Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iuscanpw

Rozwód kościelny - to proste.

Polecane posty

Gość iuscanpw

Myślisz o rozpoczęciu procesu kościelnego o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Masz wątpliwości, pytania, nie wiesz, do kogo się zwrócić, potrzebujesz przygotować dokumenty. Chcesz przeanalizować czy twoje małżeństwo było ważne. Ukończyłem Uniwersytet Rzymski Lateranense przy Rota Romana (Najwyższy Sad Kościelny). Służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palomaaaaaaa
Wzięłam ślub. Po 2 m-cach znalazłam męża w łóżku z mężczyzną. Okazało się, że jest gejem, ale to ukrywał. Obecnie mieszka ze swoim partnerem. Nie chcą dać mi rozwodu kościelnego. Mówią, żebym do niego wróciła, to się "wyleczy". Przecież to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supremus Dux
Pogadaj z innymi kościelnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Witam, w przypadku homoseksualizmu - proces można prowadzić z tytułu niezdolności natury psychicznej do podjęcia istotnych obowiązków małżeńskich. Pozdrawiam dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Witam, w przypadku homoseksualizmu - proces można prowadzić z tytułu niezdolności natury psychicznej do podjęcia istotnych obowiązków małżeńskich. Pozdrawiam dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Witam, w przypadku homoseksualizmu - proces można prowadzić z tytułu niezdolności natury psychicznej do podjęcia istotnych obowiązków małżeńskich. Pozdrawiam dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem papierek zmieni sumienia tych co się rozwiedli,daliśmy przysięge Bogu która, nie wolno zrywaćTu na ziemi to tylko papierki-ludzie bardzo wierzący zwsze będą mieli wurzuty sumienia ze obietnicy nie dotrzymali i zawsze będaczuć w jakiś sposób wież z drugą połową,żaden rozwód nawet kościelny nie uspokoi sumienia jak ktoś go ma -chyba najczęscie takie mysli są w święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaddfhjfdjhb
a co jesli po slubie maz nie chce sie wyprowadzic od swoich rodzicow i zaczac nowego zycia z nowa rodzina (2 dzieci) tylko ciagle zajmuje sie rodzicami i bratem, a nas stawia na drugim miejscu. ja mam juz tego gosyc, a on mowi ze sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""" Palomaaaaaaa Wzięłam ślub. Po 2 m-cach znalazłam męża w łóżku z mężczyzną. Okazało się, że jest gejem, ale to ukrywał. Obecnie mieszka ze swoim partnerem. Nie chcą dać mi rozwodu kościelnego. Mówią, żebym do niego wróciła, to się "wyleczy". Przecież to śmieszne. """ Jeżeli jest taka sytuacja . To on nie musi a Ty nie musisz uzyskać od niego zgody. Po za tym nie jest to rozwód kościelny a stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego . O tym stwierdzeniu decyduje sąd kościelny. Musisz się jednak liczyć z tym ,że ten sąd będzie badał jego homoseksualizm , jego podłoże. Jeżeli jest to faktycznie prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daliśmy przysięge Bogu Gówno prawda. Przysięgę składacie sobie przed Bogiem. A to diabelna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
A Pana Boga.... nie da się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×