Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeterjanka taka jedna....

Myślę o założeniu własnej działalności ale trochę się boję że nie zarobie nawet

Polecane posty

Gość nika111
Jeśli boisz się ryzyka, możesz spróbować otworzyć działalność ze środków z urzędu pracy. To jest kasa bezzwrotna, wystarczy tylko prowadzić działalność min. rok. Co prawda jest to dotacja dla osób bezrobotnych i trzeba by było też zarejestrować się w urzędzie pracy. Znam jednak kilka przykładów osób, którzy skorzystali z takiej dotacji i są zadowoleni. W razie pytań można zawsze zadzwonić na infolinię urzędu pracy, czyli Zieloną Linię, tel. 19524. Jest też portal internetowy Zielonej Linii, na którym można dowiedzieć się więcej. Maksymalnie urząd może dać do 21 520, 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumeryjek
@kasiorek Ludzie po prostu robią to z czystej ZA>DRO>ŚCI Są albo bezrobotni albo chodzą do pracy po 8h i mają za to 1400zł netto - jak widzą że ktoś siedzi i zbija bąki w domu - ma za to 5-6 cyfrowe sumy to jest be bo się nie dzieli zyskami z nim tylko jeszcze "chce go naciągnąć" Ja od 15 rż wykonuje różne usługi dla firm strony, pozycjonowanie etc i też na tym dobrze wychodziłem i bez MLM - także 4 cyfrowe sumoy możma osiągnąć bez marketingu wielopoziomowego wystarczy porządny pomysł i wykonywanie pracy, którą się kocha a nie udawanie i robienie z siebie zadowolonej [niczy klaun] prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i kolejny temat
zarżnięty przez tego ruskiego półgłówka Ale nasprzedawałeś!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlm mam was dosc
ja pierdziele czy wy naprawdę musicie spierdolic każdy temat tymi piramidami MLM?????????????????????????????? WON stąd!!! po co z nimi dyskutujecie?? przez to niszczycie ciekawy topik. Mój APEL jest taki zeby dać fanatykom MLM IGNORAAAAA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumeryjek
Zadziwię Cie mam jedną sprzedaż właśnie z kafeteri :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlm mam was dosc
WON STAD oszołomy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumeryjek
Wiecie co, szkoda tępić języka i psuć klawiatury na osoby które nie rozróżniają 3 podstawowych pojęć :> Nie karmy Trolli anie będą rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i kolejny temat
Tu jest tylko jeden i gada sam ze sobą To ten rusek, głupi to on zawsze był ale teraz to już zupełnie ześwirował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o hurtownie
czy hurtownia może legalnie odmówić podania swoich cen ? to jest zgodne z prawem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o hurtownie
znajac zycie to ten ktos ma dojscie do jakiejs bardzo taniej hurtowni z ktorej bierze duze ilosci i znajac zycie dzowniac do hurtowni okaze sie ze nic na tym nie zarobie. Niestety ale wkrecic sie na allegro graniczy z cudem, nie mam pojecia skad ci ludzie biora towar myślę że towar jest nielegalnie przywożony z chin i sprzedawany poniżej ceny hurtowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
Ja jeszcze nie spotkałam sie z odmową podania cen w hurtowni. Musisz im powiedziec ze prowadzisz firmę, albo ze ejstes w trakcie rozeznania przed załozeniem działalnosci i chcesz zapoznac się z cenami. A Tobie nie chcą podawać cen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumeryjek
Jak mówiłem sprawdź RESET z Bydgoszczy mają jedne z najniższych cen (przynajmniej u nas) - raczej podadzą ci ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źródło informacji
I hurtownie i producenci podaja wyższe ceny niz te na allegro, wiec skoro tak to kto ci cos kupi w twoim sklepie skoro inni maja jakies dojscia do bardzo tanich towarów??? jakiś dobry znajomy ze skarbówki mógłby się dowiedzieć skąd oni mają taki tani towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumeryjek
Obsługiwałem klientów tej firmy którzy w firmie mieli poinstalowane Linuxy lub serwery Linuxowe i z tego co wiem to właściciel ma kilka hurtowni i zamawia masowo duże ilości towaru i ma rabaty :) zresztą tak samo robi kaufland (zamawia dla wszystkich sklepów i transportem własnym rozwozi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spierrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Kasiorek spierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr stad ok???? ktos tu cie zapraszał??? jak wam nie wstyd naciagac ludzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
I znowy wykonałam telefon tym razem do dystrybutora pewnego kosmetyku ktory na allegro dobrze sie sprzedaje. I co??? I zarobiłabym na sztuce 3 złote:-( To jest jakas masakra przecież... Skad ci ludzie biorą towary??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
kosmetyk u dystrybutora kosztuje 16,70 a na allegro 19,90 a od niedawna pojawił sie sprzedawca co sprzedaje go za 19 zł:-( masakra poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
skoro u dystrybutora jest taka cena to nawet nie ma co dzownic do hurtowni bo u nich cena bedzie wyższa niz na allegro:-( O ludzie obdzwoniłam już chyba 100 firm i nadal nie znalazłam zadnego towaru na ktorym mozna cos zarobić. Poddaje się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam cały czas
3 zł? a opłata allegro?nawet 3 zł nie zarobisz również podobnie jak Ty szukam towaru do sprzedazy internetowej, i jak do tej pory producenci chcą mi spzredać drożej niż na allegro... chyba to sami producenci lub pracownicy firmy sprzedają na allegro np: polski producent chce mi coś sprzedać za 40 zł, mimo że chcę od razu wziąść 2 tyś sztyu, cena na allegro 35 zł.... więc jak to mozliwe?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Koleżanko, to jest dokładnie 19% narzutu !!!!. Sorry, ale na ile ty liczyłaś ?, na 100% ??? Nie zamierzasz chyba poprzestać interesu na sprzedaży 5 czy 10 sztuk. Jeśli zakupisz produktów za tysiąc złotych oraz go sprzedaż to twój zysk brutto wyniesie 190 złotych. To źle ? Rzecz polega jednak na tym aby sprzedać 10 tys, 100 tys. i więcej :) Ale to już tylko od Ciebie i twej kreatywności będzie to zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Osobiście znam człowieka sprzedającego na Allegro, do którego firma kurierska przysyła całego busa raz w tygodniu po odbiór zamówionego towaru. Rachunek za miesiąc dla firmy kurierskiej opiewał na kwotę około 3 tys. Na własne oczy widziałem . Później jak zdobywa się klientów, to oni już sami dzwonią i nie płaci się haraczu dla Allegro. Proste ? Można ? Ale pomysłu na to czym handlować, gdzie towar kupować i jak sprzedawać na forum z absolutną pewnością nikt wam nie podpowie. To.....trzeba mieć w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukammmmm
ja szukałam towaru od polskich producentów, jak dla mnie to mam 0 szanse na przebicie się ostatnio dzwoniłam do jednej z firm, podali mi numer do przedstawiciela, który miał mi dac bdb ofertę itd, byli zachwyceni że chcę wziąść tyle sztuk, dopiero jak się przyznałam że to sklep internetowy to mi podziękowali.... o czym to świadczy? myślałam o imporcie z Chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukammmmm
mam do zainwestowania 20 tyś zł, mało i nie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
spryciarz chyba sobie żartujesz ze mam być szczesliwa z marży 19 %?????:-( Zeby biznes się opłacał trzeba zarabiać ok 30 % w innym przypadku to porażka. A gdzie tu opłaty za allegro, a gdzie kurier za dostarczany do mnie towar???Smiechu warte , nie wierze ze ci ludzie na allegro zarabiają po 2-3 zł na produkcie bo to poprostu nie ma najmniejszego sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
też szukam, to życze powodzenia!!!:-) Ja już mam dosyć, miałam milion pomysłów. Obserwoiwałam dlugi czas na allegro co się dobrze sprzedaje ale wystraczył telefon do hurtowni i mój zapał się kończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
import z chin?? tez o tym myslałam, posałam maile do fabryk chinskich i nawet nie raczyli odpisywac a jak juz odpisali to mowili ze takich małych zamowien to nie realizują... U nich zamawia się paletami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Opłaty za przesyłkę płaci KLIENT Nie wiem czy to dużo czy mało, zależy wszystko od WYSOKOŚCI OBROTU. Przez wiele lat prowadziłem sklep spożywczy i tam kochana 20% narzutu to szczyt marzeń . Tytoń 2-4 %, Wóda wówczas w cenach urzędowych tak samo, cukier 5-10 max. Największy narzut można było doliczyć na drobnicę typu lizak, guma, chipsy, itp. pierdoły. Narzut brzmiał ładnie lizak kupiony za 0,20 zł +50% cena dla klienta 0,30 Zysk brutto 10 groszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
"ostatnio dzwoniłam do jednej z firm, podali mi numer do przedstawiciela, który miał mi dac bdb ofertę itd, byli zachwyceni że chcę wziąść tyle sztuk, dopiero jak się przyznałam że to sklep internetowy to mi podziękowali.... o czym to świadczy?" Własnie tez to zauwazyłam ze niektóre hurtownie nie chcą wspolpracowac ze sklepami interentowymi. Ciekawe czemu?? Ja od tego czasu po prostu nie mowie ze to do sklepu interenetowego ... ale ciekawe czemu robią taką selekcję?? sklep stacjonarny cacy a internetowy be...hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumeryjek
@kobieta byznesuuu >> PRZYKŁAD Z INFORMATYKI Brałem udział w przygotowywaniu oferty na pretarg na eksploatacyjne części do drukarek HP - papier, tusze i Tonery - tylko oryginalne! HP ma program dla dystrybutorów - jak kupisz jednorazowo coś koło 100 szt towaru[pojedyńczego np. 100 tuszy 21) to masz 45% rabatu na następne zamówienie produktu z tej samej kategori [tusz 21 - kategoria tusze] Cena tuszu 21 dla nas: 49,50zł Cena w przetargu: 40zł W nastepnych zakupach po wygranym przetargu zaopatrzyliśmy siw towar i z tego promocyjnego zamówienia [rabat 45% na papier, 45% na tonery i 45% na tusze] kupiliśmy towar dla sklepu zarabiając na nim prawie 35% >>> PRZYKŁAD Z KOSMETYKÓW Poijedyńcza osoba ma rabat 30%, ale są akcje np. kup To i To a To i Tamto dostaniesz za darmo i tak w Oriflame kupiłem dla Siebie 2x Giordani Wodę toaletową i dostałem do każdego kulkę i mydło po 1zł więc... Zestaw warty 99,90zł dostałe za cene wody toaletowej 59,90zł Sprzedałem kulkę i mydło za połowę ceny z katalogu na Allegro zarobiłęm niecałe 50%! Gdybym był liderem to miałbym 45% taniej na wszytsko i zarobiłbym jeszcze więcej... tak to działa Najpierw wydajesz więcej żeby potem (w dalekosiężnej strategii) oszczędzić i zarobić! Pamiętam, że w internecie był katalog produktów które się w danycm dniu/miesiącu najlepiej sie sprzedają na allegro kosztowało to 12zł i nazywało się bodajże Aligatpre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×