Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buty tylko jakie?

Dziewczyny, jakie buty sobie kupujecie na wiosnę? (botki, czółenka, baleriny?)

Polecane posty

Gość kankos
Na Merg.pl masz botki, takie na szpilce - o ile to w Twoim stylu to śmiało kupuj. Bo np. mnie takie obuwie zdecydowanie odpowiada. Dlaczego? Przede wszystkim są wygodne i efektowne, mają normalną cenę, a przy obuwiu to właśnie ma dla mnie kluczowe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampos
Mam i botki, i czółenka i baleriny, wszystkie buty kupione za śmieszne grosze - zdecydowanie było warto. Największy plus - te buty mam kolejny sezon, od Merg. Nie przepłacałam, nie kupowałam byle czego - normalne stawki i fajne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę raczej sportowe buty, na allinside.pl można znaleźć pełno butów, sama tam kupuję i są bardzo wygodne i wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkocik
ja mam kalosze, ale też czółenka. Wszystko od Merg, staram się raczej dobierać buty tak, aby ładnie wyglądać, ale jednocześnie nie wydawać na ten cel ogromne kwoty. I raczej prawie zawsze udaje mi się osiągnąć to co chciałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakusik
Jakie? Mam kalosze, mam baleriny, upatrzyłam jeszcze jedne czółenka Merg, ale to kwestia budżetu - napaliłam się na nie, wyglądają super. Mam jeszcze jeden pomysł na botki, ale to raczej melodia przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_2411
Czółenek i balerin mam już pełną szafę i drugie tyle na strychu, więc pora na coś nowego. Postanowiłam, że zacznę biegać, więc rozglądałam się za butami do biegania, ale takimi, które będę mogła założyć tez na inne okazje, np. wypad ze znajomymi na miasto. W końcu zdecydowałam się na te http://free-run.pl/damskie?product_id=1113 i wydają mi się idealne. Nigdy wcześniej nie miałam na nogach czegoś tak wygodnego. :D Teraz jak zakładam baleriny to cierpię XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię botki. Jeżeli fajnie dobrać je do stroju, to cudownie się wygląda :D Mam dużo par butów, ponieważ kupuję modne i tanie rzeczy ze stronny allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obuwie na wiosne wybrałam takie http://www.kieryk.pl/produkt-1-105-127-204-30003,ds71_3_black_pink_pak12p.36_41_1_2_kartonu.htm klasyczne adidasy, które ochronią mnie przed wiosennym chłodem a przy okazji świetnie wyglądają i nadają się na każde wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie baleriny i to takiego typu - www.paradashop24.pl/pl/c/Baleriny-Baldowski/87 Nie sądzę, aby jakiekolwiek inne obuwie w tej roli się lepiej spisywało, bo niby w jaki sposób? Ma być wygodnie i w balerinach na pewno będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoswik
Na głównej - http://www.merg.pl/ Widzisz te tenisówki, coś w rodzaju snejkersów? Powalające, prawda? Oczywiście to kwestia stylu jaki ci odpowiada, ale generalnie uważam, ze akurat na okres wiosenny będą super - nie będzie w nich zimno, a za to na pewno będzie mega wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko i wyłącznie adidasy lub tenisówki. Wszelkie baleriny które miałam były okropnie niewygodne. Tzn w sklepie wszystko było w porządku, ale jak zaczęło się w nich biegać po mieście to już niestety było dużo gorzej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakierki zawsze pięknie wyglądają na każdej kobiecej stopie. A co dopiero lakierki czerwone! Model Sala 1081 są naprawdę piękne i wyjątkowe. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na wiosne smigam zazwyczaj w balerinkach i espadrylach. czasami mokasyny i lordsy wchodza w gre :) wszystkie buty zamawiam na multu.pl/kobiety-home i jestem z nich bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×