Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mrs.Perfect

300 kcal - ktoś chętny?

Polecane posty

Gość Mrs.Perfect

Witam. Jak w temacie: poszukuję chętnej osoby do wspólnej walki z kilogramami:) podkreślam CHĘTNEJ! Więc jeśli nie jesteś zainteresowana lub nie popierasz takich diet - proszę daruj sobie zbędne komentarze typu, że to nie zdrowe lub efekt jojo gwarantowany. Znajdzie się ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co bys
proponowała jeść zeby nie przekroczyc tych 300? i przez ile czasu mozna by byc na takiej dietce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filklk
Rozumiem, że chodzi o 5 posiłków dziennie, każdy po 300 kcal? To ja chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaakk
"Przepis na szybkie starzenie W pierwszym tygodniu drastycznego ograniczania kalorii Podstawowa Przemiana Materii (PPM) u młodego człowieka wygląda mniej więcej tak jak u sześćdziesięciolatka i maleje ok. 70kcal na jeden kilogram traconej masy ciała. Ciało zachowuje się powoli jak organizm starca i co gorsza zaczyna podobnie wyglądać. W wyniku niedożywienia, bardzo gwałtownie kurczą się i wiotczeją mięśnie, a ponieważ są one głównym miejscem spalanie kalorii, nic dziwnego, że przemiana materii gwałtownie się spowalnia. Ubytek tkanki mięśniowej zastępowany jest szpetnym tłuszczem, w konsekwencji czego ciało przypomina starą, pomarszczoną purchawkę. Waga ciała niewątpliwe się obniża, bo mięśnie przecież sporo ważą, i nawet gdy ich ubytki zostaną zastąpione tłuszczem to i tak jesteśmy kilka kilogramów lżejsi. Dla niektórych osób, szczególnie kobiet, waga ciała jest najistotniejszym wykładnikiem skuteczności odchudzania. Szok następuje dopiero wówczas gdy zamierzają pochwalić się sukcesem na plaży lub intymnie obnażyć swe ciało w obecności partnera. Pamiętajmy, że mięśnie idzie stracić niezwykle łatwo, natomiast ich odbudowanie to proces bardzo trudny i mozolny. Przy diecie 1000 kcal i poniżej, mięśnie usychają jak niepodlewany kwiat, a ich ubytki zastępowane są trudną do pozbycia się tkanka tłuszczową. W prawidłowo pojętym odchudzaniu nie chodzi więc o to by obniżyć ogólną masę ciała, lecz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w stosunku do mięśni. " http://www.sfd.pl/Diety_g%C5%82od%C3%B3wkowe- t384532.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj.............
tylko potem nie placz ze wylysialas i masz skore jak purchawka:D 300kcal to bieda i nedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
no na przykład można: - śniadanie:kawa bez cukru3 -IIśniadanie:jogurt jogobella light90 -Lunchjabłko50 -Obiad:serek wiejski light ze szczypiorkiem 127 -Kolacja:herbata bez cukru Razem:271kcal - śniadanie:kawa bez cukru 3 -IIśniadanie:jogurt jogobella light90 -Lunch3 mandarynki 82 -Obiad:marchewka+2jabłka24+100=124 -Kolacja:herbata zielona Razem:300 kcal - śniadanie:kawa bez cukru3 -IIśniadanie:jogurt jogobella light90 -Lunchsok grejpfutoowy95 -Obiad:2 białka z pomidorem i szczypiorkiem 30+26+2=58 -Kolacja:herbata owocowa Razem:247 kcal Prosiłam, aby nie komentować jeśli to się komuś nie podoba. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawowa zasada to powinno się dużo pić, herbaty zielonej nie wlicza się w posiłki, jak może być kolacją??? kawę z mlekiem owszem bo ma kcal ale herbatę? pomyśl nad inną dietą jeśli zależy Ci na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
no zasadniczo to pije ok 2l płynów dziennie i nie wliczam wody i herbaty w bilans, tyle że nie jadam kolacji dlatego zapisałam tam herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
o to witam na pokładzie Nox Czarownica :) długo już jesteś na takiej diecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po lobotomii i jestem c
chetna na te dietke!! 300kc dzienni, za miesiac dwa beda super szczupla, chooj z tym, ze do pierwszego porzucenia tej diety tylko bo potem nadrobie tak z 20 kilo, ktore moj organizm bedzie magazynowal, przeciez priotytetem INTELIGENTNEGO czlowieka jest byciem chuda KAZDYM kosztem jak najszybciej i byle na miesiac czy dwa! potem albo sie zaglodze albo z otylosci bede sie toczyc do samej smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihahahal
idzcie sie leczyc ;co za narod a ty czarownica co zmieniasz nik co chwile dostałas bana??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux de Lux
nox czarownica przeciez Ty jesteś chora na anoreksje dziewczyno i masz ogromna niedowage... a czy pani perfect tego nie widzi???? tylko cieszy sie jak kretynka ze ma kompanke do diety? w dodatku chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
to zaczynamy:) ale z tego co widzę, to Ty już masz niezłe efekty:) Twoja waga teraz to jest mój pierwszy cel, z tym, że jestem sporo niższa;/ zapuściłam się trochę ostatnio;/ muszę to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
ja waże jak narazie 52 przy 165 cm;/ a chciałabym co najwyżej jakieś 45 zaczęłam taką dietkę jakieś 3 dni temu, a do tego ćwiczę 8-minutówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
Do Lux de Lux sama jesteś kretynką skoro nie umiesz czytać. Pisze w pierwszym poście,że jak nie jesteś zainteresowana to nie komentujesz tak? więc może zamiast się wtrącać z komentarzami, których nikt nie chce zajmiesz się nauką czytania. Do wszystkich: NIE CHCESZ DOŁĄCZYĆ - NIE KOMENTUJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osjmdbn
obie do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
Do Lux de Lux sama jesteś kretynką skoro nie umiesz czytać. Pisze w pierwszym poście,że jak nie jesteś zainteresowana to nie komentujesz tak? więc może zamiast się wtrącać z komentarzami, których nikt nie chce zajmiesz się nauką czytania. Do wszystkich: NIE CHCESZ DOŁĄCZYĆ - NIE KOMENTUJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osjmdbn
wolno mi komentowac bo niszczycie sobie zdrowie i nie pisze nic zlego ]chce wam wybic z glowy te bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
ale swoimi komentarzami nic nie wniesiesz, bo ja jestem zdecydowana i sama biorę odpowiedzialność za swoje zdrowie. Nie proszę tu o rady i prosiłam żeby nie komentować jeśli komuś to nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellitaaa1991
moge sie dołaczyc?? tylko ze ja jestem na diecie tak 400-500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
no jasne:) w grupie raźniej:) dlugo już jesteś na takiej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellitaaa1991
dopiero 3 dni tylko ze ja mam wiecej kg do zrzucenia:( waże 77 kg przy wzroście 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
no to zaczęłyśmy równo:D no wiesz ja ważę 52 przy 165cm a wyglądam jakbym ważyła o wiele więcej;/ Ludzie dają mi więcej niż mam w rzeczywistości;/ i w dodatku mam budowę jabłka...;/ i sama źle się czuję w swoim ciele... a ile chciałabyś zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellitaaa1991
Duzzzooo :) jakies 15-20 kg generalnie to moja pierwsza dieta w życiu zaczelam robic aw6 na brzuch i cwiczenia na uda i pośladki zobaczymy co z tego bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
Będzie dobrze:D ja też kiedyś zaczęłam a6w, ale po kilku dniach skończyłam;/ strasznie mnie kręgosłup przy tym bolał, nie wiem może coś źle robiłam. teraz zaczęłam 8 minutówki robić i jakoś tak bardziej mi się podobają te ćwiczenia:D To życzę powodzenia:* Mam nadzieję, że nam się uda osiągnąć swoje cele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellitaaa1991
Powiem Ci ze ja az tak bardzo staram sie nie głodzic gotuje sobie rano paczuszke 100 g ryzu i jem ja na 3 porcje do tego zjem troszeczke tunczyka odsaczonego i serek wiejski generalnie ja nigdy sie nie objadałam ale moj obiad czy kolacja to zawsze byly fast foody i ZERO ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellitaaa1991
a jakie to są ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
serek wiejski:D uwielbiam go:D oj ta ja raczej też za ćwiczeniami nie przepadałam i raczej ich unikałam do tej pory, a teraz postanowiłam to zmienić:) a co do jedzenia... hmm ja to mogłabym nawet nie jeść nic przez cały dzień ale wieczorami często mnie nachodził apetyt na coś czyli najgorsze z możliwego, albo też często zajadałam stresy. Ale w końcu mówię sobie STOP. teraz staram się jeść regularnie i ćwiczyć. mam nadzieję, że się płaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellitaaa1991
ja sie właśnie teraz zrobiłam strasznie glodna ale chyba wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Perfect
oj wieczory są najgorsze. Ja staram się zapijać ten apetyt herbatą zieloną albo jakimś jabuszkiem jak się zdarza lub ćwiczyć.A co do ćwiczeń. Ja przymusowo ćwiczę 8 abs i 8 buns a jak tylko mam chęci to dorzucam resztę:) to te ćwiczenia: http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM http://www.youtube.com/watch?v=sSby1UUhyts&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=K5IVDUwofDU&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×