Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeterjanka taka jedna....

Myślę o założeniu własnej działalności ale trochę się boję że nie zarobie nawet

Polecane posty

Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
To znaczy, że co ? Że ci z Allegro to cudotwórcy ? No wszak Polska zawsze krajem cudów jest ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
spryciarz jak jesteś taki sprytny to mi poradź;) mam dość pracy za groszę ale boję się że jak się nie uda to tylko wpakuję sie w długi albo zostane z niepotrzebnym towarem a na to mnie nie stać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
No tak. To ja płacę tym złodziejom 950 złotych miesięcznie. Płacę za NIC. A ty boisz się, że nie zarobisz na zapłacenie haraczu złodziejom tuskowym w wysokości 254,55 ???? Nie lękajcie się........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
A kto radzi ci rzucać pracę ??? Nigdy!!!!!! Dopóki sama nie poczujesz takiej potrzeby :) A czy poczujesz kiedykolwiek ? Zapytaj wróżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
A moge wiedzieć czym sie zajmujesz? Łatwo ci powiedzieć:( może troche jestem cykor ale zaiwestuje w to swoje niewielkie oszczędności a nie stać mnie na straty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
nie chcę rzucać pracy. Jeśli by działalność nie wypaliła to zostane z niczym a tak to mam jednak jakiś dochód...niewielki ale zawsze dobre i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
Z drugiej strony podobno kto nie ryzykuje ten nie jedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
To czym się obecnie zajmuję, nie ma najmniejszego znaczenia :) Lepiej brzmiało by pytanie czym się nie zajmowałem przez te lata, bo było by tego mniej :) Tak więc pracy porzucać nie polecam. Eksperymentować ? Zawsze :) To tak jak w seksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
Ale widzę że humor ci dopisuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
uwielbiam takich tajniaków jak spryciarz:-) Nie powie nawet ogolnie czym się zajmuje bo boi się ze przebiegłe lisice z kafeterii zaraz zrobią mu konkurencję:-D kafeterjanka, mam taka sama sytuację, chcę dorobic do pensji . Mam pracę rpzy komputerze, całe dnie luz blues ale niestety jak do tej pory nie znalazłam nic na czym mogłabym zarobić. Przypuszczam ze na allegro biznes sie kręci włascicielom hurtowni i ludziom z kasą którzy zamawiają towar z chin. Dla takich małych pionków jak my nie ma tam miejsca niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicka 85
Dziewczyny bez ryzyka nie ma zabawy :))) Nikt jeszcze nie stworzyl czegos duzego, bez zaryzykowania.. Moja znajoma jakis czas temu zalozyla firme kosmetyczna z dojazdem do klientki - super sprawa bo wczesniej czegos takiego nie bylo w Trójmieście, żeby profesjonalna firma dojezdzala do Ciebie :)) Fajny pomysł dla mam które nie moga nigdzie wyjsc bo maja dzidzie.. Zerknijcie sobie na stronke jej firmy: http://lilyrosehomespa.pl/ Zachęcam Was, bo ja tez wlasnie mysle o czyms dla siebie, mam dosyc pracy na etacie..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galar8888
Chcesz pracować na własny rachunek? Jesli już masz dość pracy na kogoś i chcesz mieć wolność finansową, to zapraszam!!! galar8888@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
Nicka twoja koleżanka ma konkretny zawód, a my chcemy dorobić do pensji i zając się handlem w sieci a to już zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
A jaki tam ze mnie tajniak :) Konkurencji się nie boję, bo aby mi ktoś zagroził, to musiał by powalczyć wiele lat na trudnym coraz bardziej rynku . Tego co ja robię, nie proponuję, bo to też nie jest na od zaraz :) I tyle w temacie Ale to Wy, wiecie co w zanadrzach umysłu macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
Jestem z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
A ja z Wałbrzycha Czy od tego napełni nam się micha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni dzien na kafe
POlecam MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
MLM ? No pewnie, dzisiaj ty ja za 100lat zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni dzien na kafe
A jaka masz opinie o MLM ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
A nie widać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
z łodzi, to może jakieś szmatki...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni dzien na kafe
nie, nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
nie płacisz obniżonego zusu bo on jest dla bezrobotnych a nie dla pracujących. ty zusu w ogóle nie płacisz mając etat tylko składkę zdrowotną w kwocie 255zł co miesiąc. co z cennika której firmy cię interesuje to ci podam.mam dostep do action abc data i ogólnie do wszystkich z data w nazwie to najwięksi dystrybutorzy it. ogólnie 99% produktów jest droższych niż możesz nabyć je detalicznie. firmy w tej branży mają milionowe obroty i rabaty. ty rabatu nie otrzymasz więc możesz zapomnieć o sprzedaży w necie. stacjonarnie też ciężko bo kupujesz towar znacznie drożej niż inne firmy nie wspominając o komputroniku który sprzedaje taniej w detalu niż ty kupisz w hurcie. lokale ma w dobrych miejscach więc na czym chcesz zarobić ? jedynie import ale do tego musi być korzystny kurs waluty a teraz nie jest. mnóstwo formalności bo wtedy stajesz sie dystrybutorem i same problemy a widzę że się nie znasz. moja rada wybierz branżę o której masz pojęcie w it nawet jeśli masz 5 milionów na towar to możesz pójść z torbami.tu liczy się cena a nieliczni potrafią kupić towar taniej niż oferują hurtownie czy sklepy stacjonarne. jak to robią nie powiem z wiadomych względów :D ale nie licz że sama na to wpadniesz. w tej branży zaopatrywać u dystrybutorów moga sie tylko firmy z dużymi rabatami i dobrą lokalizacją czyli o wysokiej marży każda inna splajtuje. vobis niedawno splajtował bo był za mały na wynegocjowanie korzystnych cen więc dobrze się zastanów. kilka lat temu sieć electroworld sprzedano mixowi za 1 euro. chcesz wiedzieć jakie ceny ma dystrybutor to wejdź na sklepy założone na platformie abc daty one są takie same kupuje się go za 500zł od abc data i ustalasz tam poziom prowizji reszta leci od dystrybutora. z tego co widzę to marże tam są poniżej 5% a i tak nikt nie kupuje bo to jest drożej niż na allegro które ma prowizje nawet po 8%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
i uważaj na naciągaczy od MLM będą cię bajerować o zysku pasywnym w nadziei że dasz się naciągnać na jakąś aktywację wpisowe czy inne gówno. sprzedali już rodzine i znajomych za 2zł teraz szukają na forum. pierdoleni naciągacze którym się wydaje że można nic nie robić i zarabiać i w dodatku nie mając kasy. tak może tak kilka osób w piramidzie :D skoro tu się wpisują znaczy że nie są właścicielami piramidy a dali się zbajerować i szukają kolejnych frajerów do golenia :D lałbym solidną pała takich naciągaczy szkoda że jest internet i po domach już nie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
A jak nie widać to na mszę warto na ciebie wydać ! O MLM opinię wydał już ktoś wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
Szmatki...mam wrażenie że wszędzie jest wszystkiego pełno:( Już sama nie wiem za co sie zabrać żeby coś z tego mieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a musisz płacić przez
jeśli nie wiesz to lepiej w nic nie inwestuj szkoda twoich oszczędności. poczekaj na moment gdy będziesz wiedzieć. skonczyły się lata w których sprzedając cokolwiek zarabiało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×