Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serjkgboer

a czy fakt,ze......

Polecane posty

Gość serjkgboer

.....juz nie kocham swojego męża jest wystarczającym powodem ,aby otrzymac rozwód.....tak po prostu nie chcę juz tak życ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to przede
wszystkim powod do rozwodu. po co masz zyc z kims nie kochajac? bedziesz zyc w klamstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ot życie ...
Masz kogoś ? Masz kogoś .... Może zacznij od przedstawiania oszukiwania siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
A czy tylko chodzi o rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co???!!!!???
to po jakiego czorta skłądałaś porzysięgę/?? nie...nie jest to powód...każdy sąd cie wysmieje-a nawet może uznać, iż jesteś niedojrzałą, i rozwód odbedzie sie z twojej winy.. chyba wiesz z czym to sie wiąze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Ona chyba zrobiła zakupy, które następnie przestały się jej podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie jest, ale jeśli powiesz o tym mężowi i się wyprowadzisz, to za jakiś czas ten brak miłosci może przerodzic się w brak wspólnego gospodarstwa, ustanie więzi i trwałą separację - a wtedy jak najbardziej, powód do rozwodu będzie ;) ja nie jestem za trzymaniem związku na siłę i marnowaniu życia u boku kogoś z kim nie chcesz byc, tylko dlatego, że kiedyś ci się wydawało coś innego ludzie popełniają błędy a błędy trzeba naprawiac pod warunkiem oczywiście, że nie mylisz miłości z motylkami w brzuchu a braku miłości ze zwykłą rutyną w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nglrtgigh
to po jakiego czorta skłądałaś porzysięgę/?? nie...nie jest to powód...każdy sąd cie wysmieje-a nawet może uznać, iż jesteś niedojrzałą, i rozwód odbedzie sie z twojej winy.. chyba wiesz z czym to sie wiąze?? - - - - - - - - - - - - - - - - - właśnie nie wiem z czym to sie wiąze.....powiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×