Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FireAndIce

Tak wlasnie tak ja to robie!

Polecane posty

kupuje ubrania markowe!dosłownie wszystko rękawiczki,bluzki,spodnie,buty itp. Natomiast zwykle tylko majty i skarpety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszok normalnie że
albo wszystko, albo nic. Majty i skarpety niemarkowe? ale obciach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markowe mam aby buty
reszta to ubrania które zwyczajnie mi się podobają, nie koniecznie logowane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszok normalnie że--> a to dlatego bo majty i skarpety sie szybko niszcza.Wiec obojetnie;P Taaa piekna historia,ulzylo mi! a co bede kupywac jeansy na targu skoro kupuje spodnie moze ze 4 razy w roku!To sobie markowe kupuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszok normalnie że
a ja właśnie majty kupuję markowe, bo uwielbiam mieć na sobie dobrej jakości bieliznę. buty jeszcze lubię mieć dobrej jakości, skórzane, a spodnie, bluzki i tp - bez przesady - to tylko szmatki, które lubię często zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marki to :Oczywiscie: H&M Reserved Nike Lacoste House Green Point Terranova Top Secret reebok Funk Soul Cubus New Yorker Deichman Butik stradivarius Pretty Girl Big Star Logo Shop Orsay Wrangler Mustang Diverse C&A i mase innych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszok normalnie że
mój pierwszy post był ironiczny :) Rób co chcesz człowieku, kupuj co chcesz, ważne żeby się dobrze czuć w swojej skórze. Zastanów się czy naprawdę te metki i loga są dla Ciebie takie ważne - bo ja np mam wiele ubrań niemarkowych, które są świetnej jakości - nie ma reguły. Chociaż są rzeczy, na których oszczędzać nie warto - wg mnie to perfumy i buty własnie. Bieliznę przemilczę, bo to mój hopel :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×