszcze w szkole średniej i oczywiście tego w cv nie wpisuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam;adam
3 miechy, sam odszedłem, na swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobson_24
Adam i jak? Na swoim lepiej? Radzisz sobie? Miales wczesniej jakies doświadczenie zawodowe oprocz tego tygodnia ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobson_24
Tzn.trzech miechów :P ale to i tak chyba w miarę mało żeby własny biznes rozkrecic... A mam właśnie na TO ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrwrr
4godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam;adam
pracowałem wcześniej w innej robocie (jestem inżynierem i zajmowałem się projektowaniem maszyn, automatyki przemysłowej etc.) w drugiej robocie (znałem juz wczesniej mojego przyszłego szefa) warunki mi nie odpowiadały, za ciasno, brak własnego biura itd. w sumie nie jego wina, zresztą to świeża sprawa bo nie pracuje tam od miesiąca, nowy interes to bedą usługi, ja się po prostu chyba nie nadaję do pracy u kogoś, jak ktoś mi narzuca terminy, charakter pracy itd. znam takich więcej, jak masz podobnie to się nawet nie zastanawiaj nad praca u kogos bo się wymęczysz, ja przez te 3 miechy to spadłem 12kg na wadze, porobiłbym jeszcze miesiąc i pewnie po mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobson_24
Mam tak samo jak Ty :) z tą lekką różnicą że to moja pierwsza praca i nie mam poza nią żadnego doświadczenia. Ale czuję każdą częścią swojego ciała że mam za mało przestrzeni zwłaszcza psychicznie i jestem pod za dużą kontrolą szefa... Tłumaczenie się z 5cio minuteowego spoznienia, krępacja przed wyjściem do toalety... Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam;adam
tak to jest, szefom się wydaje że są właścicielami pracownika, a nie jego czasu, sam robiłem z ludźmi i się nie dziwie takiego podejścia, bo przeważnie to bydło jest, ja zawsze byłem sumienny i lojalny, nawet teraz, bo mógłbym wykorzystac to czego się nauczyłem i zrobic konkurencję byłem szefowi bo mam środki na to ale nie, nieważne, jest też drugi istotny aspekt, praca z ludźmi... temat rzeka, ja się nadaje tylko pod warunkiem że szefuje a nie na zasadach koleżeństwa w robocie bo mam inne podejście do pracy, jestem pracowity i sumienny i wkurwia mnie po całości tzw jak ja to nazywam polski model pracy, najlepiej wywalić chooya i niech mi jeszcze płacą... doświadczenie ważna sprawa, ale na otwieranie działalności trzeba środków... te z PUPu to grosze są... zanim pomyślisz o czymś odłóż trochę na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkodziwaczKO
2 dni- jako hostessa. 120zł dniówki zrezygnowałam bo było mega nudno/pracowałam na stoisku karmy dla zwierząt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny a w ostatniej 3 dni. Koles popelnil dwa bledy. Po pierwsze, chcial mi dac 1200 na reke. Po drugie dal mi umowe zlecenie. Znalazlam prace za 2200 i odeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat, bo... pracuję 2 miesiące i już mam dosyć. Nie będę się rozpisywać, ale generalnie to ta praca jest do kitu, więc szukam czegoś innego. Chciałabym jak najszybciej zmienić firmę, choć zdaję sobie sprawę z tego, że łatwo nie będzie. Tak mi jednak przyszło do głowy - jaki był najkrótszy okres Waszego zatrudnienia w jednej firmie? I czy wpisujecie te krótkie epizody z kariery zawodowej do CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej pracy 3 miesiace, bo potem zatrudnili stazyste, a w drugiej tez 3 bo byla redukcja etatow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz czegoś dorywczego, bądź "na chwile" spróbuj na rekrutacyjnarewolucja.pl! wiele ofert godnych uwagi, znajdziesz coś dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×