Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko i smacznie, a przede ws

szybki obiad bezmięsny!

Polecane posty

Gość szybko i smacznie, a przede ws

macie pomysl na jakis superszybki obiad bez miesa na jutro? zeby bylo smacznie, szybko i zeby skladniki nie oczyscily mojego konta bankowego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszolubiąca pani
Kasza gryczana z sosem pieczarkowym lub kluski ślaskie z tymże samym sosem.pierogi ruskie,lub z ziemniakami i kiszoną kapustą,pierogi z kapusta kiszoną i grzyba,i,krokiety z pieczarkami i żółtym serem,krokiety z kapusta i grzybami,ryż z warzywami,do tego barszcz czerwony,kopytka ze smażoną cebulą,gołąbki bezmięsne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiiipapaparopoł
łazanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko i smacznie, a przede ws
ooo świetne pomysły :) zapomnialam tylko dodać, że zbyt dużo nie mam w domu, a nie chce mi się lecieć do sklepu jutro... na kopytka z cebulą się chyba zdecyduje, składniki do tego mam, może jeszcze jakieś wygrzebię mrożone warzywa na patelnie i będzie cud malina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placki ziemniaczane kopytka omlet z warzywami pierozki warzywne lazanki makaranowa zapiekanka kluski slaskie z jakims sosem spaghetti napoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajgonki bezmiesne zalewajka tortilla z warzywami ziemniaki z siadlym mlekiem pieczarki duszone z pomidorami papryka i cebulka do tego placki kopytka ziemniaki kluski slaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwe pierogi
naleśniki,jabłka w cieście,racuchy,makaron z sosem pomidorowym,leniwe pierogi ,smazone ziemniaki ,jajko sadzone ,surówka,ryba ,kotlety z jajek,kasza gryczana z warzywami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szybki obiad bezmięsny można ugotować spaghetti ze szpinakiem i z serem, sałatkę, np. brokułową z jajkiem czy sałatkę kalafiorową lub naleśniki z farszem pieczarkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizzaaaaaaa1
obierz sobie marchewkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chlop krowie przy rowie:
ryba to nie obiad bezmiesny, a racuchy i inne slodkosci to dobre na deser, nie obiad. jak dla mnie super szybkim obiadem bezmiesnym sa wlasnie makarony z warzywami (np. pomidory, albo pieczarki, albo brokuly, albo szpinak itd.) oraz serem. roznego rodzaju ser moze byc zaleznie od nastroju i co nam pasuje do wybranych warzyw, np. feta do szpinaku, gorgonzola do brokulow, parmezan do pomidorow, oscypek do grzybow. ser moze byc sam lub, dla powstania sosu, z mala iloscia smietanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziejki
makaron z sosem szpinakowym. Wczoraj jadłam ;) A robię to tak. Spinak, zamrożony zazwyczaj wrzucam do gara, czekam aż się roztpuści dolewam słodkiej śmietanki 36% i czosnek i troche soli. Jka kto lubi i tadammm obiad gotowy. Fakt nie każdy chce jeść, ale ja tam szpinaczek uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghfghjk
kobieto po co tyle czasu spedzasz w ogole na gotowanie czy ty sluzaca jestes czy co idz se do fryzjera czy do kina robie filmiki o moim zyciu w los angeles : http://www.youtube.com/watch?v=lslNLr6_Yo4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat dobre łazanki powinny zawierać nieco wieprza, właśnie konsumuje takowe i jakby nawet zastąpić mięso grzybami to efekt nie ten....I powinny długo pyrkać na małym ogniu, to nie szybki obiad. Naleśniki lub ryż na słodko, na słono- jajka sadzone z ogórkiem i ziemniakami (jak starczy czasu i chęci- pieczone, pycha), wsponiany już makaron z dodatkiem warzyw i sera, ze szpinakiem, jogurtem i lazurem preferuję ostatnio, tanie i pyszne. Jeszcze można zrobić panierowane boczniaki z surówką i piure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinaMalina
Jak ma być to szybki obiad bezmięsny to najlepiej zjeść gotową sałatkę, np. warzywną z ziemniakami czy z ryżem i mamy gotowe danie ;) Polecam też makaron z serem i szpinakiem oraz tzw. białe spaghetti z pieczarkami i sosem śmietanowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brooooooonka
Do obiadu bezmięsnego można wykorzystać pieczarki. Sos z pieczarek jest pyszny i aromatyczny. Można przyprawić go np. bazylią, ja uwielbiam. Jeśli robię go z ziemniakami to podaję go na talerzu z warzywami, np z brokułem gotowanym czy z jakąś sałatka, czy też surówką i jest obiadek :) Do makaronu robię tylko sam sos pieczarkowy, jakoś nie smakuje mi on z surówką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym postawiła na omlet
podsmażasz warzywa np cebulę, pieczarki, paprykę, co tam chcesz, wlewasz roztrzepane przyprawione jajka i czekasz aż się zetnie 10 minut roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
ziemniaki z kwaśnym mlekiem - mój hit na dzisiaj, na ten upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- ziemniaki posypane koperkiem z kwaśnym mlekiem/kefirem, a do tego np.jajko sadzone - ziemniaki z kalafiorem - ryż zapiekany z jabłkami (do smaku goździki i cynamon, oczywiście trochę cukru) - ryż z truskawkami/jagodami, można też dodać śmietanę - wątróbka z ziemniakami lub kaszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polka6666
przy mojej pensji wszystkie obiady sa bezmiesne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×