Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona 1234

w jakich cechach się zakochałyście ?

Polecane posty

Gość ona 1234

Pytanie : jakie cechy charakteru/wyglądu/zachowania sprawiły się zakochałyscie się w swoich partnerach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_piotrusia
czułość i opiekuńczość oraz śliczny nosek (sic!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta malinowe
tak nosek jest wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa26
od początku w tym,że zawsze ale to zawsze mogę na niego liczyć!jedyna osoba,która nigdy nie szuka wymówek kiedy coś trzeba mi pomóc i zawsze znajdzie sposób by to zrobić,nigdy mnie nie opuszcza w problemie,nigdy!!Ta cecha to chyba opiekuńczość ale nie wiem jak to nazwać dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecnie....
To jest wrażliwość na kolory, zapachy, gotowanie... ale też oryginalny zawód, ciekawa osobowość.. odrobina tajemniczości, niepewności, ale też poczucie, że naprawdę mu się podobam. Jeszcze nie mówię o zakochaniu, ale zauroczona jestem... A z wyglądu dłonie tym razem:) ale jak tak popatrzę, to w każdym facecie mi się coś innego podobało. U jednego oczy, ciemne włosy, wzrost, twarz, u innego uśmiech, u kolejnego wzrost i taka postawność, poczucie bezpieczeństwa (mimo, że normalnie wolę szczuplejszych). Cechy charakteru też różne: raz wspólny zawód, innym razie ulubione hobby, a jeszcze innym praca, która jest dla mnie tajemnicą, ale fascynuje mnie to, że on się na tym znał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_piotrusia
usta malinowe tak nosek jest wazny bardzo ważny! nie znoszę dużych nochów i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza od niego::
Moj ma cudowny nosek,peeełne usta,mocno zarysowane brwi,rzesy piękne ,uda takie mocne,umięsnione Normalnie cały mniam:P a cechy same najlepsze:czuły,wrażliwy,slodki,męski,opiekuńczy,namietny,cudowny w łozku,zaradny,mądry,prawy,dobre serce,duze poczuci humoru..moge tak długo wymieniać ZAKOCHAna wciaz jestem ,a jestesmy razem 4 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpoino
gdzie wy tych fajnych facetow poznajecie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibizaa
odpowiedzialność, opiekuńczość, pozytywne nastawienie do życia. A jeżeli chodzi o wygląd : męskie ramiona :D , ładne, brązowe oczy i mój ulubiony kolor włosów u mężczyzn, czyli czarny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim w niesamowicie dobrym serduchu i nieskonczonej cierpliwosci :) a poza tym w empatii, podobnych zainteresowaniach i podejsciu do zycia. A reszta, czyli pracowitosc, dbalosc o siebie, czystosc, porzadnosc, jak rowniez uroczy usmiech i to, ze moj Partner jest brunetem ze slicznie wyrzezbiona sylwetka, to mile dodatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpoino
ponawiam pytanie:( gdzie??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie w nich nic nie podoba,wszyscy sa brzydcy dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka mandarynka cytryna
Jak go pierwszy raz spotkałam to zakochałam się w uśmiechu dosłownie jak z reklamy i tym że jest wysokim przystojniakiem :) A po rozmowie w poczuciu humoru, inteligencji, wiedzy na wiele tematów, wrażliwości itd itd. A poznaliśmy się przez forum internetowe, ale nie kafe :D Ślub w przyszłym roku, jesteśmy ze sobą trzy lata od dwóch razem mieszkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakJakKajak
W zdolności empatii, umiejętności słuchania serdeczności i łagodności charakteru, aksamitnym głosie a jeśli chodzi o fizyczność to slicznych oczkach, dłoniach i łydkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka mandarynka cytryna
Faceta się nie szuka, sam się znajduje :) Ja byłam po długim związku i akurat sobie odbijałam stracone lata przez palanta kiedy weszłam na jedno forum i zobaczyłam jak się tam wymądrza mój obecny narzeczony więc chciałam mu "pojechać" a okazało się że on kulturalnie rozpoczął dyskusję i tak dyskutujemy już 3 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpoino
:/ no to nie wiem juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanie poszło
zawsze pociagał mnie facet, ktory est otwarty i o wszystkim tak z rozbiegu mozna z Nim porozmawiac, nie liczy sie wtedy jakis tam szczegolny atrybut jak oczka, nosem itp mam slabosc do intelektualistow i chyba juz z tego nie wyrosne nigdy nie bylam w zwaizku z takim mezczyzna dlatego nie mam pojecia jak mogloby wygladac zycie z kims takim, co wcale mi nie przeszkadza upajac sie i czasem pomarzyc, ze oto jest, ten, z ktorym bede o wszystkim i o niczym. o gwaizdach na niebie i kopcu ktory odkrylio archeolodzy. wiem, ze moglibysmy nawet milczecz a znac swoje nieplynace slowa cechy sie nabywa lub sie je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpoino
moze powinnam sie pogodzic z samotnoscia:( mam 26 lat i 2 lata sama po toksycznym zwiazku ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1234
Zadałam pytanie, bo zastanawiam się za co ja kocham (?) swojego faceta . I chyba nie potrafie tego zdefiniować. Jesteśmy razem pół roku i on ani razu nie powiedział, że jestem piękna/ ładnie wyglądam/że coś mu się we mnie podoba. Nigdy nie usłyszałam, że kocha, choć może na to jeszcze za wcześnie. Mowi czasem, że tęskni, ale rzadko. poza tym interesuje się moimi sprawami, w łóżku jest nam dobrze, ale czy to wystarczy ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1234
Czasem zastanawiam się czy moje uczucie jakim go darze nie jest po prostu napędzane przeze mnie i przez moją -bardzo mocną- potrzebe kochania kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpoino
pol roku razem a widze ze lozko juz pewnie dosc dawno czy on nie jest z toba dla seksu tylko?moze ogranicz seks i wtedy zobaczysz czy odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1234
rzeczywiście z łóżkiem nie czekalismy dlugo, ale wcześniej znaliśmy sie ponad rok. Wtedy to poznaliśmy się, on chciał ze mną być, ale ja wtedy nie chciałam się angażować, przez ten rok on caly czas dawał mi do zrozumienia, że jest mna nadal zainteresowany mimo iż zostalismy kolegami. Po tym czasie ja już zdecydowałam się szukać sobie kogoś itak wyszło, że zostaliśmy parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskrecja
Spokojny, pogodny, nieśmiały, pracowity, mądry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k jak kochanka
wierny, naiwny, szczery, dobry, przystojny, sławny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkllkl
kochany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1234
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×