Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajencjaa

Czy mogę podarować osobie na parapetówkę rzecz z mojego prezentu ślubnego?

Polecane posty

Gość Kajencjaa

Hej pytanko mam do Was. Bo dostałam trochę prezentów ślubnych (brałam ślub kilka miesięcy temu), i mam komplet filiżanek (jest śliczny) który dostałam od sąsiadki, lecz ja już mam swój komplet który stale użytkuję, a ten komplet leży w szafce - aż szkoda otwierać go. A ostatnio zostałam zaproszona na parapetówkę do kuzynki, i chciałam jej coś kupić. Nic fajnego nie mogę znaleźć, bo inna kuzynka kupuje dla niej ręczniki, inna pościel, inna koc, siostra duży porządny wazon. Więc stwierdziłam że jak mają leżeć te filiżanki to może dam je jej? Czy to coś złego? W sumie kuzynka lubuje się w takich "gadżetach", a też nie wiem czy sens niepotrzebnie wywalać kasę na kolejny komplet. A chodzi mi o to czy są jakieś zabobony z tym związane jeśli tak zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoggacia
Pewnoe ze mozesz. Jakbys miala miec opory,to bys je miala sama z siebie widac ten zestaw nie jest dla ciebie czyms waznym-to przekaz dalej,moze ktos sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajencjaa
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. W sumie też wiem że nie powinno się wierzyć w zabobony - nawet ksiądz nam tak mówił na naukach przedmałżeńskich :). Ale chciałam Wasze opinie usłyszeć :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka...
ja bym sie jedynie zastanowila, czy darczynca moze sie o tym dowiedziec (zeby tej osobie przykrosci nie sprawic). Ale jesli takiej mozliwosci nie ma, to dlaczego nie przekazac prezentu dalej...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bixxxxi
A wiesz od kogo dostalas te filizanki? Zeby potem nie okazalo sie, ze od kogos z rodziny, kto odwiedzi kuzynke i dowie sie, ze zestaw dostala od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×