Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Michaił Pravda - skoro jesteśmy przy omawianiu jakże "wdzięcznego" zagadnienia pod tytułem - podsumowanie, to i ja wtrącę słów kilka, do tego "wesołego" kociołka. Mówisz tu coś, o tym, jak, kto, rzekomo miałby wyjść na tej rozmowie. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale Nieustraszona - kimkolwiek jest - uprawiała na tym forum, zwykły trolling, polegający na stosowaniu prowokacji wobec użytkowników reprezentujących nieco odmienne poglądy. Skoro ona, dobrze się bawiła, to i my również, postanowiliśmy nieco się zabawić. Prosta akcja, teoria znana od dawien dawna. Jeśli ktoś myślał, że na poważnie, zwracamy się do Nieustraszonej, to jest w grubym błędzie. To tyle, jeśli chodzi o wyjaśnienie tej zabawnej retoryki. Ty zaś, niczym rasowy, zawodowy hejter, oczywiście "musiałeś", rozdmuchać sprawę do niebotycznych rozmiarów, sugerują naszą porażkę w dyskusji, oraz fakt, że rzekomo startowaliśmy do sprawcy tego trollingu. Śmieszne to byłoby, gdyby nie fakt, że zrobiłeś to w stosunku do kobiety, będącej w szpitalu, po ciężkiej operacji, ratującej jej życie. Dziewczyna, nie może denerwować się, a to, co ją tutaj wczoraj spotkało, z Twojej strony, tylko naraziło jej zdrowie na kolejne "atrakcje". Nie pomogło nawet, że powiedziała Ci, że jest aktualnie w szpitalu...To niestety było dla Ciebie za mało... Trzeba było, przecież pożartować z niej, tak przecież w "dobrym tonie", obyczaje "nakazują". Tak to jest, kiedy przyczyną danej wypowiedzi są zwykłe, prostackie, negatywne emocje, takie jak zazdrość, kompleksy, chęć poniżenia drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani proxxxy nie tyle nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, co nie chce tego uczynić. Dlaczego? Ano dlatego, że umieszczenie długiej listy zalet ducha na topiku, natychmiast zainicjuje atak pomarańczowych antagonistów, którzy za wszelką cenę będą udowadniać, iż desznik takowych zalet nie posiada. Wielce prawdopodobne jest to, że duch natknie się na takie wpisy, podczas swoich rytualnych wędrówek po kafe, przeczyta obelgi pod swoim adresem i wtedy zasmuci się jego oblicze. :( Duch jest wrażliwy:o:( http://www.youtube.com/watch?v=l2ktrt7O2Zc&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domny ale bezrobotny niestety
o czymże jest ten topic? Co jak widzę to temat o mizoginach jest co dzień o czym innym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałem że leży w szpitalu, co prawda coś o tym wspominała, ale nie potraktowałem tego poważnie, mój błąd, przyznaję się bez bicia. :( Co do reszty, czyli dumnej NieUstraszonej o ile też nie siedzi w jakimś zakładzie dla obłąkanych, mogę powiedzieć tylko tyle, że zrobiła kawał dobrej roboty. :) Jak to jest trolowanie, to ja wysiadam na pierwszej stacji. Potrafiła zadbać o to by wpisywali się tu różni idioci, ze mną na czele. To o czymś świadczy, trola nie stać na to by wyciągnąć, już teraz ponad tysiąc wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domny ale bezrobotny niestety
aleś marudny kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ta menda
proxxy to adorator samego siebie :o czy wy tego nie widzicie ? ten dep posiada setki nickow i dominuje cale kafe niewidomi jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mnie onieśmielasz, postaci o dziwnym nicku. 🌼 Dobrze by wyglądało gdybyś okazała się kobietom. Wybacz ale jakoś chujowo słać kwiatuszki do faceta. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy pani proxxy boi się pomarańczowych szczurków ? To chyba nie powód by zachowywać się jak debilka i wklejać w każdym temaccie, w którym coś się dzieje, swoich miłosnych wyznań. :O Dzięki właśnie takim osobą jak Ty tracę szacunek do Ducha. Skoro otacza się takimi pierdołami z Niego też nie lepszy kozak. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ta menda
Nowy ale jesteś durny nie widzisz ze proxy to duch i sam się kocha? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, masz rację:o:( Jedno sprostowanie: to nie duch otacza się pierdołami tylko pierdoły osaczają ducha. Ma facet pecha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa panicz ze stopką w serduszka. :O :O Ma szczęście że go polubiłem. :) Inaczej miał by przesrane albo raczej nasrane w temacie, w którym miałby odwagę się zalogować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie chcę tego widzieć pomarańczo. Jak chce niech floduje, mi tam to w niczym nie przeszkadza. :) Robię swoje, czyli wyrażać swoją nienawiść do ludzi w sposób subtelny i wyrafinowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, to ja też troszkę przeholowałem, powinienem pomyśleć, że takie wpisy mogą kogoś urazić, kogoś, kto nie zna całego przebiegu konwersacji. Niestety alko strzeliło mi do głowy, więc tak wyszło. Tak, IMO to jest trollowanie, bardzo sprawne, aczkolwiek trollowanie. Na Filmwebie jest taki troll, który działa już jakiś czas, bez problemu realizując swoje prowokacyjne cele, zbierając przy tym masę wpisów. Nie przejmuj się, jest już nas dwóch, całe życie z wariatami, a więc na kogo miałem wyrosnąć? Na wariata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.krasny
breżniewa to ja nawet się bałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierrdole
wszedzie duch czy on niema innego zycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierrdole
a moze mu placa za windowanie tematow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch jest moderatorem
na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierrdole
no, moze to i prawda niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch i modełe, wolne żarty pomarańczo Już bym obskoczył ze trzy bany, jakby ten fircyk tutaj zarządzał. Na moje szczęście takich pojebów tam nie zatrudniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch jest moderatorem
najpierw piszesz że lubisz duch a potem wyzywasz go od pojebów. Gościu czy ty jesteś normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierrdole
przeciez spedza tutaj pol zycia pod setkami nickow kiedys pidal o metaloplastyce, przepisach kulinarnych o swoich nalewkach a potem zaczelo mu odpierrdalac i tak juz zostalo do dzisiaj - zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierrdole
moze nasz Micha to tez on ? wszyscy mysla ze to mutacja Nowego,Jukena czy nawet Idealisty ale kto wie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierrdole
nie piehdool zostales rozgryziony spadaj szczurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej normalny. :) I takiego zachowanie nie zrozumiesz, bo jesteś kobietą i do tego tępą. :O koleżkę11 też obrażam a i tak znajdzi czas by mi solidnie odpisać, w swoim nieskazitelnym stylu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch jest moderatorem
duch to Jacek= szef moderatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×