Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika rottati

2600zł na 3 osobowa rodzine.czy wystarczy na zycie?

Polecane posty

Gość a co ja mam powiedziec
nas jest 3 mamy 1600 miesiecznie to jest dopiero chorror zaraz sie tu pewnie dowiem ze na dziecko sie trzeba bylo nie decydowac ae 6 lat sie o nie staralismy teraz jest bardzo biednie ale mimo wszystko jest dla kogo zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam powiedziec
horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogos kto pisal o podlasiu
chyba nie mieszkalas tam i cen nie znasz. W Bialymstoku ceny w sklepach jak w Wawie, mieszkania coraz drozsze. Ja wlasnie wyjechalam stamtad bo pensje male, a zycie kurwesko drogie. Mieszkam teraz w wiekszym miescie niz Bialystok i jest duzo taniej. takze podlasie takie tanie nie jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsiczek Mazowieckie
My mieszkamy w mieście 80000 mieszkańców. Mąż zarabia 3200 ja pracowałam na umowo zlecenie za 800 ale mi nie dali pod koniec ciąży. I co?? 800 to mieszkanie plus media rachunki itp. 3200-800=2400 150 to gaz w samochodzie miesięcznie i planuje wydatki na jedzenie tak że na nasze i jedzenie + środki czystości + kosmetyki to miesięcznie idzie 500 zł. 2400-(150+500)=1750 750 to koszty dziecko plus jakieś pierdoły dziecko obecnie ma 2 miesiące kosztuje miesięcznie 400zł. te 350 to jakieś ubrania-kupuje z przecen a dla dziecka jestem zaopatrzona do roku czasu we wszystko. 1750-750=1000 tyle miesięcznie odkładamy-1000zł nie wiem jak to robimy ale czasem nawet 1200-1300 mamy troche oszczędnosci,nie wiem jak wy gospodarujecie pieniędzmi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁABIE TY WYZEJ
ty wyzej jak sie ma ponad 3tys,to mozna odlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nasze i jedzenie + środki czystości + kosmetyki to miesięcznie idzie 500 zł. Jeżeli to prawda to kurwa jesteś moim guru. aczkolwiek szczerze wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Apsiczek Mazowieckie,jak Ty to robisz, na nasze wyżywienie - dwie osoby! idzie obecnie około 900 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁABIE TY WYZEJ
Jo-------anna zalezy kto co przez to rozumie sa tacy ktorzy sie potrafia za to utrzymac zalezy jak ckto gospodaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u nas wygląda to tak
Jedzenie,środki czystości, kosmetyki nasze i dziecka, pieluchy, ciuchy dziecka i zabawki to 1300zł miesięcznie. A mały ma wszystko. Ciuchów pełna szafa. Zazwyczaj na obiad mięso lub ryba, bardzo rzadko zupy. Jak jest kurczak,to nie udka czy skrzydełka,bo mąż nie lubi (a ja bardzo,zwłaszcza w cieście) tylko pierś. Zawsze jest coś słodkiego. Ale wszystko robię sama-żadnych gotowych sosów czy dań, piekę ciasta, sama pekluję szynkę itd. Mieszkamy w mieście ok.40 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKADJSAKLJDOSA
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
Przyznam, ze podziwiam Was za to, że potraficie tak pięknie gospodarować takimi niewielkimi sumami. Nam nie udało się ograniczc wydatków - mimo, że próbowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxdcm,fgv,
Podziwiam ze za 500 zł macie jedzenie środki czystości i kosmetyki ! Szok ! Niech na te kosmetyki i śr. czystości miesięcznie idzie choćby 50 zł. To 450 zł na jedzenie na trójkę ?? Wychodzi 15 zł dziennie na zakupy spożywcze !!!! to co Wy jecie ???? Chleb, masło, mleko do popicia, 20 dag wędliny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikolec
my mamy 2600 na 3 osoby i nie narzekamy, fakt, mamy male mieszkanie i co za tym idzie niskie oplaty ale jest np. ogrzewanie gazowe. Ja nie pracuje. Mamy 10 miesieczne dziecko. Jak mam jakas kase ekstra to odkladam. Na jedzenie idzie 400 zl miesiecznie i nie glodujemy, kupujemy to na co mamy ochote. Po prostu czatuje na gazetki z supermarketow i zaznaczam sobie promocje, czesto sa dwa produkty w cenie jednego, gotuje obiad na 2 dni, dwudaniowy. Dziecku duzo rzeczy kupuje na wyprzedazach w tesco, w sumie mam chyba prawie wszystko z tego sklepu- ciuszki sa zawsze w przecenie- kurtki sa teraz po 20, 30 zl, rampersy pakowane po 3 za 24 zl, super zestawy na lato, spodenki, spodniczki za bezcen. Albo np. teraz byly promocje na meskie koszulki na lata z bawelny za 27 zl. Czasem jadamy cos na miescie, czasem u rodzicow. Moze nie zawsze uda mi sie cos odlozyc ale niedlugo koncza mi sie wszystkie raty i bedzie 500 zl w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×