Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeterjanka taka jedna....

Myślę o założeniu własnej działalności ale trochę się boję że nie zarobie nawet

Polecane posty

Gość do możliwe ale na forum
O jaki znawca od MLM sie znalazl. Dla ciebie to zawsze bedzie piramida, naciagactwo sekty manipulacja itp. Czyli powtarasz ciagle jedne i te same stereotypy i mity na temat MLM. Cos tam w necie przeczytales i pomyslales ze zostaniesz expertem od MLM. najgorsze jest to ze we Wroclawiu powstal na taki kierunek na studiach wyzszych. ladnie sie robi , legalnie ucza na wyzszych studiach manipulowac ludzi. MLM istnieje od 60 lat ale policja dalej nic nie robi. Wszystko jest legalne. Oczywiscie wg ciebie miliony ludzi zatracaja sie w tym i po kolei bankrutuja, potem zeby odrobic straty wciagaja wlasna rodzine znajomych a na koncu popelniaja samobojstwo. Masakra jakas. MLM na calym swiecie rozrasta sie coraz szybciej ale wg ciebie i tak nielegalnie. Coraz wiecej ludzi sie tym zajmuje i coraz wiecej ludzi zarabia (oj przepraszam, bankrutuje) Oczywiscie nikt sie nie przyznaje ze MLM ich oszukuje. W calym internecie niema ani jednej informacji ze firma taka i taka oszukala tego i tego na tyle i tyle tysiecy lub milionow zl. Oczywiscie w przeszlosci dzialalo wiele firm "krzakow" piramid finansowych ktore dzialaly pod przykrywka MLM. Zasada byla prosta. Zapisz sie do grupy wplac kupe kasy gwarantuje ci ze spelnisz swoje marzenia bedziesz milionerem ale musisz znalezc kolejnych frajerow ktorzy tez wplaca kupe kasy oczywiscie za nic. Zadnych produktow i uslug. Wplacasz w ciemno u szukasz dalej ludzi do piramidki. I dlatego kazdy mysli ze MLM to piramida finansowa i zarabiaja tylko ci na szczycie a reszta jak te mroweczki tyra na tych na gorze. No coz. Kazdy ma wlasne zdanie o MLM ale to tylko zdanie a nie koniecznie FAKT. Moglbym tu pisac w nieskonczonowsc o MLM itp. Ale wiem ze anty-MLMowcow nie przekonam i nawet nie probuje przekonywac bo po cholere. Zadnej korzysci z tego mial nie bede skoro tacy ludzie nawet nie postaraja sie dowiedziec czym naprawde jest MLM. jesli chodzi o zdanie nt MLM to wole uwierzyc powaznym ludziom ktorzy zarabiaja w tym systemie niz bandzie malolatow z internetu ktorzy mysla ze sie znaja ale sie nie znaja. No coz swiat jest pelen takich idiotow, niudacznikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam sobie poczytać o
tym MLM i dobrze że mam antywirusa bo by mi się ściągnął trojan:( to chyba jakaś przestroga była żeby się w to nie pchać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlmmmmmmmmmmmmm
spierdalajcie z tym MLM, co sie temat utworzy o wlasnej firmie to ci zaraz sie pojawiają!!normalnie jakaś sekta to ejst czy co??jak wam nie wstyd tak probowac naciagac ludzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlmmmmmmmmmmmmm
SPIERDALLAJ stad jeszcze raz ci mowie i to w podskokach!! zalóżcie sobie osobny temat, moze znajdziecie wtedy naiwniaków ktorzy beda wam płacić i utrzymywać was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
Jako autorka tematu mam propozycję żeby "fani" MLM założyli sobie swój własny temat a jeśli ktoś będzie tym zainteresowany to na pewno tam zajrzy i wtedy się wypowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlmmmmmmmmmmmmm
co jak co nieudacznikiem jest ten kto daje sie nabrać na te piramidy mlm spierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie
otworzylam sklep....a teraz sprzedaje wszystko na allegro, zeby na czynsz i zus zarobic. i mysle o czasach etatu. tak. co miesiac wpadala pensja na konto a teraz mam taka lipe, ze nie wiem co z tym zrobic. chociaz uparta ze mnie bestia i chyba sie przebranzowie szybciej niz wroce do pracy. ps. nie glosowalam na tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlmmmmmmmmmmmmm
nikt nie próbuje zapraszać do mlm??? koń by się usmiał, kurwa na każdym temacie dopierdalaja sie i pierdola o mlm a ten bedzie tu mowił ze on tylko tak podpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie
to temat sekt czy dzialalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
zakładając temat miałam na myśli działalność ale chyba mam nieproszonych gości:( a ja sobie - a co sprzedajesz? Masz tylko sklep internetowy czy też stacjonarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
do chuj wam w dupe- a czy nie widzisz że nikt nie jest zainteresowany? więc daj sobie spokój z tym pisaniem. Wystarczyło wspomnieć a jak ktoś by był zainteresowany to by zapytał albo poszukał informacji w necie a nie ty mi tu piszesz jakieś bzdury na połowe tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie
chcialam cos innego niz lumpeksy, ktorych jest multum w moim miescie i otworzylam sklep z rzeczami markowymi, jak sie okazalo zupelnie nietrafiony temat w tej miescinie :( wszyscy przychodza i placza, ze tak drogo a o dziwo na allegro sprzedaje w tych samych cenach. za to mam maile czy to aby na pewno sa oryginalne rzeczy a nie chinszczyzna bo dlaczego tak tanio? zrozumiec rynek ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona. zagubiona.
kurcze ja mam ten sam problem , w sumie miałabym kase na otwarcie ale nie wiem , boje sie , mam 27 lat , bie poszlam na studia co mi doskwiera teraz.... wrocilam z anglii i marnuje czas .... ja jestem bardzo zangazowana w zdrowa zywnosc jak najabrdziej norrmalna smaczna i zdrowa i dietetyczna.... myslałam zeby otwporzyc cos takiego jak jakas knajpka albo bar (maly) take away , ale z alternatywa dla hamburgerów itp..... czyli takie zdrowsze i mniej kaloryczne odpowiedniki , co myslicie ? teraz duzo dziewczyn dba o linie a jak sa na miescie to nie ma gdzie isc i co zjesc bo tylko kfc , mc, a tu taki zdrowy hamburger u mnie :) ale nie weim... nie znam sie an gastronomi ... na biznesie .... u mnie w miescie powstana dwie galerie moze to by by;lo wyjscie ...... ale czynsz w takiej galerii pewnie zabija ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
na jakiej to uczelni jest kierunek MLM :D na wydziale humoru i satyry :D ? zresztą znam wykładowców w pewnej szkole zajmującej się e-commerce na pewnej wielkopolskiej prywatnej uczelni i większośc z nich nigdy tego nie robiła i ma czysto teoretyczne o ile w ogóle pojęcie o czymś o czym prowadzi szkolenia wiec wszystko jest możliwe. ważne aby odpowiednio się zareklamować i mieć dobrą gadkę a ktoś jeszcze głupszy w danym temacie wszystko łyknie. tym samym doktorant który ma otwarty przewód doktorski na temat "Proza Stefana Grabińskiego wobec konwencji powieściowych" staje się egzaminatorem od e-handlu :D reszta to dobra reklama. info na temat oszustów pełno tego nawet o twoim poprzedniku viktorze flo coś tam jest więcej tematów że kogoś oszukał niż on zakłada tych w których reklamuje że rzekomo zarabia. nie zdziwiłbym się gdyby on był autorem obu wpisów. każdy pasożyt będzie zachęcał do mlm bo ma z tego profity. ja mogę sobie pozwolić na komfort wyrażania własnego zdania. ten viktor czyli jak podejrzewam ty, gdyby ciągle nie płakał administracji portalu że go wyzywają od oszustów a admin nie wolał kasować bo tak mu wygodnie to forum aż by się uginało od postów na temat oszustw mlm w jego wykonaniu. która firma typowo mlm nie działa jak piramida ? te które zajmują się sprzedażą nie są typowym mlm bo większośc zarabia na prowizji od SPRZEDAŻY a tylko garstka zarabia na tym że ktoś inny pracuje czyli ta garstka ma jak w piramidzie. w mlm zawsze zarabia garstka i ktoś musi wyłożyć kasę na ich dochody. popyt musi równoważyć podaż ktoś kto twierdzi że pieniądz jest znikąd jest albo oszustem albo idiotą. można sprzedawać zestawy startowe, pobierać kase za szkolenia i MLM się kręci ale jak napisałem kosztem naciągniętych frajerów. ktoś zawsze musi wyłożyć kasę aby mógł ją mieć ten który nic nie robi. większość z was liczy że kiedyś też nie będzie nic robić i inwestuje w te chore szkolenia i inne bzdury ale zanim zaczniecie zarabiać to tej garstki już nie będzie i piramida się zawali :D tyle filmów dokumentalnych nakręcono chociażby o amwey-u więc nie widze sensu tłumaczenia jak to działa. jak ktoś jest głupi nich płaci a ty sobie zarabiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie
ona. zagubiona. zbadaj najpierw rynek, zorientuj sie jakie bedzie zainteresowanie. teraz myslisz, ze ludziom przydaloby sie zdrowe jedzenie a moze sie okazac, ze wcale tego nie potrzebuja bo wystarczy mc donalds i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli33
Też planuje otworzyć swojadzialalnosc,ale jest problem bo to małe miasto,gdzie same hipermarkety,biedrinki gale ria.i. Z czym wyjść na rynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
ja jestem bardzo zangazowana w zdrowa zywnosc jak najabrdziej norrmalna smaczna i zdrowa i dietetyczna.... myslałam zeby otworzyc cos takiego jak jakas knajpka albo bar (maly) take away , ale z alternatywa dla hamburgerów itp..... czyli takie zdrowsze i mniej kaloryczne odpowiedniki , co myslicie - ja oceniam pomysł na dobry ale nie z knajpą w której można jeść bo to skomplikowane sanepid i te sprawy duże czynsze i ogólnie gastronomia to nie jest chyba coś co może robić kazdy ale sklep ze zdrowymi produktami świetna sprawa. teraz ważne aby mieć taki produkt tani i dobry. jak produkt będzie konkurencyjny to się sprzeda. nie sztuką jest sprzedać bo nawet debil może konkurować ceną sztuką jest dobrze kupić. koszt w galerii od 100 do 400zł za metr ale drugie tyle trzeba wykładać na obowiązkowe tzw. opłaty marketingowe. do tego wystrój sklepu musi być projekt zaakceptowany przez wyznaczonego architekta galerii, zapłacić za to itd. to tego kary jak sklep będzie zamknięty , umowa w walucie obcej na kilka lat itd. jeśli nie masz przynajmniej 100 tyś. to lepiej unikać galerie. wiele sklepów wynosi ukradkiem swój towar aby właściciel galerii nie zajął gdy jest kryzys i nie stać ich na czynsz a umowy rozwiązać się nie da przed terminem. poczytaj o protestach właścicieli sklepów w pewnej galerii nowym sączy czy bonarce w krakowie. to doświadczone firmy i mają kłopoty bo wynajęli lokale w galerii. dla niedoświadczonych to na pewno bardzo ryzykowna opcja jeśli się decydujesz to przepisz wszystko na rodzinę w razie gdyby się nie powiodło i komornik chciał zając mieszkanie, dom, samochód :D ew spółka z o.o. i dobry prawnik który w razie czego na czas doradzi upadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie
deli33. mysle, ze jesli to jest male miasto musisz cos bardzo taniego sprzedawac. u mnie wiekszosc nie ma pracy i funkcjonuja tylko lumpeksy, sklepy po 5 zl i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
i znowy ten wiktor i amway. rany boskie . ja np zarabiam na MLM, czy to znaczy ze jestem frajerem. ?? - ty nie :D frajerami są osoby które na ciebie płacą :D i które usiłujesz tu znaleźć chociaż podejrzewam że tylko tak bajerujesz a na razie jesteś na etapie na którym płacisz a zarabiają inni dlatego usiłujesz naciągać ludzi na forum trollując jaki to super biznes :D ciekawe co za dureń idzie na taki kierunek po studiach jak pracodawca zobaczy taki dyplom to umrze ze śmiechu podczas rekrutacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie
mozliwe ale na forum. obawiam sie, ze jest wiecej takich wylegarni magistrow...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
Chyba wreszcie do pana MLM dotarło że jest tutaj nieproszonym gościem. Ktoś pisał o usługach...umiem szyć...można by pomyśleć o punkcie poprawek,napraw ale to Łódź,zagłębie odzieżowe,tutaj na każdym osiedlu jest taki punkt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona. zagubiona.
wielkie dzieki za rade -możliwe ale na forum- - , ja mysle ze to nie jest zly pomysl bo sama zchecia bym chodzila do takiego miejsca .... mysle ze dietetyczne dania pzremowia do dziewczyn bo sam nia jestem i zasze patrze ile co ma kcl i jesli musz ejuz cos zjesc na miescie to zawsze szukam zla najmiejszego ..... tyle kasy to ja w zyciu nie mam :( cos okolo 20tys jedynie nie mialbym co przepisac tez , ale zycia sobie nei chce pzresrac, tez mysle ze takie galerie to dla wyjadaczy , tylkoze u mnie w miescie niedlugo powstana dwie naarz ! i to bedzie jedyny cel ludzi .... reszta miejsc zginie smiercia naturalna jak piotrkowsa w łodzi ...... i tu caly problem bo jak nie w poblizu galerii to nigdzie i duppaaaa. oj boze niech mnie ktos nauczy przedsiebiorczosci bo glupia nie jestam ale tatalnie niezaradna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
Może i umarłby, ale żaden specjalista MLM nie pójdzie na etat!!! Na tym cała rzecz polega. - to po co studiować i tracić kilka lat w tym czasie można już zarabiać kosząc frajerów :D fajnie że się ujawniłeś pod swoim nickim służacym wyłudzeniom jak mniemam jako stały bywalec netu natrafiłem już na ludzi którzy mienią się oszukanymi przez ciebie :D jak padło o tym że kierunek jest we wrocławiu to było oczywiste że to ty piszesz. tyle lat na tym forum naciągasz i nadal milionerem nie zostałeś skoro tu trollujesz to świadczy o tym jaki to super biznes :D za 20 tyś to nie kupisz wyposażenia lokalu gastronomicznego bo tyle kosztuje używany ibis z którego można sprzedawać kebaby. tak więc galeria odpada. ja zawsze czarno widzę gastronomie w wykonaniu kogoś kto się nie zna ale życzę szczęścia. moim zdaniem zdrowe produktu kupuje się na części i samemu przyrządza i cięzko znależć takie sklepy nawet w necie. czy ktoś będzie jechał do galerii aby zjeść coś zdrowego nie wiem ale w galerii lokal musi mieć masę klientów i ludzie tam jedzą bo szybko a nie zdrowo. ci lubiący zdrowe jedzenie mogą tam wcale nie chodzić bo wiadomo że w markecie najtańsze jedzenie to i najgorsze ten który lubi dobre produktu chodzi do almy. alma dowozi gratis do domu zakupy więc kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
zadałem sobie trochę trudu. jak ktoś się będzie chciał skusić to poczyta może jak to ci twoi frajerzy widzą ten twój biznes "To znany z naciągania w całym internecie oszust Viktor Folo meyev. Wystarczy poczytać w google. Poniższe linki należy skopiować i wkleić aby uchronić się przed oszustem !!! cała prawda o Kasiorek2010 czyli AgeExpert - Viktor Folo meyev !!!! Uważajcie na oszusta !!! AgeExpert to złodziej !!!!www.forum.e-busines.info.pl/viewtopic.php?f=1 0& ;t=43 http://www.forum.e-busines.info.pl/viewtopic. php?f=10& ;t=43" zrodlo http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3627574&start=2610 jak widać sami milionerzy i szczęśliwcy w tym mlm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no coz
jak widac wszedzie sami oszusci,a Ty tez namawiasz dziewczyne do oszustwa:O : "przepisz wszystko na rodzinę w razie gdyby się nie powiodło i komornik chciał zając mieszkanie, dom, samochód ew spółka z o.o. i dobry prawnik który w razie czego na czas doradzi upadłość. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no coz
tak kasiorek jestes oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
oskarżeniem to ty mnie nie strasz bo się w końcu zdenerwuję i gwarantuję ci że ze mną w sądzie nie wygrasz :D poza tym w tym co napisałem nie było nawet mojej subiektywnej opinii do której mam prawo. to tylko cytaty w dodatku wklejone w szeroko pojętym interesie społecznym, więc nawet gdyby okazały się nieprawdziwe a nie cytowałbym a powielal nie podlegałbym karze bo ten artykuł KK przewiduje taką możliwość . to że ktoś nie potrafi nawet udowodnić że to co pisała jedna osoba i piszesz ty jest tego samego autorstwa bo admin danych na ten temat nie musi udostępniać nie znaczy że ktoś inny nie byłby w stanie dowieść. tak samo to że ktoś wrzuca do sieci dane o tobie i później admin mu usuwa bo woli nie mieć kłopotów i jak domniemuję robi to pod twoim nazwiskiem nie znaczy że inny bardziej sprytny nie wrzuci tego na własną domenę zarejestrowaną w panamie, nie napisze prostego boota który linkami do tego zaśmieci każde polskie forum :D nie bądź taki do przodu bo ci z tyłu braknie i zarobisz takiego kopa w dupę że długo nauczkę popamiętasz. na tym proponuję zakończyć naszą dyskusję bo zazwyczaj nie wchodzę ludziom w drogę nawet jeśli trudnią się takimi interesami jak ty, ale to nie znaczy że pozwolę aby ktoś mi groził. w tym momencie za pomocą środków masowego przekazu zarzucasz mi przestępstwo w postaci pomówienia. bezpodstawny zarzut to przestępstwo a reklama na tym forum nie jest tania więc zamiast się odgrażać proponuję ważyć słowa. o ile mnie ciężko zidentyfikować mając o tyle z tobą nie będzie problemu. o ile mnie łatwo udowodnić że cytat to cytat i nie mogę ponosić odpowiedzialności o tyle twoje stwierdzenie pod moim adresem cytatem z pewnością nie jest. proponuję się podszkolić z prawa zamiast cwaniakować. dodatkowo ostatnie zdanie to zwykła groźba. ktoś jest głupi że wkleja te pierdoły lepiej zainteresowałby UOKiK twoją domeną i już masz karę jak się patrzy. temat o działalności gospodarczej której prawdopodobnie nawet nie prowadzisz bo wtedy domena byłaby zarejestrowana na firmę więc proponuję ci szukać frajerów do swojego mlmw innym miejscu. w moim odczuciu oczywiście frajerów ty mozesz ich nazywać milionerami. wszystko zależy od podejścia i punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
przepisz wszystko na rodzinę w razie gdyby się nie powiodło i komornik chciał zając mieszkanie, dom, samochód ew spółka z o.o. i dobry prawnik który w razie czego na czas doradzi upadłość. - wypraszam sobie to nie jest żadne oszustwo. weź przeczytaj definicje oszustwa :D podpowiem że oszustwo to doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia CUDZYM mieniem tu mamy mogę o korzystnym i w dodatku własnym a nie cudzym :D to jest normalne postępowanie które ma zabezpieczyć ją przed nieudaną inwestycją. to jest ZGODNE z prawem. nawet jeśli wiesz że komornik zajmie twój majatek a przepiszesz go wcześniej to nie jest to żadne oszustwo tak samo jak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością po to ustawodawca ją stworzył w prawie aby osoby które wybiora taką formę prawną odpowiadały tylko do wysokości wniesionego wkładu(o ile ogloszą upadłość na czas bo rada nadzorcza nie odpowiada tylko wtedy jeśli to zrobic w przeciwnym razie członek rady nadzorczej odpowiada całym majątkiem). ta forma powstałą po to aby ludzie podejmowali się ryzykownych przedsięwzięć bez obawy o bankructwo. to że w polskich warunkach większośc deweloperów taką formę wybiera i póżniej ludzie płaczą w telewizji jak to ich krwiopijca oszukał nie stanowi o tym że to nielegalne. poniekąd są sami sobie winni że wpłacają kasę spółce zoo na etapie dziury w ziemi bo taniej.równie dobrze mogliby wpłacać innej formie działalności w której łatwiej odzyskać dług z majątku prowadzącego działalność. dlatego też podejrzewam że komuś może się źle kojarzyć spółka z o.o. ale to potrzebna forma prawna i CAŁKOWICIE legalna to nie jest żadne oszustwo co ty bredzisz :O skoro chce robić coś na czym się nie zna to doradziłem jej prawidłowo otworzy spółkę z kapitałem 50 tysięcy i jak splajtuje to galeria zajmie majątek o takiej wartości a reszta jej zostanie. zresztą to tylko forum a nie porada jak chce coś wiedzieć to może iśc do prawnika zapłacić i wszystko jej powie. na razie gadamy na forum więc mogę sobie pisać na każdy temat to co myślę dopóki od nikogo kasy nie wyciągam nie życzę sobie aby posądzać mnie o oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no coz
Dla mnie to tez jakas forma oszustwa i tyle.Jak ktos jest w porzadku to nie robi takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
Tamci też myśleli, że są nieosiągalni i niezidentyfikowalni, a teraz siedzą w pokoju śledczego z opuszczonymi oczami i takimi żałośliwymi głoskami opowiadają że to oni tak sobie chcieli zażartować i nie wiedzieli że popełniają przestępstwa ścigane prawem karnym. Żałosny widok, uwierz mi! - po raz drugi i ostatni uprzedzam że 3 grożby płazem nie puszczę bo z zasady takim jak ty nie odpuszczam. skoro nie rozumiesz różnicy między cytatem a pomówieniem to twój problem. to nie zwalnia cię z odpowiedzialności za groźby czy insynuację że popełniam przestępstwo.zamiast trollować proponuję się zapoznać z artykułem 9 (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) bo twoja strona w MOJEJ OCENIE ma ewidentnie charakter komercyjny. jeśli ktoś dowiedzie że taki właśnie ma i ktoś to zgłosi to za brak tego co wyżej wymieniony artykuł stanowi zapłacisz dość słono. dodatkowo każdy z forumowiczów może w tej sprawie zgłosić odrębny wniosek a sąd ochrony konkurencji nie może ich łączyć więc można otrzymać setki kar za ten sam brak. ja u ciebie nie widzę regulaminu w którym byłby wspomniane informacje chyba że jest gdzieś gdzie mój wzrok nie sięga. nawet jak ją wyłączysz to jeszcze przez pól roku każdy potencjalny konsument może wnieść wniosek. widzę że wielu za tobą nie przepada tylko brak im sprytu. zbierasz też adresy mailowo więc dobrze byłoby sprawdzić czy oby na pewno zarejestrowałeś bazę u GIODO :D oczywiście taki spryciarz jak Ty na pewno to wszystko zrobił ale tak sobie publicznie dywaguję może jakiś forumowicz będzie miał wolny czas i sprawdzi bo przecież każdy internauta będący potencjalnym klientem twojego szkolenia ma do tego prawo jak i do informacji których ja na twojej stronie nie widzę :D człowiek stary wzrok nie ten wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×