Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pannamigotka_

coś na poprawę cery ;]

Polecane posty

Gość pannamigotka_

Mam 26, a jak powszechnie wiadomo (choc moze nie kazda z Was o tym wie) od 25 roku życia skóra sie starzeje, pojawiaja sie pierwsze zmarszczki, skóra traci swoją jedrnosc i elastycznosc.. Oczywiscie wszystko jest indywidualna sprawa, kazda skora starzeje sie inaczej i w innym tempie, ale jedno jest pewne - czasu nie zatrzymamy... Poszperalam w necie, popytalam kosmetyczek, i mojego dermatologa co mozna uzywac poza kremami nawilzajacymi / tudziez przeciwzmarszczkowymi, pomijajac botoks i kwas hialurynowy bo do takich zabiegow nie jestem przekonana.. No i znalazlam produkt ktory mega mnie zaskoczyl.. i dlatego chce sie tym z Wami podzielic od okolo 2 miesiecy stosuje kolagen.. ale nie krem z zawartoscia kolagenu, tylko czysty kolagen, ktory pozyskiwany jest z ryb. I jestem w szoku jak napieta stala sie moja skora.. Generalnie prowadze dosyc aktywny tryb zycia, czesto nie dosypiam, i zawsze bylo to widac po mojej cerze, teraz nalozony rano kolagen dziala jak szybki lifting Po nalozeniu, po 2-3 minutach czuje sie jak skora sie napina u mnie ten efekt jest bardzo silny, dlatego musze tez nalozyc jeszcze jakis krem nawilzajacy zeby troszke zniwelowac to napiecie. Po 2 miesiach z czystym sumieniem moge powiedziec ze widac efekty, i jest to w 100% naturalny hipoalergiczny produkt. Jezeli ktoras z Was chcialaby wiecej info na ten temat, badz ma tez pytania piszcie do mnie na maila - 18kaya@wp.pl . Bo czysty kolagen produkuja tylko dwie firmy w PL , dlatego jezeli chce ktoras z Was namiary gdzie go mozna dostac prosze o maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata 6789999
Jeżeli mogę coś polecić,to z pewnością dobrym i sprawdzonym na poprawę cery kosmetykiem jest http://www.e-salem.pl/p69,krem-nawilzajacy-na-dzien-tester-4ml.html to krem nawilżający na bazie kolagenu,ale sama przekonała m się o tym jakie efekty potrafi zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×